کدام مدل‌های لباس عروس لین را بپوشیم؟ چطور لباس سرهمی زنانه بپوشیم؟

آیا مدل‌های لباس عروس لین را میشناسید؟ آیا میدانید چطور باید لباس سرهمی زنانه پوشید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ لین و استایلینگ لباس سرهمی زنانه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

با برند یک‌ساله‌اش، لین، هدف مردیث استوکلین ساده است: لباس‌های عروس فوق‌العاده جذاب و راحتی طراحی کند تا بتوانید مدت‌ها بعد آن‌ها را بپوشید و بگویید «هنوز هم می‌توانم.» یا اگر قرار نیست به این زودی‌ها ازدواج کنید، به‌راحتی می‌توانید آن را به‌عنوان یک لباس مناسب مهمانی امتحان کنید.

لین ماهرانه فضای خاکستری میان لباس عروس و لباس آماده را پر می‌کند اما مهم‌تر از آن، این لباس‌ها فوق‌العاده به سلیقه عروس‌هایی که نگاهی به فشن دارند و علاقه‌ای به لباس‌های شاهزاده مانند و پف‌دار ندارد، خوشایند هستند. پرفروش‌ترین لباس بلند این برند، یک لباس مجلسی نیست: سرهمی پشت‌باز بدون آستینی با چین‌هایی در ناحیه شانه است. لباس‌های عروس استوکلین نیز، کاملاً غیرمنتظره هستند، او برای پائیز ۲۰۱۸ شلوارهای کوتاه خوش‌دوخت و عاجی رنگی را معرفی کرد.

مدل‌های لباس عروس لین

نکته جدید دیگر آن رنگ‌ها بودند. شاید شما از آن دسته از عروس‌هایی باشید که می‌خواهند لباسی آبی را حین مراسم به تن کنند؛ مطمئن باشید چیزی بهتر از سرهمی آبی تیره لین پیدا نخواهید کرد. لباس کوتاه لیمویی‌رنگ که به‌خوبی برش خورده است و روبانی به آن وصل است و بندها به‌خودی‌خود گره‌خورده‌اند که فضای اضافه برای افتادن لباس از پشت ایجاد می‌کند.

مشتریان ممکن است آن لباس‌ها را ببینند و به ساقدوش یا ماه‌عسل فکر کنند. لباس مجلسی سر مشکی را می‌توان برای مراسم رسمی عروسی پوشید. این چیزی است که لین را  باهوش نشان می‌دهد. نه‌تنها نسل جدیدی از عروس‌ها را نشان می‌دهد بلکه به اینکه دوستان او می‌خواهند چه چیزی بپوشند نیز فکر می‌کند.

چطور لباس سرهمی زنانه بپوشیم؟

یک سرهمی عالی را می‌توان به روش‌های بی‌نهایتی پوشید. حتی پیچیده‌تر از روش‌های پوشیدن تاپ و دامن است و جذاب‌تر از یک لباس مجلسی است، یک سرهمی خوب می‌تواند باعث شود اعتمادبه‌نفستان بالا برود. اما حواستان باشد وقتی صحبت ای یک تکه لباس می‌شود درست مثل سرهمی، روش پوشیدن آن همه‌چیز است. تناسب آن، نوع پارچه و اکسسوری‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌توانند همه‌چیز را خراب کنند. راهنمای ما را دنبال کنید تا روش‌های فوق‌العاده جذاب پوشیدن سرهمی را در آن ببینید.

درست‌ترین اندازه را پیدا کنید.

اندازه بودن، مهم‌ترین عامل در این است که یک سرهمی پیچیده به نظر برسد یا شلخته. به دنبال مدلی باشید که به‌خوبی دوخته‌شده باشد و زیاد تنگ نباشد – شما می‌خواهید راحت باشید نه اینکه روی راهروی نمایش مثل گربه راه بروید. از طرف دیگر، از سایز بزرگ و مدل‌های موجدار پرهیز کنید – ممکن است راحت باشند، اما همه ظاهرتان را از بین می‌برند.

لباس سرهمی زنانه

روش جهانی و جذاب پوشیدن سرهمی؟ پاچه‌های گشاد، ناحیه کمر به‌خوبی دوخته‌شده و بند گردنی مربعی با پشت‌باز تا اینکه تعادلی بین ظاهر ایجاد شود.

لباس سرهمی زنانه

لباس پوشیدن برای مراسم

سرهمی برای مراسم‌های رسمی

اضافه کردن سرهمی به کمد لباستان جهان جدیدی از ایده‌ها و  انتخاب‌ها را برای مراسم بعدازظهرتان به شما پیشنهاد می‌دهد. یک سرهمی شیک، جایگزینی بسیار مناسب بجای لباس مجلسی برای مهمانی، قرار شام عاشقانه و حتی مراسم ازدواج است. برای مراسمی رسمی، سرهمی ساختاریافته‌ای را با پارچه لوکس همچون کرپ انتخاب کنید.

سرهمی معمولی

سرهمی به‌تنهایی، عنصر شیک بودن غیرقابل‌انتظاری را به ظاهرتان اضافه می‌کند و کاملاً مناسب بیرون رفتن‌های معمولی  همچون نوشیدن خوردن با دوستانتان و یا عصرانه خوردن است. سعی کنید کمی از قسمت‌های بدنتان را نشان دهید و جذابیتتان را با این لباس بیشتر کنید.

به شکل درستی از اکسسوری استفاده کنید

کدام جواهرات را می‌توانید با سرهمی استفاده کنید

درحالی‌که یک لباس سرهمی زنانه خوب، به‌تنهایی حرف خود را میزند اما اضافه کردن جواهرات درست می‌تواند ظاهرتان را چند سطح بالاتر ببرد. سرهمی بدون بند را با گوشواره امتحان کنید و ببینید برای بیرون رفتن شبانه چگونه است، یا می‌توانید گردنبندی برجسته روی سرهمی یقه بلند بیندازید.

کدام کفش را می‌توانید با سرهمی بپوشید

بیشتر سرهمی‌ها را بهتر است با کف پاشنه‌بلند بپوشید. بدون پاشنه و کفش معمولی می‌تواند ظاهرتان را شلخته نشان دهد بخصوص اگر قد و قامت ریزی داشته باشید.

لباس سرهمی زنانه

برای اینکه ظاهر باشکوه و هماهنگی داشته باشید، صندل پاشنه‌دار بندی بپوشید.

لباس سرهمی زنانه

سرهمی کمربنددار

اضافه کردن کمربند به سرهمی‌تان به‌سرعت ظاهرتان را شکل می‌دهد و سیلوئت شما را لاغر نشان می‌دهد. به دنبال کمربند باریک با سگکی ساده باشید تا ظاهرتان را جذاب و درعین‌حال پیچیده نگه‌دارید.

کدام مدل‌های لباس عروس لین را بپوشیم؟ چطور لباس سرهمی زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود