لباس مجلسی زنانه ورساچه چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی حیرت‌آور و فریبنده دوناتلا ورساچه

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه دوناتلا ورساچه چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت ورساچه ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

فشن شوی ریزورت برند ورساچه

عشق دوناتلا ورساچه به لس‌آنجلس به‌طور کامل در کالکشن جدید او قابل‌مشاهده بود که شبیه نسخه فریبنده راهنمای سیاه شهر فرشته‌ها بود.

دوناتلا ورساچه

ورساچه اغلب به آنجا سر میزد و از آن الهام می‌گیرد – او میل شدیدی به آرامش و حال و هوای آفتابی آن شهر دارد. سپس، کل تیم طراحی را به سفری تحقیقاتی می‌فرستد؛ آن‌ها از جهات متفاوت در شهر به تحقیق می‌پردازند، از ارزان‌ترین بازارهای قدیمی تا خانه‌های مدرن جان لاتنر.

دوناتلا ورساچه

وقتی به کالکشن نگاه می‌کنید کاملاً شما را به یاد ایام خوب آن شهر میندازد.

زیبایی‌شناسی دوناتلا، دو سومش، فریبندگی جذاب و یک‌سوم آن جوانی و روحیه شورشگرانه است که حال و هوای راک اند رول، انرژی فرهنگ خیابانی و لحظاتی زیبا را در خود جای می‌دهد. او با دیدن مدل‌های آزاد در شهر و تنوع صحبت‌هایی که حول مد وجود دارد و همچنین فردگرایی، موضوعی برای کالکشن خود انتخاب کرد و درعین‌حال لس‌آنجلس را با همه انجمن‌های فرهنگی‌اش انتخاب کرد و به‌عنوان نقطه شروع برای تأکید بر دیدگاهش، بیان کرد.

کت‌شلوارهای راه‌راه کاملاً مناسب منطق مالی مرکز شهر بود، دوخت آن‌ها با تور، تاپ-سوتین و همچنین دامن میدی مدادی همراه بود.

دوناتلا ورساچه

فرهنگ راک نیز در بسیاری از کاپشن‌های موتورسواری چرم مشکی قابل‌مشاهده بود که با دامن‌های کوتاه چین‌دار به تن کرده بودند.

دوناتلا ورساچه

و یا همچنین دامن‌های کوتاه کارشده چرم و یا ژاکت‌های تاکسیدو که با زنجیرهای نقره‌ای تزئین شده بودند.

دوناتلا ورساچه

رنگ‌های شاد و تزئین‌شده دوناتلا ورساچه

کاتالوگ‌های حیرت‌آور جیانی ورساچه از دهه ۹۰ میلادی اغلب در بورلی هیلز تصویربرداری شده بود؛ و حتی اگر دوناتلا نخواهد در آرشیوهای خود کاوش کند، او می‌تواند به‌خوبی فضای پرانرژی فصل بهار را از آن عکس‌های بی‌نظیر بیرون آورد.

رنگ‌های شاد که با طرح‌های باروک روی لباس مجلسی‌های پیراهنی و یا لباس‌های آفتابی با جزئیات کارشده روی تور، چاپ‌شده‌اند.

دوناتلا ورساچه

درخت‌های نخل کارشده روی آن‌ها، خز طاووس و گل‌های جنگلی تزئین شده نیز روی شلوارهای جین، ژاکت‌ها و کاپشن‌های دوچرخه‌سواری پنبه‌ای چاپ‌شده‌اند.

دوناتلا ورساچه

بااین‌حال، در لس‌آنجلس، همه جاده‌ها به هالیوود ختم می‌شود. درختان گیلاس بالای اینجا، تبدیل به لباس‌های ستونی زیبایی شده بودند.

دوناتلا ورساچه

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل لباس‌های برند ورساچه استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل لباس‌ها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

لباس مجلسی زنانه ورساچه چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی حیرت‌آور و فریبنده دوناتلا ورساچه
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود