لباس مجلسی زنانه برند لویی ویتون چه طرح و مدل‌هایی دارد؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند لویی ویتون چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت لویی ویتون ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

فشن شوی ریزورت برند لویی ویتون

نیکلاس گسگیر، جمعی از پسران طرفدار را در طول سال‌های کاری‌اش در حوزه مد جمع کرده است. امروز در نمایش برند لویی ویتون در ژاپن، او خودش را به یک پسر طرفدار تبدیل کرده است. ابتدا محل برگزاری. کالکشن‌های کروز ویتون در برخی نقاط شگفت‌انگیز برگزار شدند – موزه نیترو ریو، خانه طراحی جان لاوتنر از باب هوپ در فصل بهار – اما گسگیر و همکارانش این بار بهتر از قبل ظاهر شدند.

در دره‌ای سبز در فاصله یک ساعت مانده به کیوتو برگزار کردند که توسط معماری به نام آی.ام پی موزه‌ای که آنجاست طراحی شده است. نام آن موزه میهو است و انگار در فضایی خارجی قرار گرفته است (مشترکاتی با مکان باب هوپ نیز دارد) درواقع، پی، میهو را برای اینکه بهشت شانگاری لا بر روی زمین باشد، طراحی کرد.

گسگیر درباره  موزه گفت:

«من می‌فهمم این یکی از ساختمان‌های موردعلاقه مردم است.»

نوعی از همکاری را در این فضا می‌شد دید. پی با استادی هرم شیشه‌ای ساخت که حسی از موزه لوور پاریس را احیا می‌کرد؛ گسگیر، نمایش پائیز ویتون را در لوور برگزار کرد و برنامه‌ای برای اجرای مجدد آن دارد.

برای کالکشن نیز، در میان همه ارجاع‌های بسیار بسیار زیاد ژاپنی‌ها، او لباس‌های مهره‌دار تصویرسازی شده و همچنین کیف‌هایی با طرح کابوکی را که توسط کانسای یاماموتو طراحی شده است را ارائه کرد. طراح ژاپنی، به خاطر طراحی لباس دیوید بوئی با سرهمی یک پاچه، میان دیگر لباس‌هایی که طراحی کرده بود، مشهور شده است. یاماموتو، کت‌شلواری قرمز به تن داشت که در میان افراد مشهور در صف ابتدایی در کنار گسگیر نشسته بود. گسگیر درباره یاماموتو گفت: «من بسیاری از لباس‌هایش را به مزایده آورده‌ام.» این مرد فرانسوی با دختر او دوست است و بنابراین، همکاری آن‌ها به‌نوعی خانوادگی است.

نامه‌ عاشقانه به ژاپن

گسگیر نزدیک به دو دهه است که به ژاپن سفر می‌کند و این کالکشن نامه‌ای عاشقانه بود، نه‌فقط به یاماموتو بلکه به فرهنگ آن کشور به‌طورکلی. زره سامورایی، رنگ‌های کوروساوا، آرایش کابوکی، طرح‌های سنتی از ماهیگیران و تاریکی فیلم ژاپنی دهه ۷۰ میلادی ژاپن. آن‌ها کالکشنی از طرح‌ها، لایه‌ها، بافت‌ها و درعین‌حال نگرش‌ها را تولید کردند.

از ایام گذشته در بالنسیاگا، خیاطی گسگیر بسیار تأثیرگذار و فوق‌العاده بوده است. در این کالکشن نیز، خیاطی او همه توجهات را به خود جلب کرد. او بلیزر سایز بزرگ اما درعین‌حال ساعت شنی مانندی را در نزدیکی‌های پایان نمایش نشان داد که تحت تأثیر مدل ژاپنی‌های سنتی آن را طراحی کرده بود، برش‌های قسمت شانه آن گرد بود.

اما بیشترین چیزی که پسرانه بود، مدل کوتاهی بود که تا روی باسن می‌رسید و آستین‌های کوتاهی داشت. لباس‌های او راحت بودند و دوخت بسیار خوبی داشتند. لباس‌های توری لیز با پاچه‌های مربعی که روی بلوز سفید و کشی پوشیده شده بود، جین‌های رنگی که مناسب خیابان بودند و همچنین چندین لباس با گلدوزی توری طلایی نیز در آنجا موجود بود.

در مراسم بعد از نمایش، نوبت یاماموتو بود که نقش طرفدار را بازی کند. مشاهده اینکه گسگیر بعد از مهمانی بسیار خوشحال بود، او را از تولید خود خوشنود می‌ساخت. گسگیر درباره نمایش گفت:

«فوق‌العاده بود.»

لباس مجلسی زنانه برند لویی ویتون چه طرح و مدل‌هایی دارد؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود