لباس مجلسی زنانه برند زیمرمن چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی بی‌نظیر و طلایی

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند زیمرمن چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت زیمرمن ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

زندگی واقعی در دنیای امروز را نمی‌توان در کالکشن ریزورت زیمرمن دید. این فصل، نقطه شروع جذابی برای این ماجرا بوده است. همان‌طور که نیکی زیمرمن توضیح داد:

«ما با ایده یک شخص – هنرمندی آتشی‌مزاج و عاشقی ماتم‌زده، شروع کردیم.»

ارجاعاتی تقریباً بنیادی و تاریخی در مورد زیمرمن وجود داشت. چون در لباس‌های مفهومی پاییز سال ۲۰۱۷، او به افرا نگاه می‌کرد، ساختمانی که زمانی دانش‌پژوهان کالج زنانه‌ در دانشگاه سیدنی را اسکان می‌داد.

فقط به این خاطر که هیچ‌کس در آن زندگی نمی‌کرد، نقطه کانونی ماجرا، این است که برای سرزنده بودن یک ریزورت، خط تولید باید از انسجام لامزم برخوردار باشد.

طراحی برند زیمرمن با رنگ‌های روشن

در قسمت لباس‌های جذاب و مجلسی، زیمرمن چندین برش جذاب را به لباس‌های کتان عاجی زیبا اضافه کرد و لباس کوتاه لهستانی مشکی را با ساختار خاص و چین‌دار و یقه‌هفت به نمایش گذاشت.

برند زیمرمن

لباس و ژاکت جذابی نیز با نمونه پارچه ضخیم مشکی آماده شده که خیلی با باقی طرح‌های کالکشن تناسب نداشت، موجب می‌شد حس کنیم، طراحی که با آن سروکار داریم، کارش را به‌خوبی بلد است.

برند زیمرمن

همین حرف را می‌توان درباره لباس‌های گلدوزی شده مناسب دختران جوان نیز زد.

برند زیمرمن

هرچه طرح‌ها جلو می‌روند، برند زیمرمن بهترین مدل‌های خودش را با طرح باروکی روشن و پارچه روشن نشان می‌دهد که رنگ آن آبی است، بهترین لباسی که می‌شود با چین و آستین‌های پف‌دار دوخت.

برند زیمرمن

جذابیت‌های نمایش طلایی

تاپ کوتاه بافت‌دار و رمانتیک با دامن کتان طلایی که  ظاهر هرکسی که آن را بپوشد، برجسته می‌سازد.

برند زیمرمن

امضای زیمرمن یعنی لباس شنا نیز در این کالکشن وجود داشت، اما آن‌قدر که باقی لباس‌ها توجه افراد را جلب می‌کرد نبود.

برند زیمرمن

این برند همیشه روی تکه‌های نان و کره قرار داشت، اما همان‌طور که او در کالکشن ریزورت خود ثابت کرد، زیمرمن مشغول طراحی سبک و سیاقی است که بیشتر بفروشد و سود بیشتری به دست آورد.

برند زیمرمن

این دقیقاً همان چیزی است که خود طراح به زبان آورد «نه خیلی زیبا، با کمی قدرت و اعتمادبه‌نفس». اینکه به زندگی واقعی شباهت داشته باشد یا نه، اهمیتی ندارد.

برند زیمرمن

مهم این است که این طراح استرالیایی در مسیر درستی گام برداشته و قطعاً اتفاقات خوبی در انتظار او است.

لباس مجلسی زنانه برند زیمرمن چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی بی‌نظیر و طلایی
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود