لباس مجلسی زنانه برند موسکینو چه طرح و مدل‌هایی دارد؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند موسکینو چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت موسکینو ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

فشن شوی ریزورت برند موسکینو

چهار ماه چه تفاوتی را رقم میزند. در فوریه، وقتی جرمی اسکات کالکشن پاییز/زمستان ۲۰۱۷ را با تم مبهم وگاس برای برند خودش به اجرا برد، لباس‌ها به‌نوعی خشم و ترس فرا انتخابی اسکات را نشان می‌دادند. امشب، وقتی موسکینو از آخرین کالکشن خود پرده برداشت – برخلاف الهام‌پذیری‌اش از وگاس – حسی از خوش‌بینی و سادگی را می‌توانستید در راهروی مد ببینید. و آن روز به‌گونه‌ای بود که میلیون‌ها آمریکایی می‌توانستند در این نمایش شرکت کنند و جیمز کومی را پیش از کمیته اطلاعات سنا ببینند: ۸ ژوئن ۲۰۱۷ را به‌عنوان روزی می‌شناسند که آمریکا امیدواری خود را مجدداً به دست آورد.

در سخنرانی پیش از نمایش، اسکات توضیح داد، او کالکشن خود را با الهام از سفری بین جاده‌ای میان لس‌آنجلس تا لاس‌وگاس طراحی کرده است – دو شهر برای رؤیاپردازها، با کلی اتوبان خالی میان آن. یا نه خیلی خالی، اگر با دقت به آن نگاه کنید. در آنجا مهمانانی با ظاهر اغراق‌آمیز نیز حضور داشتند که به ساختن فضای هالیوود کمک بسیاری می‌کردند. برخی از آن‌ها، لباس جین به تن داشتند و برخی دیگر لباس‌های راه‌راه، درست مثل همان لباس‌هایی که کنار جاده  می‌فروشند و برخی دیگر ژاکت‌های موتورسواری. باز تصور او از شهرستان‌های فانتزی میان جاده‌ای فوق‌العاده بود.

لباس مجلسی عجیب‌وغریب

بنابراین، کابوی‌ها و موتورسواران او، با شلوارهای جذاب و ژاکت‌های موتورسواری‌شان که گلدوزی شده بود، حس بی‌نظیری به آنجا داده بودند. دختران او لباس‌هایی نمایان به تن داشتند که آن‌ها را درست مثل زنانی که در آن مکان‌ها هستند می‌کرد. این بهترین کالکشنی بود که اسکات تاکنون اجرا برده بود. در این کالکشن ایده‌های بسیار کاربردی نیز وجود داشت که روی سیلوئت‌های مختلف پیاده‌سازی شده بود.

اسکات از معدود طراحانی است که قادر است بدون انجام کارهای عجیب‌وغریب، ظاهری جذاب برای دخترانش بسازد. اسکات برای پذیرایی از پنیرهایی استفاده کرده بود در کنار آن‌ها پای سیب نیز وجود داشت. به‌طورکلی، کاری کرد که دیگر کسی نتواند فکر کند آمریکا کشور بزرگ و باشکوهی نیست.

لباس مجلسی زنانه برند موسکینو چه طرح و مدل‌هایی دارد؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود