کدام طرح و مدل‌های لباس عروس مونیک لولیه را می‌شناسید؟

آیا مدل‌های لباس عروس مونیک لولیه را میشناسید؟ کدام طرح و مدل‌های آن را بپوشیم؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ مونیک لولیه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

ساده، معمولاً واژه‌ای نیست که با لباس عروس مرتبط شود اما این، همان شکلی است که مونیک لوییه، نگاه خود را برای پائیز سال ۲۰۱۸ توصیف کرد. به دور از شگفتی است وقتی لوییه را می‌بینیم که سهم خود را در یک کالکشن به شکلی انجام داده که کل پروسه ازدواج کردن، ساده شود، از حلقه ازدواج تا کالکشن طرح‌های براق‌کننده ناخن که با لباس متناسب باشد. اکنون، او مشغول همکاری با پاتری بارن است که می‌خواهد برای مراسم عروسی و شام پذیرایی آن، دکوری نیز طراحی کند.

بجای نمایش‌های سنتی راهرویی، لوییه عمارت بزرگ آکادمی را تغییر داد به‌طوری‌که مهمانان بتوانند لباس‌ها را بپوشند و در رنگ‌های زنده آنجا، برای لحظاتی زندگی کنند. در آنجا سالن پذیرایی بزرگی وجود داشت (که پر از عروس و دامادهایی بود که شامپاین به دست ایستاده بودند و به‌سلامتی یکدیگر می‌نوشیدند) و همچنین صحنه‌ای برای عروس و داماد وجود داشت که روی آن امضای لوییه یعنی سایه‌های صورتی‌رنگ، قابل‌مشاهده بود. با توجه به تمام این موارد، رویکرد او برای لباس‌ها ساده بود و ۱۶ لباس را شامل می‌شد. او درحالی‌که لباس مروارید کاری شده‌ای از جنس ساتن به تن داشت، گفت:

«در فصل گذشته، همه حرف‌ها درباره گلدوزی، کلی تور و بیشتر بالاتنه بود. اکنون، صحبت از سادگی است و می‌خواهیم بازگشتی به مدل و زیبایی کلاسیک داشته باشیم.»

مدل‌های لباس عروس مونیک لولیه

لباس اصلی این نمایش، از ۲۵۰ یارد پارچه نازک توری اسپانیایی که کاملاً به شکل اندامی و جذب روی بدن قرار می‌گرفت، دوخته شده بود؛ بااین‌حال، درحالی‌که سادگی، تم اصلی محسوب می‌شد، انتخاب‌هایی برای عروس‌هایی که می‌خواستند کمی متفاوت باشند نیز وجود داشت، مثلاً کاپشن موتورسواری چرمی با جزئیات مروارید کاری شده – اولین کار لوییه.

او گفت:

«این همیشه جذاب است که لباس عروس را در حال پیشرفت ببینیم. من دوست دارم به عروس‌هایم انتخاب‌های جدیدی دهم که قبلاً آن‌ها را ندیده‌اند.»

در این حالت، لباس‌های قابل اصلاحی با آستین‌های قابل‌حذف وجود داشت تا بتوانید در جشن دستانتان را بپوشانید و برای پذیرایی آن‌ها را بردارید. او گفت:

«پیش‌ازاین، من متوجه شدم که بیشتر دخترهای من نسبت به تغییر بسیار پذیرا بودند، اما اکنون آن‌ها چنان به یک لباس وابسته می‌شوند که نمی‌خواهند تغییری در آن ایجاد کنند. آن‌ها فقط می‌خواهند عناصر آن لباس حذف شود.»

کدام طرح و مدل‌های لباس عروس مونیک لولیه را می‌شناسید؟
4.9 (97.78%) 9 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود