لباس مجلسی زنانه برند روبرتو کاوالی چه مدل‌هایی دارد؟ چطور لباس بدون بند شانه‌ای زنانه بپوشیم؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند روبرتو کاوالی چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ می‌دانید چطور باید لباس بدون بند شانه‌ای زنانه پوشید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت روبرتو کاوالی ۲۰۱۸ و استایلینگ لباس بدون بند شانه‌ای زنانه آشنا کنیم:

فشن شوی ریزورت برند روبرتو کاوالی

منتظریم تا مدیر خلاق جدید، پاول ساریدج نمایش خود را در سپتامبر آغاز کند، تیم طراحی، کالکشن جدید روبرتو کاوالی را به قلمروی امنی برد که همه منتظر شروع آن بودند. طرح حیوانات: تیک. طرح جنگل: تیک. تأثیرپذیری از جهان زیر آب: تیک. کدهای به‌روزرسانی شده آشنایی بودند که به دستان افرادی حرفه‌ای طراحی‌شده‌اند.

هیچ‌چیز جدیدی زیر نور خورشید نبود؛ اما وقتی چنین میراث قدرتمندی دارد و آرشیو آن آن‌قدر گران است که ماهیگیری برای الهام گرفتن به ورزشی بسیار با ارزش تبدیل می‌شود، دیگر چرا خودتان را اذیت کنید؟

دریایی شناور از طرح‌های فوق‌العاده

مرجان‌ها و موجودات دریایی شناور از جهان دریایی کاوالی بیرون می‌آیند و همچون امضای او روی لباس‌های تابستانی زنانه قرار می‌گیرند و به طرح‌هایی فوق‌العاده تبدیل می‌شوند که روی همه نوع لباس، تاپ‌های بدون بند شانه‌ای، شلوارهای کاپری یا ژاکاردهای بافتنی نیز می‌توانند بنشینند. پوشیدن لباس‌های بلند با طرح‌های انتزاعی روی آن یا لباس‌های تیره مهره‌دار حس جذاب فوق‌العاده‌ای دارد.

جای دیگر، تمرکز روی لباس‌های روزانه است و کمی به واقعیت نزدیک‌تر است. ژاکت‌های سافاری با شلوارهای کارگو پوشیده شده‌اند تا حس بهتری ایجاد کنند؛ دامن کوتاه رپ چرمی با پیراهن ساتن طرح دار ست شده است.

چطور لباس بدون بند شانه‌ای زنانه بپوشیم؟

وقتی تاپ‌های بدون بند شانه‌ای برای اولین بار در حوزه پوشاک تولید شد، من واقعاً فکر کردم این یکی دیگر از لباس‌هایی است که به‌زودی از دور خارج می‌شود. به طرز شگفت‌انگیزی چنین اتفاقی نیفتاد. درواقع، مد بدون بند شانه‌ای، همه مدل‌های دیگر لباس را نیز به شکل خودش درآورد.

چگونه تاپ بدون بند شانه‌ای را سر جایش نگه‌دارید؟

تاپ‌های بدون بند شانه‌ای بسیار جذاب هستند به‌جز اینکه واقعاً می‌توانند اعصاب‌خردکن باشند اگر راه درست پوشیدن آن‌ها را ندانید. ممکن است وقتی تاپی که کشسانی زیادی دارد بپوشید، احساس ناراحتی کنید. این روشی است که به شما کمک می‌کند تا تاپ بدون بند شانه‌ای‌تان را سرهایش نگه‌دارید.

هر آن چیزی که لازم است را بردارید.

  • ۲ سنجاق برای هر طرف، یعنی ۴ سنجاق نیاز خواهید داشت.
  • ۲ کش موی مشکی ساده

نحوه انجام کار:

  • ابتدا، دو سنجاق را به هر طرف کش مو ببندید.
  • این کار را با کش موی دوم نیز بکنید.
  • لازم  است که این‌ها را به هر طرف از داخل نیز متصل کنید.
  • مطمئن شوید که سنجاق‌ها از بیرون دیده نشوند.
  • کش مو شبیه بند لباس به نظر می‌رسد به‌جز اینکه باید از داخل بپوشیدش و از بیرون تاپ مشخص نباشد.
  • وقتی آن را می‌پوشید بازوی خود را روی کش بگذارید.
  • این کار را بکنید و تفاوتی که ایجاد می‌شود را خواهید دید.

چگونه لباس بدون بند شانه‌ای زنانه بپوشید؟

۱٫ LBD بدون بند شانه‌ای

LBD ها جزء اصلی هر کمد لباسی هستند. اکنون این لباس فوق‌العاده را بپوشید و ظاهر بدون بند شانه‌ای خود را تکمیل کنید. نتیجه؟ جذابیتتان چند برابر شده است. فقط LBD بدون بند شانه‌ای خود را بپوشید، کفش معمولی قرمز و کیف‌دستی با همان رنگ نیز داشته باشید تا ظاهرتان جذاب‌تر شود.

لباس بدون بند شانه‌ای زنانه

۲٫ لباس شب بدون بند شانه‌ای

قرار عاشقانه شام یا سینما؟ چند متری از کلیشه LBD فاصله بگیرید و این لباس بدون بند شانه‌ای زرد را با کمربند پهن بسته به کمر را انتخاب کنید. آن را با کفش معمولی مشکی و کیف‌دستی زیبایی ست کنید و آماده باشید تا بهترین شخص حاضر در آن فضا شوید.

لباس بدون بند شانه‌ای زنانه

۳٫ لباس عروس با آستین‌های بدون بند شانه‌ای

اگر فکر می‌کنید، لباس عروس‌های بدون بند، کسل‌کننده هستند بهتر است این لباس با آستین‌های بدون بند شانه‌ای را امتحان کنید. این‌ها ظاهرتان را رؤیایی، زیبا و پیچیده می‌کنند. بدون بند شانه‌ای ظاهرتان را شیک و مناسب هر مراسمی می‌سازد. می‌توانید گردنتان را برهنه بگذارید یا آن را با گردنبندی زیبا بپوشانید.

لباس بدون بند شانه‌ای زنانه

۴٫ سرهمی بدون بند شانه‌ای

بسیار خب، پیش از اینکه چشمتان را گرد کنید و به من بگویید که سرهمی از مد افتاده است، بگذارید چیزی به شما بگویم. سرهمی‌ها، دوباره به راهروهای نمایش بازگشته‌اند، به‌خصوص سرهمی‌های بدون بند شانه‌ای. شما به ظاهری مینیمال با اکسسوری های ساده نیاز دارید. فقط کافی است یک جفت کفش معمولی با آن بپوشید و به مهمانی بروید.

لباس بدون بند شانه‌ای زنانه

۵٫ دامن ماکسی با تاپ بدون بند شانه‌ای

همان‌طور که پیش‌تر صحبت کردیم، دامن ماکسی با تاپ بدون بند شانه‌ای بی‌نظیر است و هیچ‌چیزی نمی‌تواند بهتر از این تیپ پیدا شود. یک دامن ساده با تاپی بدون بند شانه‌ای طرح دار راه‌راه یا برعکس آن نیز می‌تواند فوق‌العاده باشد.

لباس بدون بند شانه‌ای زنانه

مدل‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با لباس‌های بدون بند شانه‌ای بپوشید و هرگز انتخاب‌هایتان تمام نشوند. فقط باید درباره پوشیدن آن‌ها باهوش باشید. و بهترین بخش آن این است که به همه نوع شکل بدنی می‌آیند. هرگز از امتحان کردن این لباس خجالت نکشید. دائم بدرخشید.

لباس مجلسی زنانه برند روبرتو کاوالی چه مدل‌هایی دارد؟ چطور لباس بدون بند شانه‌ای زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود