مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند کالوین کلین برای بهار ۲۰۱۹ چطور است؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی برند کالوین کلین آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ برای شما پرداخته ایم:

نمایش ترس از کوسه‌ها و رهایی از دانشگاه

نمایش برند کالوین کلین درست مثل یک فیلم آغاز شد. چراغ‌های قرمزی در این نمایش وجود داشت که ورود جیک جیلنهال، جف گلدبلوم و هوستون راکتز را تبریک می‌گفت؛ سه دیوار وجود داشت که روی آن صحنه‌هایی از فیلم آرواره‌ها که در آن کریسی واتکینز بیچاره برای شنا به دریا می‌رود و هرگز از آب خارج نمی‌شود به نمایش گذاشته شده بود.

برند کالوین کلین

ازآنجایی‌که راف سیمونز تنها دو سال بود که به آنجا آمده بود، این فیلم برایش یک محک جدی به‌حساب می‌آمد.

دلیل جلب توجه سیمونز به این فیلم‌ پیچیده بود. همانطور که خودش می‌گوید:

«فاجعه اتفاق می‌افتد، اما دوباره به زیبایی بدل می‌شود و زیبایی ما را احاطه کرده و می‌تواند در اغلب اوقات به فاجعه تبدیل گردد.»

موضوعی بسیار پیچیده است. در طول سالیان سال، آرواره‌ها نقد سرمایه‌داری محسوب میشد و جشنی برای بازسازی اعتماد ایدئولوژیک بود. اما اشاره سیمونز به این فیلم کاملاً لفظی بود.

برند کالوین کلین

جذابیت‌های فشن شوی برند کالوین کلین

روی پوستر مشهور آرواره‌ها، لوگوی CK درج شده بود و آن پوستر روی بسیاری از رکابی‌ها و بلوزهای کوتاه چاپ شده بود و جزو نمونه‌های آخر این ترند به‌حساب می‌آمد.

برند کالوین کلین

تخته‌‌چوب‌ها به طور واضح به فیلم فارغ‌التحصیل اشاره داشتند. آن‌ها بیشتر شبیه دکور صحنه بودند تا پتانسیلی برای فروش بیشتر.

برند کالوین کلین

درواقع خیاطی لباس‌هایی که سیمونز در این کالکشن عرضه می‌کرد، یکی از نقاط قوت آن به‌حساب می‌آمد.

برند کالوین کلین

لباس غواصی چرمی گریزی از یک فیلم به فیلم دیگر محسوب می‌شد (هوپر ریچارد داریوفو، آن را با رنگ سفید جذاب می‌پوشید و بن داستین هافمن، آن را در استخر خانوادگی به تن می‌کرد).

این لباس به‌خوبی مورد استقبال افرادی که لگن‌های خوبی داشتند قرار گرفت و آن‌ها آن را با بافت راه‌راه یا برهنه به تن کردند.

پس از آن سیمونز گفت که از ارتباطش با S&M خوشحال است. بر تن مدل‌های خود، لباس‌های مهمانی چاپی با دامن‌های چین‌دار پوشاند و درست مثل کریسی واتکینز به آن‌ها ظاهری آسیب‌پذیر بخشید.

برند کالوین کلین

مدل بلیزرهای موجود را با بلوزهای کوتاه طرح‌دار ست کرد و آن‌ها را با دامن‌های کوتاه متناسب ساخت و شیرینی خاصی به‌ظاهر زنان بخشید.

برند کالوین کلین

سیمونز به‌ظاهر بومی آمریکایی اهمیت ویژه‌ای داد. برای اینکه کالوین کلین را به یک شاهکار تبدیل کند، باید به یک خالق حرفه‌ای تبدیل شود.

برند کالوین کلین

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل لباس‌های برند کالوین کلین استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل لباس‌ها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند کالوین کلین برای بهار ۲۰۱۹ چطور است؟
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود