کدام مدل‌های لباس عروس اینبال درور را بپوشیم؟ چطور دامن چاک‌دار زنانه بپوشیم؟

آیا مدل‌های لباس عروس اینبال درور را میشناسید؟ آیا میدانید چطور باید دامن چاک‌دار زنانه (slit skirt) پوشید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ اینبال درور و استایلینگ دامن چاک‌دار زنانه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

تنها در چند سال، طراح اسرائیلی یعنی اینبال درور، شکل هنری از طراحی لباس خود را ساخته است که بیشتر شبیه لباس‌های مناسب فرش قرمز است تا مراسم عروسی سنتی. طرفداران او (ازجمله بیانسه) برای لباس‌های اوت کوتور فوق‌العاده جذاب و باشکوه سراغ او می‌روند. او توضیح داد:

«من می‌خواهم لباس‌ها پیچیده باشند و درعین‌حال، فانتزی و شبیه یک رؤیا.»

خط تولید او طیف گسترده‌ای دارد از لباس‌های شاهواره‌ای گرفته تا سوتین‌های گلدوزی شده با تور. درحالی‌که او روی سیلوئت‌های معاصر متمرکز است، همچنین روی جزئیات بی‌نظیری همچون آستین‌ها کار می‌کند.

کمی روی لباس مردانه نیز کار کرده است، بخصوص روی سرشانه‌های آن و همچنین ژاکت‌هایی را متناسب با دامن‌های نازک توری دوخته است.

مدل‌های لباس عروس اینبال درور

دیگر لباس آماده، همچون یک جفت شورت بالا کمر بود که دامنی چاک‌دار در ادامه آن می‌آمد و برای مراسم پذیرایی بعد از ازدواج کاملاً مناسب بود. فراک‌های میهمانی درور نیز پتانسیل این را داشتند که بعد از مهمانی نیز پوشیده شوند و این به خاطر دامن‌های پف‌دار و یقه‌های بدون بند شانه‌ای لباسش بود.

علاوه بر این، مثل همیشه، تعداد زیادی نور کوچک نیز وجود داشت که به زعم درور به معنای درخششی همچون ستاره بود.

چطور دامن چاک‌دار زنانه بپوشیم؟ 

ممکن است هرگز روی فرش قرمز نروید اما به این معنی نیستد که هرگز نمی‌توانید جذاب‌ترین لباس فصل را تنتان کنید: دامن چاک‌دار. سیلوئت جذاب آن می‌تواند روی دامن‌های ماکسی، کوتاه و یا متوسط اعمال شود و جذابیت بیشتری به ظاهرتان ببخشد. بااین‌وجود، بسیاری از شما به این خاطر که می‌ترسید قسمت زیادی از پوستتان را نشان دهید، نمی‌خواهید چنین دامنی را امتحان کنید. پس ما روش‌های ساده‌ای برایتان آماده کرده‌ایم تا دامن‌های مناسبی بخرید و بتوانید بدرخشید.

با تاپ کوتاه و کفش معمولی

برای آن‌هایی که می‌خواهند بدنشان را نشان دهند، دامن چاک‌دارتان را با تاپ بدون آستین‌کوتاه ست کنید – این به شما همان شکل مشابهی را می‌دهد که بلوزی پوشیده‌اید که انگار در دامنتان گذاشته‌اید. ظاهرتان را می‌توانید با کفشی معمولی ست کنید و ظاهری زنانه داشته باشید.

دامن چاک‌دار زنانه

با لباس مجلسی و آکسفورد

اغواکنندگی ذاتی دامن چاک‌دار را با پوشیدن تونیکی بلند کم کنید. می‌توانید این ظاهر را با کفش معمولی آکسفورد تکمیل کنید.

دامن چاک‌دار زنانه

با بلوز پف‌دار و صندل بنددار

بدنتان را با پوشیدن بلوز آستین‌داری که در دامن مدادی گذاشته‌اید، نشان دهید – آستین‌های پف‌دار باعث می‌شوند افراطی صورت نگیرد. کفش پاشنه‌دار بنددار پوستتان را در جای درست آن نشان می‌دهد.

دامن چاک‌دار زنانه

با پیراهن شبه مردانه و چکمه‌های بلد تا قوزک پا

برای احساسی همچون “من اینجوری بیدار شدم”، پیراهن مردانه‌ای بزرگ سایز تن کنید و آن را در دامن چاک‌دارتان بگذارید. برای تکمیل ظاهرتان می‌توانید چکمه‌هایی تا قوزک پایتان بپوشید.

دامن چاک‌دار زنانه

با بافت سبک و کفش پاشنه‌دار بنددار

در روزهای بهاری که هنوز آن‌قدرها بهاری نشده، می‌توانید دامن چاک‌دار موجدارتان را با بافتی سبک و کفش پاشنه‌داری بنددار ست کنید. حسی فوق‌العاده به شما می‌دهد.

دامن چاک‌دار زنانه

با ژاکت کوتاه و  چکمه پاشنه‌دار

در روزهای مخصوص پوشیدن ژاکت چرم، مطمئن شوید مدل کوتاهش را برای پوشیدن با دامن چاک‌دارتان انتخاب می‌کنید، بدنتان را به‌خوبی نشان می‌دهد و به باریک دیده شدن کمرتان می‌افزاید. ظاهرتان را می‌توانید با اضافه کردن چکمه پاشنه‌دار تکمیل کنید.

دامن چاک‌دار زنانه

زارا

دامن چاک‌دار زنانه

تاپ شاپ

دامن چاک‌دار زنانه

آلتوزارا

دامن چاک‌دار زنانه

بوهو

دامن چاک‌دار زنانه

کوشنی و اوکس

دامن چاک‌دار زنانه

جی.کرو

دامن چاک‌دار زنانه

آدر استوریز

 

دامن چاک‌دار زنانه

کدام مدل‌های لباس عروس اینبال درور را بپوشیم؟ چطور دامن چاک‌دار زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود