کدام مدل‌های لباس عروس للا رز را بپوشیم؟ کدام سیلوئت‌های لباس عروس را می‌شناسید؟

آیا مدل‌های لباس عروس للا رز را میشناسید؟ کدام سیلوئت‌های لباس عروس را می‌شناسید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ للا رز و استایلینگ لباس عروس آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

للا رز آن کتاب را از سر سرگرمی نوشت. در سال ۲۰۱۵، کتاب قطوری برای ریزولی با نام لباس مهمانی منتشر کرد: ایده‌های فوق‌العاده برای ایام خوب و  سرگرمی خلاق. در چند سال گذشته، ویراستاران شاهد استعداد او در طراحی دکور، غذا و نوشیدنی‌های باشکوه برای کالکشن‌های لباس‌های آماده و لباس عروس او بوده‌اند که در مکان‌های جذابی همچون لا سیرنا و عمارت کلاه‌فرنگی میدان اتحاد برگزار می‌کرد. دیروز، باغ خیابان الیزابت را انتخاب کرد، نقطه‌ای کوچک که در خطر تخریب برای خانه‌سازی می‌باشد.

باغ مجسمه توسط محلی‌ها ستایش می‌شود و ازآنجایی‌که کسی نمی‌تواند به‌طور قانونی پارک را ببندد، افراد می‌توانند وارد شوند و نگاهی به لباس‌ها بیندازند.

مدل‌های لباس عروس للا رز

رز، یک بلوک سیمانی را پر از یخ و بطری‌های چای شیرین کرد، گروه موسیقی جازی را استخدام کرد و بار رزی را جایی که مهمانان بتوانند از آن نوشیدنی تهیه کنند، ایجاد کرد. لباس‌های زیبا و درعین‌حال ساده مدل‌ها، افراد را به یاد ایام خوب قدیم آمریکا مینداخت. طراح توضیح داد که داشت به لباس‌های موردعلاقه‌اش از دهه‌های گذشته نگاه می‌کرد و تصمیم گرفت برای سال ۲۰۱۸ روی آن‌ها مجدداً کار کند.

برای مثال، ژاکارد عاجی برای بسیاری از لباس‌ها استفاده شده بود و خال‌های برجسته روی آن‌ها وجود داشت. باید بسیار دقت می‌کردید تا آن‌ها را ببینید اما نتیجه چیزی مرواریدی و درخشان بود. در حاشیه لباس‌های آستین‌بلند از مرواریدهای واقعی استفاده شد که از جزئیاتی است که امضای او به همراه دارد. رز به مهمانان خود اجازه می‌داد تا برخیزند و از نزدیک لباس‌ها را از هر زاویه‌ای که می‌خواهند ببینند؛ بسیاری از آن‌ها شیفته این کار او شدند که می‌توانستند لباس‌ها را از پشت نیز ببینند چیزی که در عکس امکان‌پذیر نبود.

راهنمای شناخت بدن در انتخاب لباس عروس

روز عروسی شما روزی است که شما ستاره نمایش خودتان هستید، جایی که همه چشم‌ها روی شما است. این یک مراسم منحصربه‌فرد در زندگی‌تان است که پر از لحظات خاطره‌انگیز است – روزی که آرزو می‌کنید کاش زیباتر از همیشه باشید. شما به‌سرعت لباسی که مختص خودتان است را پیدا می‌کنید – به‌محض اینکه آن را امتحان کنید احساس شکوه، زیبایی و خاص بودن را همه را  به یکباره حس می‌کنید.

اما به حرف دیگران هیچ اهمیتی ندهید، جایی بروید که بتوانید از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. مزون‌های عروسی وجود دارند که به شما در پیدا کردن آن لباس که مختص شما است کمک می‌کنند، بااین‌حال بهتر است خودتان مدلی که مناسب شکل بدنتان است را بشناسید.

درواقع ترفند این کار این است که قسمت‌های جذاب بدنتان را برجسته کند و توجه را از قسمت‌هایی که از آن خوشتان نمی‌آید بردارد. پیدا کردن لباس رؤیاهایتان می‌تواند کار سختی باشد، پس بهتر است پیش از اینکه وارد میدان شوید درباره اینکه شکل بدنی‌تان کدام است و کدام مدل لباس‌ها به شما می‌آید کمی تحقیق کنید. این به شما کمک می‌کند که تجربه لذت بخشی داشته باشید.

انواع سیلوئت‌های لباس عروس

سیلوئت امپراتوری

لباس با برش امپراتوری – مدل امپراتوری با ناحیه بالا کمر تعریف شده است که دقیقاً در زیر سینه قرار می‌گیرد جایی که از آن قسمت به بعد لباستان چین می‌خورد و شناور می‌شود. این یکی از سیلوئت‌های لباس عروس کاملاً مناسب عروس‌هایی است که بدن گلابی‌شکل دارند. درحالی‌که لباس امپراتوری به‌خوبی به بیشتر شکل‌های بدنی می‌آید، بخصوص برای عروس‌هایی که سینه کوچکی دارند چراکه توجه را به یقه و گردن عروس جلب می‌کند.

سیلوئت‌های لباس عروس

گلدوزی اضافی یا پارچه اضافه‌شده همچون آستین‌های شنلی یا کارهای گلدوزی شده می‌تواند به جلب‌توجه افراد به قفسه سینه و گردن بسیار کمک کند و توهمی از سینه‌های بزرگ ایجاد کند. در عوض، این برش می‌تواند به پوشاندن سینه‌های بزرگ نیز کمک کند و این کار را می‌توانید با لباس‌های امپراتوری که یقه مربعی دارند انجام دهید.

طراحی لباس امپراتوری برای پوشاندن قسمت‌هایی از بدن که نمی‌خواهید دیده شوند، بسیار خوب است؛ قسمت‌هایی همچون ران بزرگ، پای کوتاه یا شکل بدنی گلابی‌شکل. ازآنجایی‌که لباس از ناحیه سینه شناور می‌شود، به‌راحتی می‌تواند باقی قسمت‌ها را پنهان کند. توجه داشته باشید که سیلوئت این لباس می‌تواند به عروس‌هایی که حامله هستند نیز کمک کند.

سیلوئت A شکل

لباس با برش A شکل – این مدل به‌خوبی روی بدن می‌ایستد و تا روی زمین به شکلی بدون مکث شناور است و چین می‌خورد و شکل A را می‌سازد. با توجه به مدل ساده و کلاسیک آن، این لباس برای هر مراسمی مناسب است از گرد هم‌آیی در حیاط پشتی تا مراسمی سنتی در کلیسا. این یکی از سیلوئت‌های لباس عروس مناسب همه نوع شکل بدنی است بخصوص آن‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند.

سیلوئت‌های لباس عروس

دامن بلند لباس A شکل می‌تواند قسمت‌های بزرگ پائین بدن را نیز بپوشاند یا توهمی از بدن باریک ایجاد کند. ازآنجایی‌که این مدل لباس کاملاً تطبیق‌پذیر است، یک تغییر ساده در یقه، کمر یا پارچه می‌تواند زیبایی بسیار زیادی به شما اضافه کند.

کدام مدل‌های لباس عروس للا رز را بپوشیم؟ کدام سیلوئت‌های لباس عروس را می‌شناسید؟
4.5 (90%) 4 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود