لباس مجلسی زنانه برند پرادا چه طرح و مدل‌هایی دارد؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند پرادا چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت پرادا ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

فشن شوی ریزورت برند پرادا

کنایه اولین نمایش مد پرادا به فصلی اختصاص داشت که در آن، مفاهیم حول سفرهای تفریحی می‌گذشت. نمایش امروز بعدازظهر او در بام خانه‌ای در میلان متعلق به پرادا، برگزار شد: گالری ویتوریو امانوئل دوم، آن را در سال ۱۸۷۷ کامل کرد. زیباترین مرکز خریدِ جهان در آنجا است و زیر ما قرار داشته و این فروشگاه توسط پدربزرگ میوشیا پرادا، یعنی ماریو در سال ۱۹۱۳ افتتاح شد.

پرادا در صحبت‌هایش به‌شدت با زدن هرگونه برچسب تفریحی به این نمایش مخالفت داشت و صحبت از برازندگی لباس‌هایش داشت:

«من هرگز نمی‌خواستم نمایشم تفریحی باشد… برای من، نمایش یک نمایش است، اما دیگران مشتاقانه خواهان برچسب‌زنی بودند و من هم گفتم بسیار خب.»

بااین‌حال، او با خوشحالی تصدیق کرد که کالکشن چیزی بین این دو مفهوم در چرخش است –مدرنیته صنعتی و فراوانی طراحی بل اپوک، دوره‌ای که توسط ساختمان گالری ایجاد شده و لحظه ظهور پرادا فرا رسیده است– آنجا می‌توانستید امضای برند پرادا را ببینید که با آن نیز بازی شده بود.

طرح‌های یادآور برج ایفل

بخش افتتاحیه مراسم نیز ما را مستقیماً به اولین تبلیغات بل اپوک پرادا برد که تحت نظارت میوچیا بود: پارچه نایلونی مشکی که برند پرادا را از افسانه‌ای شدن به سمت حوزه مد سوق داد. در اینجا نایلون، در کوله‌پشتی یا کیف‌دستی نبود بلکه بازگویی خاصی از یک لباس ورزشی بود. در ابتدا روی کیف‌دستی و سپس روی تاپ‌های تافته و طرح‌دار، شلوار و لباس‌های کوتاه بی‌آستین، گذشته‌ دیگری از برند پرادا نقش بسته بود.

بازگشت همکارانی همچون جیمز ژان، تصویرسازی‌های سینوسی از خرگوش ایجاد کرده بود که پرادا می‌گفت طرحی است از آزادی. اورکت‌های یقه بلند، جوراب‌های ساق بلند و کفش‌های مناسبی نیز بودند که طراحی آن‌ها به‌گونه‌ای بود که برج ایفل را به خاطر می‌آورد.

بلوزها و دامن‌های چین‌داری نیز در این فروشگاه و رنگ‌های متنوعی داشتند –بنفش و صورتی– برش این لباس‌ها بسیار خوب و پارچه آن‌ها، پارچه شفاف ژاپنی بود که بدن و لباس‌زیر آن را نشان می‌داد و برای ساختاردهی به آن از سنجاق‌های فلزی استفاده شده بود.

استفاده هم‌زمان از شفافیت و فلز هماهنگی ایجاد کرده بود که زیبایی این لباس‌ها را دو چندان می‌ساخت.

دوخت‌های تزئینی

دوختن لبه تزئینی یا خز روی لباس‌های شفاف با جزئیات دقیق در ناحیه یقه و پاچه لباس‌ها، آن‌ها را بسیار زیباتر ساخته بود. در جای دیگر طرح چهارخانه جوراب‌ها نیز با دامن‌های چین‌دار شفاف بسیار زیبا به نظر می‌رسیدند.

این کالکشن به شکل فوق‌العاده‌ای روی زیبایی‌شناسی آن کار شده و همچنین به کاربردی بودن آن‌ها نیز اهمیت ویژه‌ای داده شده است.

پرادا گفت که ارائه کالکشن مدرن هدف اولیه او است. آن فضایی که او ساخته بود را با نام اوسرواتوریو می‌شناسند و توسط فوندازیون پرادل خریداری شده بود. این کالکشن برای نمایشگاه هنرهای آلی طراحی شده و در آن می‌شد الهاماتی که پرادا برای طراحی لباس‌ها به قلم طراحی و دوخت آورده بود را دید.

و برای آن‌هایی که قادر به تشخیص نبودند، کمربند برچسب‌دار مشکی پرادا به کمر بسیاری از مدل‌ها بود که به‌عنوان امضای آثار عمل می‌کرد.

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل لباس‌های برند پرادا استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل لباس‌ها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

لباس مجلسی زنانه برند پرادا چه طرح و مدل‌هایی دارد؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود