مدل‌های جدید لباس زنانه ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا چیست؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند ماکس مارا چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ در این مطلب قصد داریم تا شما را با جزئیات خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا آشنا کنیم:

فشن شو مکس مارا، بی سر و صداترین سوپر برند ایتالیایی، در نهایت باز شد. این شوی ماکس مارا برای اولین بار از زمان تاسیس، حدود ۷۰ سال پیش، در شهر زادگاه ماراموتی در رجیو امیلیا برگزار شد.

ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا

ماکس مارا آخرین نمایش خود را در موزه کلوزن ماراموتی (Collezione Maramotti)، متعلق به خانواده ماکس مارا، برگزار کرد. این شو Max Mara در اولین کارخانه و مرکز کار ماراموتی، در سال ۱۹۷۵ یک ساختمان مدرن برای محصولات بود و در سال ۲۰۰۷ به خانه کلکسیون کارهای هنری ماراموتی (Collezione Maramotti) تبدیل شد، برگزار شد.

ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا

گشت‌زنی در شوی ۲۰۱۹ ماکس مارا

یان گریفیتس (مدیر بخش خلاقیت برند ماکس مارا) توضیح داد که این مجموعه ۲۰۱۹ ماکس مارا ادای احترامی است به بنیانگذار این برند، اچیلی ماراموتی، که ذهنیاتش در لباس‌ها و دکوراسیون این محل موجود می‌باشد. فضای نمایشگاه پر بود از مدل‌های پالتو، کت، پیراهن و بلوز با پارچه‌های نقش برجسته و چاپی، شلوار و دامن‌های پلیسه به رنگ آبی دریایی و خاکی در تن‌های خاکستری و خنثی.

ریزورت ۲۰۱۹ ماکس ماراریزورت ۲۰۱۹ ماکس ماراریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا

در این کالکشن، گریفیتس پالتو معروف ماکس مارا (مدل کت ۱۰۱۸۰۱) را به رنگ سیاه و سفید بازسازی کرده بود و برشی زیر آستین اضافه کرده بود به طوری که می‌شد آن را مانند یک شنل پوشید. در ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا از پارچه ارگانزا ابریشمی مشکی و لایه‌های کرباس استفاده شده است برای تزیین و جلوه بیشتر در حاشیه لباس‌ها، پر مرغ بکار رفته است.

ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا

مدل‌های جدید لباس زنانه ریزورت ۲۰۱۹ ماکس مارا چیست؟
5 (100%) 9 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود