طراحی فیگور مد زنانه (قسمت هشتم) – طراحی پاها

طراحی پاها – در ادامه ویدئوهای قبل که گام‌های اول و دوم طراحی فیگورهای مد زنانه به ترتیب در چهار قسمت و دو قسمت به پایان رسید و در ویدئوی قبل و در گام سوم، مراحل ابتدایی طراحی پاها را دیدید، در این ویدئو نکات خلاصه‌شده زیر را می‌خوانیم و می‌بینیم: 

پیش از شروع، اگر تازه با وب‌سایت ما آشنا شده‌اید، نگران نباشید، از طریق لینک‌های زیر می‌توانید ویدئوهای آموزشی قبلی ما را ببینید. با ما همراه باشید:

در این ویدئو به‌طور خلاصه موارد زیر را مشاهده می‌کنید:

 

ادامه گام سوم – طراحی پاها

در ادامه ترسیم از ویدئوی قبلی، منحنی پایینی زانو را ترسیم کرده و کار زانو و ساق و برآمدگی‌های کوچک و بزرگ آن را به اتمام می‌رسانیم.

در اینجا برای اولین فیگوری که طراحی کرده بودیم تا به اینجا کار انجام شد. چیزی که به دست می‌آید، پایی است که به لحاظ آناتومی درست و ساده است و همان چیزی که برای طراحی بدان نیاز داریم.

در ادامه مجدداً طراحی فیگور بعدی را برداشته و تمام مراحل ذکرشده در ویدئوی قبلی را در آن اعمال می‌کنیم.

نکته: زمانی که شما از روبه‌رو به منبع تصویری نگاه می‌کنید، خیلی زوایای دایره‌ای در آن نمی‌بینید، اما زمانی که از کنار به آن نگاه می‌کنید، عرض پا در قسمت زانو بیشتر خواهد بود.

نکته: در تصاویر مد اغراق زیادی به چشم می‌خورد و پاها و زانوها را به شکل و شمایلی اغراق‌شده ترسیم می‌کنند و منحنی‌های عجیب‌وغریب به آن می‌دهند.

نکات مهم در طراحی پاها

فقط به این مسئله توجه داشته باشید، زمانی که در ویدئوهای بعدی، موفق شدید گام چهارم را انجام دهید، می‌توانید به وضعیت ظاهری فیگوری که ترسیم کردید برسید. یعنی، پاها را خیلی لاغر نشان دهید، خیلی جذاب نشان دهید، بلندتر نشان دهید و به آن‌ها زاویه دهید و وجهه‌ای عجیب‌وغریب به آن‌ها بدهید.

در درجه اول، باید با همین درک آناتومی پایه کارتان را آغاز کنید، سپس می‌توانید خطوط طراحی‌شده را نرم‌تر، بلندتر، گردتر و منحنی‌تر و زاویه‌دارتر یا رباتی طور جلوه دهید.

نکته: در حالت فیگوری که قدم میزند، ساق پای او به‌شدت کوچک‌نمایی شده است، و می‌بایست منحنی‌های اطراف آن را به‌دقت و درستی طراحی کرد.

تمامی روندهایی که برای طراحی و ترسیم این فیگورها در این ویدئوها انجام می‌شود حاصل سال‌ها تمرین و تجربه است و برای موفق شدن در این زمینه باید به میزان زیادی تلاش کنید.

طراحی فیگور مد زنانه (قسمت هشتم) – طراحی پاها
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود