انواع مدل‌های لباس عروس کدامند؟ چطور لباس عروس مناسب خود را پیدا کنیم؟

آیا با انواع مدل‌های لباس عروس آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید که باید چه نوع لباس عروسی را برای بزرگ‌ترین روز زندگی‌تان انتخاب کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با همه این مسائل آشنا کنیم:

انتخاب لباس عروس مناسب، معمولاً یکی از اولین چیزهایی است که بعد از نامزدی به فکرتان می‌رسد و گاهی اوقات گفتنش آسان‌تر از انجام دادن و انتخاب کردن آن است.

وقتی انواع لباس عروس با مدل‌های مختلف وجود دارد، آدم به‌راحتی در انتخاب گیج می‌شود. وقتی وارد دنیای شگفت‌انگیز طراحی لباس عروس شوید، همه‌چیز کمی گیج‌کننده می‌شود.

انواع مدل‌های لباس عروس

اگر درباره اینکه کدام مدل یا یقه به شما می‌آید کمی سردرگم هستید، نترسید، راهنمای ما در اختیار شما است تا هر چیزی که لازم است بدانید را به شما بگوید. ما مشهورترین مدل‌های لباس را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما در تصمیم‌گیری درست اینکه کدام لباس مناسب شما است، کمک کنیم.

۱٫ بدون بند

لباس بدون بند، از طریق سوتین پنهانی که زیر لباس است روی بدن می‌ایستد و به‌خوبی فرم می‌گیرد.

بدنتان هر شکلی که داشته باشد، لباس بدون بند مناسب آن را می‌توانید پیدا کنید. این نوع لباس، ظاهر باشکوهی به شما می‌دهد و باعث می‌شود بتوانید ظاهر خوبی از خود نشان دهید.

لباس عروس

۲٫ یقه قلبی شکل

عروس‌ها این ظاهر را بیشتر به خاطر زنانه و رمانتیک بودنش دوست دارند. یقه قلبی شکل، شکل قلب مانند طبیعی را از روی سینه‌ها ایجاد می‌کند و شکافی در ناحیه گردن وجود دارد.

این یقه فوق‌العاده زیبایی است که ظاهری معصوم و شیرین به عروس می‌بخشد. همچنین برای عروس‌هایی که سینه بزرگی دارند، بجای انباشتگی، باعث متناسب شدن سینه‌هایشان می‌شود. اگر صورت زاویه‌ای داشته باشید، این مدل یقه بهترین مدل برای شما خواهد بود.

لباس عروس

۳٫ یقه گردنبندی

لباس یقه گردنبندی معمولاً یقه بلندی دارد و یقه آن در پشت گردن به هم می‌رسد. این مدل یقه برای لباس عروس، ظاهری منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند.

لباس‌های یقه گردنبندی، انتخابی غیرمعمول برای عروس‌های مدرن است چراکه به دنبال لباس بدون بند هستند: در این مدل لباس می‌توانند بازو و شانه‌هایشان را نشان دهند و این مدل یقه یک عروس ریزنقش را می‌تواند قدبلند نشان دهد. همچنین به‌خوبی روی بدن می‌ایستد.

لباس عروس

۴٫ یقه‌ هفت

لباس یقه‌هفت از دو خط مورب ساخته شده است که از شانه شروع می‌شود و تا قفسه سینه ادامه دارد. لباس یقه‌هفت درصورتی‌که بخواهید سینه‌هایتان را کوچک‌تر جلوه دهید، فوق‌العاده است. اما کسی که سینه کوچکی دارد با این لباس سینه‌هایش کوچک‌تر می‌شود. لباس یقه‌هفت مناسب بدن‌های سیبی‌شکل است.

لباس عروس

۵٫ یقه مربعی

لباس یقه مربعی، شکلی زاویه‌ای دارد که توسط سه‌گوش خطی که به یکدیگر نمی‌رسند تشکیل شده است.

یقه مربعی برای عروس‌هایی که عاشق نشان دادن خود هستند، فوق‌العاده است. این یقه به صورت‌های گرد بیشتر می‌آید و شانه‌ها را پهن نشان می‌دهد. وقتی با دستکش‌های بلند اپرایی ست شود، می‌تواند بسیار باشکوه و رسمی به نظر برسد.

لباس عروس

۶٫ A شکل

لباس عروس A شکل، مدل بسیار محبوبی است که نیم‌تنه بالایی آن باریک است و به‌تدریج که به سمت پایین می‌آید پهن می‌شود و شکل A به خود می‌گیرد.

عروس‌هایی که بدن گلابی‌شکل دارند فوق‌العاده برای این مدل لباس مناسب هستند. این لباس باعث می‌شود تا کمر باریک‌تر به نظر برسد و توجه را به طرف سینه‌ها جلب می‌کند. نیم‌تنه بالایی بدن مرکز توجه افراد می‌شود. عروس‌های ریزنقش می‌توانند با پوشیدن لباس A شکل بدون بند به خود ظاهری باشکوه دهند.

لباس عروس

۷٫ توپی

لباس توپی، لباس عروسی سنتی و بلند است با سوتین جذب و دامن. این لباس برای عروس‌هایی که آرزوی عروسی‌های قصه‌های پریان و کلاسیک دارند، فوق‌العاده است.

لباس توپی با سوتین توری و دامنی کامل باعث می‌شود کمرتان باریک به نظر برسد. این مدل لباس به همه نوع شکل بدن می‌آید: شما باید حواستان به لباس باشد و آن را به‌درستی بپوشید. کامل بودن دامن به طراحی بستگی دارد؛ مدل‌های می‌توانند از سبک و دامن توری تا لباس تافته تفاوت داشته باشند. این لباس مناسب پرنسس پنهانی است که در هر دختری وجود دارد.

لباس عروس

۸٫ ستونی

لباس ستونی، لباس باریک و اندامی است که از یقه تا پاچه آن شناور و چین‌دار است.

این مدل لباس عروس برای عروس‌های قدبلند مناسب است. تمرکز این مدل روی شکل بدن است و برای پز دادن عروس فوق‌العاده مناسب است. ممکن است لازم باشد تا زیر این لباس، جوراب‌شلواری نازکی بپوشید – اما درصورتی‌که باسن نسبتاً بزرگی دارید، از پوشیدن چنین مدلی پرهیز کنید.

لباس عروس

۹٫ دم ماهی

شکل لباس دم ماهی به‌گونه‌ای است که از زانو به پایین آن مواج است. این مدل لباس عروس را اغلب بر روی فرش قرمز می‌بینید و برای عروس‌هایی که می‌خواهند عروسی باشکوهی داشته باشند، مناسب است.

باید انحنا و برجستگی‌های مناسبی داشته باشید تا بتوانید این لباس‌ها را به تن کنید. دختری که این مدل لباس را می‌پوشید باید به‌طور کامل با بدن خود، آشنا باشد و مدل ساتن آن، رؤیایی هالیوودی است، مدل توری آن نیز فوق‌العاده است.

لباس عروس

۱۰٫ امپراتوری

این مدل کمر بالایی که این لباس دارد، تا زیر سینه‌ها ادامه دارد و دامنی آزاد و بلند دارد.

لباس عروس

انواع مدل‌های لباس عروس کدامند؟ چطور لباس عروس مناسب خود را پیدا کنیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود