جدیدترین مدل لباس عروس ۲۰۱۹ کدام است؟ کالکشن پاییز مدل‌ لباس‌های عروس زهیر مراد

آیا مدل‌های لباس عروس زهیر مراد را میشناسید؟ زهیر مراد یکی از طراحان برتر در طراحی لباس عروس است و همیشه در زمره بهترین و پرفروشترین لباس عروس‌های جهان قرار دارد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با جزئیات جالب و جذاب درباره مدلهای لباس عروس ۲۰۱۹ زهیر مراد در کالکشن پاییز آشنا کنیم:

جزئیات زیبای مدل لباس عروس ۲۰۱۹ پاییزی

تزئینات گل همیشه در لباس عروس محبوب بوده، اما در این فصل، زهیر مراد طرح‌های سنتی مانند گل رز، یاسمن و خشخاش را کنار گذاشت. در عوض او از طرح لوتوس عجیب و غریب، که نمادی از قلب و ذهن خالص است، را انتخاب کرد تا جدیدترین مجموعه خود را معرفی کند. لباس‌های شب پف‌دار توری، چسبان و بلند با گلدوزی‌های بشکل لوتوس که در کل پارچه از بالا تا پایین قرار دارند. این طرح گل بر روی آستین‌های بلند لباس نیز وجود دارد و لباس با حجاب بنظر می‌آید. مطمئنا، مجموعه مراد بدون شنل مجلل، که طرح پاییزی لوتوس در آن کار شده باشد، کامل نخواهد بود.

لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹لباس عروس ۲۰۱۹

سیلوئت‌های قابل تبدیل که به عروس‌ها این اجازه را می‌دهد تا به راحتی ظاهرشان را تغییر دهند، که تخصص ویژه زهیر مراد است، در این مجموعه برجسته هستند. یک شنل کوتاه توری یقه قایقی، بر روی لباسی با یقه قلبی شکل با برش A  بسیار برجسته بنظر می‌آید. در چند لباس دیگر، مراد اجازه می‌دهد که گلدوزی‌ها در لبه پایین لباس محو شوند تا عروس بتواند کفش‌هایش را نشان دهد. یکی دیگر از جزئیات هوشمندانه: وجود جزئیات در یقه لباس بدون آستین است که باعث می‌شود بالای لبه لباس لخت نباشد، بلکه با یک حریر ظریف و نازک، که به طور خاص با هر رنگ پوستی مطابقت داشته باشد پوشانده شده است.

سیلوئت چیست؟

سیلوئت شکل کلی یک لباس است، در واقع سایه‌وار یک لباس سیلوئت آن نامیده می‌شود. تمام لباس‌ها معمولا بر همین اصول است، اما دیزاین و طرح‌ها می‌تواند متفاوت باشد. هر طراحی می‌تواند با استفاده از این سیلوئت‌هایی که برای مد هر سال مشخص شده است، طرح‌های جدیدی را ارائه دهد. در واقع سیلوئت شکل مرئی از هر طرحی است که می‌تواند دوره زمانی خاصی را القاء کند. البته امکان دارد یک لباس از تلفیق دو سیلوئت با هم تشکیل شود مثلا سیلوئت ساعت شنی و سیلوئت بلند.

لباس عروس ۲۰۱۹

سیلوئت A-Line:

لباس با برش A شکل یا خیمه سیلوئتی است که از قسمت سرشانه به پایین شناور می‌شود و فرم A یا عدد ۸ را دارد و در پائین دامن گشاد و بزرگ می‌شود و حجم بدن در آن اصلا مشخص نخواهد بود.

لباس عروس ۲۰۱۹

جدیدترین مدل لباس عروس ۲۰۱۹ کدام است؟ کالکشن پاییز مدل‌ لباس‌های عروس زهیر مراد
5 (100%) 1 vote
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود