ویکتوریا سیکرت ، تاریخچه برند (از آغاز تا پایان)

میلیون‌ها زن هرساله از ویکتوریا سیکرت خرید می‌کنند. خرده‌فروش‌ها با توجه به نیاز روزمره لباس‌ زیر زنانه جذاب متناسب با مراسم‌های مختلف می‌فروشند که به آن‌ها اعتبار می‌بخشد.

اما لازم به ذکر است که برند در اصل برای زنان طراحی نشده است. درواقع، کاملاً مخالف آن است.

ویکتوریا سیکرت به‌طور رسمی در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد.

پیشینه برند ویکتوریا سیکرت

با توجه به اطلاعات خرده‌فروشی و همان‌طور که در اسلیت اعلام شد، وقتی روی ریموند می‌خواست برای همسرش لباس‌زیر زنانه جذابی به‌عنوان هدیه تولد بگیرد، اما نمی‌خواست خرید لباس‌زیر زنانه توسط او بد به نظر برسد، این برند شروع به کار کرد.

نائومی بار از اسلیت اشاره کرد که او ایده خلاقانه تأسیس شرکتی را داشت که خرید لباس‌زیر را آسان‌تر می‌ساخت. او می‌خواست، روند جذابی را پایه‌گذاری کند که باعث شود مردان هنگام خرید احساس راحتی کنند.

بار نوشت:

«ریموند اتاق کوچک مخصوص زنان ویکتوریایی طراحی‌شده با چوب تیره، فرش‌های شرقی و پارچه‌های ابریشمی تصور می‌کرد. او نام ویکتوریا را برای تائید و احترام به دوران ویکتوریا انتخاب کرد؛ در سال ۱۹۷۷، با ۸۰۰۰۰ دلار پس‌انداز و وام خانوادگی، ریموند و همسرش فضای فروشگاهی کوچکی را در پالو آلتو، کالیف اجاره کردند و ویکتوریا سیکرت این‌گونه متولد شد».

جذابیت برند

شروع ویکتوریا سیکرت، مسئله‌ای را برجسته می‌کند: شرکت چیزی را می‌فروشد که بیشتر برای مردان جذاب است تا زنان. نگاهی زیرچشمی به کاتالوگ سال ۱۹۷۹ زنان را در موقعیت‌های تحریک‌آمیز نشان می‌دهد.

لزلی وکسنر، مدیرعامل شرکت لیمیتد برند در سال ۲۰۱۰ در نیوزویک می‌گوید:

«مغازه کوچکی بود، و ویکتوریایی بود-نه ویکتوریای انگلیسی، اما ویکتوریای فاحشه مانند با کاناپه‌های مخملی قرمز. هیچ لباس‌زیر زنانه شهوانی وجود نداشت، اما لباس‌های زیر زنانه جذابی وجود داشت که من نظیرش را در ایالات‌متحده ندیده بودم».

بااین‌حال، نیوزویک اشاره می‌کند که این برند در آستانه ورشکستگی قرار داشت.

در این زمان بود که وکسنر و شرکتش برند را به دست آوردند و چرخ‌هایش را برای چیزی که درنهایت به آن بدل شد، به حرکت در آوردند. سوق دادن برند به سمت زنان، می‌توانست آن را نجات دهد.

بااین‌حال، دادن فرصتی به زنان برای خرید لباس‌زیر زنانه در خرده‌فروشی‌های انبوه، حرکتی روبه‌جلو بود. قرص ضدبارداری در دهه ۶۰ به بازار رسید-انقلاب جنسی برای زنان زمین را تکان داد.

رویکرد برند

وکسنر به نیوزویک توضیح می‌دهد: «بیشتر زنانی که می‌دانستم اکثر اوقات لباس‌زیر می‌پوشند و بیشتر زنانی که فکر می‌کردم ترجیح بدهند بیشتر اوقات لباس‌زیر بپوشند، اصلاً این‌گونه نبودند. من فکر می‌کردم اگر بتوانیم نقاط قیمت و محصولاتی که زمینه بیشتری از مشتری را دارند، توسعه دهیم، می‌توانیم اتفاق بزرگی را رقم بزنیم».

حق با او بود.

 کرگ جانسون، رئیس اجرایی رشد مشتریان، مشاور خرده‌فروشی در کنان جدید، به نیوزویک گفت:

«بزرگ‌ترین کاری که وکسنر کرد شناسایی فضای بزرگ سفید در بازاری بود که برایش بی‌معنی بود و او در این بازار نوآوری را وارد کرد. او حریان اصلی جذابی ایجاد کرد. او نابغه بود.»

مارشال کوئن، تحلیلگر گروه NPD، به نیوزویک گفت که وکسنر مسئول نمایش لباس‌زیر بیرون از شلوار افراد بود. «او آن را به یک روند تبدیل کرد؛ همه زنان می‌خواستند مردم ببینند که آن‌ها چه چیزی پوشیده‌اند و لباس‌زیر تبدیل به لباس رو شد».

تاریخچه برند دیوانه‌وار ویکتوریا سیکرت

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود