مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند لویی ویتون چطور است؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی لویی ویتون آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ برای شما پرداخته ایم:

لباس زنانه جدید و واقعیت مجازی

نیکلاس گسگیر، در فصل بهار، قراردادش را با لویی ویتون تمدید کرد. او به‌تازگی کالکشنی که به شکل منحصربه‌فردی شخصی است را به نمایش درآورد – درواقع بازگشتی با اعتمادبه‌نفس به مدلهای مفهومی کار اخیرش. او در طول مصاحبه در دفتر مرکز لویی ویتون گفت:

«من حس کردم که باید در اعماق عقده‌های روحی خودم جستجو کنم.»

در فصل لباسهای کاربردی که طراحان روی کاربرد لباس‌ها در جهان واقعی کار می‌کردند، گسگیر امشب در جهان خودش سیر می‌کرد –اگر بخواهیم محل نمایش را توصیف کنیم یک ناهمگونی فضایی در موزه لوور بهترین توصیف است. او گفت که دلش می‌خواست تا روی مرز باریک واقعیت مجازی قرار بگیرد، همان چیزی که اخیراً میان فضای اجتماعی و زندگی واقعی‌مان در حال تجربه‌اش هستیم. او این کار را با بازطراحی لباس‌های دهه ۸۰ میلادی، پارچه‌های با کیفیت بالا، آستین‌هایی نسبتاً گشاد و طرح‌های زیبا انجام داد.

جذابیت‌های فشن شوی لویی ویتون

این کالکشن، تنها حاوی یک پیام نبود بلکه مجموعه‌ای از گزاره‌ها را ارائه می‌کرد: کمد لباسی برای موج اول طراحی‌های اسپیس ایکس با تصاویری از کلونی‌هایی در سیاره‌های دور و دریاچه‌های سمی که ما آن‌ها را به لحاظ زمانی پشت سر گذاشتیم. دوخت کارها مانند همیشه درخشان بود. ژاکت جدید او یقه تاخورده فوق‌العاده‌ای داشت و شلوارهایش، که توسط مدل‌های ترنس پوشیده شده بود، باعث می‌شد با مرد اشتباه گرفته شوند: این‌ها بنیادهایی بودند که او دنیای تخیلی‌اش را حول آن‌ها چیده بود.

برند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتونبرند لویی ویتون

برای پایان، گسگیر سه کت شلوار فضایی با طرح ژاکارد گل‌دار متالیک را همچون باغ‌های مجازی و پر از امید ارائه کرد. پیروزی طبیعت؟ گسگیر به‌طورکلی منکر وجود خالق هستی است، اما این حرکت او سایبرپانکی به‌حساب نمی‌آید. پیشنهادهای جذاب و هوشمندانه‌ای برای اکسسوری نیز وجود داشت، ازجمله کیف‌های دستی همچون کپسول اکسیژن و مدل تخم‌مرغی شکل آن.

مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند لویی ویتون چطور است؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود