کدام مدل‌های لباس عروس مارچسا را بپوشیم؟ بهترین سیلوئت‌های لباس عروس را بشناسید

آیا مدل‌های لباس عروس مارچسا را میشناسید؟ کدام سیلوئت‌های لباس عروس را می‌شناسید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ مارچسا و استایلینگ لباس عروس آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

هفته لباس عروس به‌تازگی شروع شده است، اما تم بزرگی هم‌اکنون در آن شرکت می‌کند: لباس‌های غیر عروسی. منظور از این لباس‌ها این نیست که مناسب عروسی نیستند بلکه رنگ‌های متفاوتی دارند؛ علاوه بر این، طراحان در نظر گرفته‌اند که عروس ممکن است چه چیزی برای مهمانی‌های پیش از عروسی، عصرانه بعد از عروسی و دیگر مراسم‌های مرتبط با ازدواج و علاوه بر این برای جشن و پذیرایی بپوشند.

هر دختری که تابستان را برای پیدا کردن مکان موردنظر خود برای عروسی گشته است، می‌تواند شهادت بدهد که آن عروس‌ها نیاز به بیش از یک تیپ ظاهری دارند؛ وگ امروز، اگر خوش‌شانس باشید، درباره پوشیدن طیف گسترده‌ای از لباس‌های سفید مناسب برای عروسی است.

مدل‌های لباس عروس مارچسا

چورچینا چپمن و کرن کرگ از مارچزا، به این خط تولید فکر می‌کردند و از تغییر صحبت می‌کردند. لباس‌های آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند که به عروس رنگ‌ها تبدیل شوید، البته خواص استعاری نیز خواهند داشت. برای پائیز سال ۲۰۱۸، یک لباس کوتاه، بند بلند و کوتاه قابل اتصالی داشت که می‌توانستید از جلو به طرفین بچرخانید یا همه‌اش را به‌طور کامل از لباس جدا کنید.

دیگر لباس کوتاه توری شنتیلی، آستین‌های پف‌داری داشت و برای عروسی‌هایی که در سالن‌های عروسی در شهر برگزار می‌شوند، مناسب و ایده آل بود. البته، بله گفتن در لباس مارچسا هنوز برای بسیاری از عروس‌ها، رؤیا است.

بهترین سیلوئت‌های لباس عروس

۱٫ لباس توپی

لباس توپی – مدل لباس توپی، بالاتنه جذب و دامن بلند فوق‌العاده‌ای دارند. درحالی‌که این مدل می‌تواند با بسیاری از شکل‌های بدنی بیاید، لباس توپی برای بدن‌های گلابی‌شکل ایده آل هستند چراکه دامن بلند به پنهان کردن نیم‌تنه پائین بدن کمک می‌کند. اگر سینه‌های بزرگی دارید، این مدل به شما کمک می‌کند تا ظاهری ساعت شنی مانند داشته باشید چراکه روی ناحیه کمر تأکید بسیاری می‌کند و نیم‌تنه بالایی جذبی هم دارد.

نکته‌ای که باید در نظر بگیرید: حجم لباس توپی می‌تواند توهمی ناخواسته و غلط ایجاد کند. اگر قدتان بسیار کوتاه است، باید حواستان به این لباس باشد چراکه شما قد کافی برای متعادل نگه‌داشتن ارتفاع لباستان ندارید.

سیلوئت‌های لباس عروس

۲٫ ترومپتی

ترومپتی – دامن این مدل لباس دقیقاً از روی باسن چین می‌خورد و دامنی نیمه‌کامل می‌سازد شبیه شکم ترومپت بدون اینکه حجم اضافه‌ای نیز ایجاد کند. اغلب با مدل پری دریایی اشتباه گرفته می‌شود چراکه بسیار شبیه به یکدیگر هستند البته نه کاملاً. چراکه به‌اندازه یکی از بهترین سیلوئت‌های لباس عروس ، یعنی سیلوئت پری دریایی، اندامی و جذب نیست.

سیلوئت‌های لباس عروس

۳٫ چسبان

لباس چسبان – این مدل به‌خوبی در نواحی برجسته بدن جذب است، از سر تا نوک پا (همچنین به‌عنوان مدل ستونی شناخته می‌شود) شبیه مدل پری دریایی است، لباس چسبان مناسب شکل بدنی لاغر است، چه کوتاه و چه بلند. طبیعت طراحی آن به عروس‌های کوتاه کمک می‌کند که بلندتر به نظر برسند. بااین‌حال، لباس ستونی این فضا را نمی‌دهد تا نواحی مشکل‌دار را پنهان کنید. این لباس ازاین‌جهت که سر جای خود قرار می‌گیرد و جابجا نمی‌شود، بسیار خوب است چراکه از آن‌طرف لباس سر را داریم که دائماً باید نگران بود. از طرفی بدن‌های مربعی که انحنای طبیعی ندارند نیز می‌توانند با تأکید روی ناحیه کمر، توهمی از کمر تعریف‌شده ایجاد کنند و شکل ساعت شنی بگیرند.

سیلوئت‌های لباس عروس

۴٫ پری دریایی

پری دریایی – سیلوئت پری دریایی، همه برجستگی‌های بدن از قفسه سینه تا زانو را نشان می‌دهند و سپس در ناحیه ران چین می‌خورند. اندامی‌تر از ترومپتی هستند و جزو تیپ‌های ظاهری جذابی به‌حساب می‌آیند که انحنای بدنتان را برجسته می‌کند و شما اعتمادبه‌نفس بالایی خواهید داشت و در لباستان بدون اینکه لازم باشد، قسمتی از پوستتان را نشان دهید، راحت خواهید بود. برش پری دریایی برای همه نیست. این طراحی جسورانه مناسب شکل بدنی لاغر و درعین‌حال بلند یا کوتاه است و به‌طور خاص مناسب آن دسته عروس‌هایی است که شکل بدنی کاملی دارند.

بااین‌حال، اگر قسمت‌های بدنی جذابی دارید و می‌خواهید آن قسمت‌ها را برجسته کنید، این بهترین لباس برای شما است. مهم‌ترین چیز برای اینکه به خاطر بسپارید این است که وقتی لباس پری دریایی می‌پوشید در نظر بگیرید که آیا حس خوبی در روز بزرگ زندگی‌تان خواهید داشت یا نه. ممکن است شکل بدنی بی‌نقص مناسب این سیلوئت باشد اما اگر حس راحتی در آن نداشته باشد، ارزش انتخاب را ندارد.

سیلوئت‌های لباس عروس

ما به‌صورت کلی صحبت می‌کنیم، مهم‌ترین چیز این است که ترجیح خودتان را در اولویت قرار دهید. ما شما را تشویق می‌کنیم که دیگر مدل‌های لباس عروس را امتحان کنید تا ببینید کدام لباس به‌خوبی مناسب شکل منحصربه‌فرد بدنی‌تان است.

کدام مدل‌های لباس عروس مارچسا را بپوشیم؟ بهترین سیلوئت‌های لباس عروس را بشناسید
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود