لباس مجلسی زنانه برند ولنتینو چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی فوق‌العاده به سبک ورزشی

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند ولنتینو چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت ولنتینو  ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

فصل ریزورت ۲۰۱۸، از بسیاری جهت، به یک تور جهانی شبیه است – نه فقط سفرهای اجباری به مقصد نمایش‌های دور، بلکه کالکشن‌هایی دارد که فرهنگ محلی ترومپت را شامل می‌شوند: یونان باستان برای شنل، ژاپن برای لویی ویتون.

طراحی پیکیولی در دنیای هیپ-هاپ

فقط برای یک لحظه ما را در این وضعیت تصور کنید؛ طراحان به نظر می‌رسد که با مفاهیم هویت درگیر شده‌اند و به آن‌ها ارج می‌دهند و از مرزهایشان خارج می‌شوند. امروز در نمایش فوق‌العاده برند ولنتینو ، پیرپائولو پیکیولی بیشترین ارجاع کارهایش به آمریکایی‌ها بود: هیپ-هاپ

این پژوهش فرهنگی از شروع به کار ولنتینو و شریک سابقش ماریا گرازیا چیوری شروع شد، اما بعدها آن‌ها روی ریشه‌های ایتالیایی‌شان سرمایه‌گذاری کردند. در ماه ژانویه، پیکیولی اولین نمایش پیش فصل تنهایی خود را برای برند ولنتینو در هتل بیکمن، واقع در جزیره الیس برگزار کرد و ایده مهاجرت را به‌عنوان یک نقطه شروع در نظر گرفت.

برند ولنتینو

امروز، دوباره او در نیویورک بود اما با منابعی مدرن‌تر که منجر به خط تولیدی گسترده‌تر شد. او گفت از سریال The Get Down نتفلیکس، اثر باز لورمن بسیار خوشش می‌آید. از جنس خیابان و با فورانی از رنگ، باعث شد تا دایره نگاه ولنتینو گسترده‌تر شود و از قلمروی خود بیرون بیاید و وارد دنیای امروزی شود.

برند ولنتینو

پوستر سریال The Get Down از نتفلیکس

جذابیت‌های نمایش لباس ورزشی‌های برند ولنتینو

مطمئناً، لباس ورزشی، سهم عادلانه‌ای از توجه را در دنیای مد به خود جلب کرده است – ما در پوشاک ورزشی به اوج رسیده‌ایم.

برند ولنتینو

اما در ژرسه‌های فنی یا ابریشم با سایه‌های زمردی و صورتی، لباس ورزشی‌های پیکیولی فوق‌العاده به نظر می‌رسیدند.

برند ولنتینو

از ۴ بخش باریک ابریشمی دوخته‌شده‌اند، شلوارهای او با چین درست شده است و همچنین کفش‌های فوق‌العاده و متناسب با آن‌ها طراحی شده بود.

برند ولنتینو

در آنجا، شلوار ورزشی چین‌دار، شورت و لباس‌های زنانه ورزشی زیپ‌دار نیز وجود داشت و تم این لباس‌ها ورزشی بود به‌طوری‌که در دل آن می‌شد امضای پیکیولی را نیز دید. با طراوت و زیبا.

برند ولنتینو

فراتر از ارجاعات هیپ‌هاپی، پیکیولی دست روی لباس‌های با طرح ارتشی و جین‌های سایه‌دار و گلدوزی شده گذاشت و درواقع موتیفی کلمبیای را می‌شد در این لباس‌ها دید.

برند ولنتینو

او با همین جزئیات روی لوازم‌آرایشی که در این کالکشن ارائه می‌کرد نیز کار کرده بود. و میان بسیاری از لباس‌های گلدوزی شده، لباس مخمل ابریشمی صورتی بود که بسیار زیبا بود.

برند ولنتینو

شب یکشنبه، همان‌طور که پیکیولی برای نمایش امروز آماده می‌شد درباره تنوع و وجود هارمونی در تفاوت صحبت کرد. مد قرار نیست مشکلات جهان را حل کند اما غریزه پیکیولی در مسیر درست خود قرار دارد. درست مثل کالکشن او.

برند ولنتینو

لباس مجلسی زنانه برند ولنتینو چه مدل‌هایی دارد؟ طراحی فوق‌العاده به سبک ورزشی
5 (100%) 4 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود