رنگ‌های پاییزی برای لباس زنانه چطور است؟ چه رنگ لباس‌هایی بپوشیم؟

آیا میدانید چه رنگ‌هایی برای لباس زنانه در پاییز مناسب است؟ می‌دانید چطور باید رنگ‌های مختلف را برای داشتن بهترین ظاهر با هم ست کنید تا ظاهری جذاب و زیبا داشته باشید؟ در این مجموعه مطالب قصد داریم تا شما را با رنگ‌بندی و استایلینگ لباس پاییزه آشنا کنیم:

راهنمای رنگ لباس زنانه پائیزی

راهنمای رنگ پائیزی برای موهای قهوه‌ای/مشکی

اگر موهایتان قهوه‌ای است، طیف گسترده‌تری از رنگ‌ها پیش روی شما است. وضعیت تیره موهای شما نیاز به رنگ‌های روشن و برجسته دارد.

این دسته‌بندی شامل چند مدل ملیت و یا رنگ پوست هم می‌شود. قانون کلی که باید به خاطر داشته باشید این است که هرچه رنگ پوستتان تیره‌تر باشد، باید از رنگ‌های روشن‌تر و برجسته‌تر استفاده کنید و همچنین می‌توانید با رنگ‌های روشن بازی کنید، همچون بژ و کاراملی.

رنگ‌های خنثی پائیزی برای موهای قهوه‌ای/مشکی

شما انتخاب‌های خنثی گسترده‌ای دارید. رنگ اصلی میان رنگ‌های خنثی شما مشکی است و همه رنگ‌ها طیفی از خاکستری هستند. رنگ‌های خنثی روشن‌تر برای پائیز عبارت‌اند از سفید، سفید زمستانی و کرم است.

رنگ‌های خنثی تیره پاییزی

رنگ‌های پاییزی

رنگ‌های خنثی روشن پاییزی

رنگ‌های پاییزی

رنگ‌های تن پائیزی برای موهای قهوه‌ای/مشکی

به‌محض اینکه رنگ خنثی اولیه‌تان را انتخاب کردید، لازم است کمی رنگ به آن اضافه کنید. به این رنگ‌ها، رنگ تن گفته می‌شود و به‌خوبی به موهای قهوه‌ای و مشکی می‌آیند، بدون در نظر گرفتن رنگ پوست. شما می‌توانید این رنگ‌ها را به‌تنهایی بپوشید –لباس مجلسی، بلوز، دامن یا بافت – یا می‌توانید از آن به‌عنوان تکه‌ای لباس به همراه رنگ‌های خنثی خود استفاده کنید – شال، کمربند، کفش، کیف‌دستی.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردم، رنگ روشن و برجسته به‌خوبی با موهای تیره سازگار است. این دسته‌بندی شامل رنگ‌های قوی است که شامل رنگ‌های زیبای جواهرات نیز می‌شود. در طیف آبی، به آبی سلطنتی یا کبود فکر کنید؛ در سبزهای تیره، زمردی یا زیتونی گزینه‌های خوبی هستند؛ آلویی و قرمز-بنفش نیز از رنگ‌های فوق‌العاده بنفش هستند. درحالی‌که رنگ‌های خنثی قهوه‌ای و بژ زیاد مناسبتان نیستند، می‌توانید معمولاً از رنگ زرد و تن‌های مختلف آن همچون خردلی تیره یا زرد لیمویی استفاده کنید. درنهایت اینکه، طلایی را فراموش نکنید.

رنگ‌های پاییزی

راهنمای رنگ پائیزی برای موهای خاکستری/نقره‌ای/سفید

اگر موهای خاکستری، نقره‌ای یا سفید دارید، رنگ جواهرات و رنگ‌های خنثی، تضادی فوق‌العاده به موهایتان می‌دهند.

سفید بهترین رنگ خنثی شما است. سفید شما را فوق‌العاده نشان می‌دهد و کلاسیک هم محسوب می‌شود. رنگ‌های خنثی روشن همچون بژ، شتری و خاکستری روشن اغلب به آن اندازه جذاب نیستند. وقتی صحبت از رنگ‌های خنثی تیره‌تر می‌شود به دنبال خاکستری زغالی یا آبی تیره باشید.

رنگ‌های خنثی پائیزی برای موهای خاکستری/نقره‌ای/سفید

رنگ‌های پاییزی

رنگ‌های تن پائیزی برای موهای خاکستری/نقره‌ای/سفید

به‌محض اینکه رنگ‌های خنثی اولیه‌تان را انتخاب کردید، لازم است به آن رنگ‌هایی اضافه کنید. به این رنگ‌ها تن میگویند و به‌خوبی با رنگ موی خاکستری/نقره‌ای/سفید سازگارند. شما می‌توانید این رنگ‌ها را به‌خودی‌خود بپوشید – به‌صورت لباس زنانه مجلسی، بلوز، دامن یا بافت – یا از آن‌ها به‌عنوان تکه‌ای اضافی با رنگ‌های خنثی خود استفاده کنید – شال، کمربند، کفش، کیف‌دستی.

رنگ‌های تن، حتی اگر بخواهید به رنگ‌های خنثی بچسبید هم اساسی هستند؛ این رنگ‌ها ظاهر شما را خاطره‌انگیز و زیبا می‌کنند. برای اینکه تن رنگ‌ها به موهایتان بیاید، باید از رنگ‌های فوق‌العاده خنثی استفاده کنید.

رنگ‌های پاییزی

راهنمای رنگ برای موهای قرمز

معمولاً، رنگ‌های نرم‌تر به موهای قرمز بهتر می‌نشینند. این به این معنا است که باید آبی تیره یا قهوه‌ای شکلاتی را به مشکی ترجیح دهید. وقتی صحبت از رنگ‌های خنثی روشن‌تر می‌شود، به کرم، بژ و شتری فکر کنید.

رنگ‌های خنثی اصلی برای موهای قرمز

رنگ‌های پاییزی

رنگ‌های تن برای موهای قرمز

به‌محض اینکه رنگ‌های خنثی اولیه‌تان را انتخاب کردید، لازم است به آن رنگ‌هایی اضافه کنید. به این رنگ‌ها تن میگویند و به‌خوبی با رنگ موی قرمز سازگارند. شما می‌توانید این رنگ‌ها را به‌خودی‌خود بپوشید – به‌صورت لباس زنانه مجلسی، بلوز، دامن یا بافت – یا از آن‌ها به‌عنوان تکه‌ای اضافی با رنگ‌های خنثی خود استفاده کنید – شال، کمربند، کفش، کیف‌دستی.

علاوه بر آبی تیره، می‌توانید هر لباس آبی دیگری بپوشید. بیشتر سبزها برای افرادی که موهای قرمز دارند فوق‌العاده هستند اما به رنگ‌های خالص و شارپ بچسبید: زمردی و سبز چمنی. بنفش‌های تیره و آبی‌هایی که کمی روشن هستند فوق‌العاده به پائیز می‌آیند مثل بادنجانی و ارغوانی. طلایی نیز رنگ تن خوبی است و می‌تواند رنگ مویتان را برجسته کند.

رنگ‌های پاییزی

این‌ها راهنمایی‌هایی کلی هستند، پس برای اطمینان بیشتر هرکدام از رنگ‌ها را کنار صورتتان بگیرید و ببینید. به یاد داشته باشید: وقتی به رنگ درست برسید، خودتان متوجه خواهید شد.

رنگ‌های پاییزی برای لباس زنانه چطور است؟ چه رنگ لباس‌هایی بپوشیم؟
5 (100%) 4 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

۱ دیدگاه
  1. شبی با بهترین آرزوها برای شما عزیزان، وبلاگ شما عزیزان بسیار جالب و دیدنی و پخش آنلاین و در این زمینه های مختلف برای صفحه اصلی سایت و فروشگاه های زنجیره ای در مورد علاقه شما چیست، با تشکر فراوان از همه.

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود