در خرید و سفارش لباس عروس به چه نکاتی توجه کنیم؟

پای عروسی و پایکوبی که در میان باشد، همه در همهمه و رفت‌وآمد و به این در و آن در زدن هستند تا همه‌چیز به خوبی و خوشی برگزار شود. اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که زمان خرید و سفارش لباس عروس مطرح می‌شود. 

به دنیای رؤیایی مدِ عروس خوش آمدید. ما تصور می‌کنیم، در اولین روزهای نامزدی، سؤال‌هایی درباره لباس عروس در ذهن‌تان شکل می‌گیرد – چه چیزی دوست دارید، چه زمانی خرید می‌کنید، چه کسی قرار است بیاید، آیا آستین‌دار می‌پوشید، می‌شود آن‌ دوستانم بیایند، طراح موردعلاقه‌تان کیست، چه کسی خرید می‌کند؟ چه کسی تصوش را می‌کرد که خرید کردن ممکن است روزی استرس‌زا شود؟

اما نگران نباشید، ما بهترین نکات مربوط به خرید لباس عروسی را در اختیار داریم. راهنمایی‌های ما را دنبال کنید تا ببینید، نه‌تنها لباس موردعلاقه‌تان را که برایش برنامه‌ریزی کرده بودید را می‌خرید، بلکه خواهید دید در کل روند برنامه‌ریزی عروسی‌تان، این بخش تنها بخشی است که بدون نقص انجام می‌شود.

خرید و سفارش لباس عروس

نکات جالب توجه در خرید و سفارش لباس عروس

لحظه‌ای که تمام نکاتی که در ادامه آمده را مطالعه کنید، تحقیقات خود را با کالکشن‌های جدید لباس عروس وبسایت ما شروع کنید. در دسته‌بندی‌های لباس عروس ما جستجو کنید تا بهترین و برترین مجموعه لباس‌های عروس بهار امسال جهان را ببینید و لباس رؤیایی‌تان را پیدا کنید.

۱٫ بودجه‌ای تعیین کنید.

پیش از اینکه همه الماس‌های متصل روی لباس عروستان را با آن همه وزن روی دوشتان حمل کنید، بهتر است اول نگاهی به بودجه عروسی‌تان بیندازید و مقداری از آن را به لباس عروس اختصاص دهید. این کار نه‌تنها انتخاب‌هایتان را محدودتر می‌کند بلکه به شما کمک می‌کند تا انتظاراتتان در روند خرید و سفارش لباس عروس منطقی باشد.

۲٫ خرید و سفارش لباس عروس را از ۹ الی ۱۲ ماه جلوتر شروع کنید (اگر برایتان مقدور است).

باور کنید یا نه، لباس‌ها معمولاً چندین ماه طول می‌کشند تا آماده شوند. زمان حمل‌ونقل و تغییرات مربوط به آن را فاکتور بگیرید – درنهایت، لباس‌تان ممکن است ۱۲ ماه طول بکشد تا حاضر شود.

آن‌قدر زمان ندارید؟ برخی طراحان خدمات سریع‌تری را نیز پیشنهاد می‌کنند، اما در ازای مبلغی بیشتر. اگر آن‌قدر خوش‌شانس باشید و اندامی داشته باشید که به سایزهای موجود بخورد، برخی مزون‌ها اغلب لباس‌ عروس‌های نمونه‌ای دارند که با قیمت پایین‌تر به شما پیشنهاد می‌کنند.

خرید و سفارش لباس عروس

۳٫ تحقیق کنید.

از انتخاب‌های بسیاری که جلویتان است، دستپاچه شده‌اید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ در وبسایت ما خوب جستجو کنید و انواع مدل‌های لباس عروس ما را بررسی کنید تا ببینید کدام سبک لباس برایتان مناسب است.

۴٫ از رسانه‌های اجتماعی برای پیدا کردن و ذخیره کردن مدل لباس استفاده کنید.

پینترست و اینستاگرام برای پیدا کردن لباس در بازار فوق‌العاده‌اند. بلاگ‌ها، طراحان و سالن‌های عروس موردعلاقه‌تان را برای پیدا کردن کالکشن‌های جدید دنبال کنید، لباس‌های موردعلاقه‌تان را ببینید و درباره آن‌ها بخوانید و با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید. آن تصاویری که خوشتان آمده را ذخیره کنید.

خرید و سفارش لباس عروس

۵٫ چند کلمه کلیدی برای سبک لباس عروسی انتخاب کنید.

اینکه بتوانید به شکلی ماهرانه با استایلیست عروسی‌تان صحبت کنید که چه سبک لباس عروسی به شما می‌آید، فوق‌العاده است. برای مثال کلیدواژه‌های «جذاب، ابریشمی و سفارشی» موجب می‌شود تا هر استایلیست عروسی، لباسی را به شما نشان دهد که کاملاً مناسب سلیقه‌تان باشد. الگوی لباس عروسی برای خود داشته باشید که به نحو احسن شما را نشان می‌دهد.

۶٫ با مزون‌های عروسی قرار ملاقات بگذارید.

سعی کنید همه ملاقات‌‌های‌تان با مزون‌های عروسی را در یک روز یا یک آخر هفته بگذارید. در این صورت، هر لباس در ذهنتان کاملاً تازه است و می‌توانید به‌راحتی مقایسه کنید؛ اگر لباس موردعلاقه‌تان را ببینید با توجه به اینکه به‌راحتی آن را با دیگر لباس‌ها مقایسه کرده‌اید، می‌توانید سریعاً بله بگویید.

اگر همه قرار ملاقات‌هایتان را در یک روز بگذارید، بهترین منفعت را برایتان خواهد داشت. سعی کنید افراد و دوستانی که در آن روز همراهی‌تان می‌کنند را ناهار مهمان کنید و به آن‌ها یادآوری کنید که بدون کمکشان قادر به انجام این کار نبودید.

خرید و سفارش لباس عروس

۷٫ اطلاعات مناسب در اختیار مزون عروسی‌تان قرار دهید.

نکته‌ای مهم برای خرید بی‌نقص لباس عروس: به مزون عروسی‌تان نکاتی که ممکن است به آن‌ها ایده‌ای برای کمک به شما بدهد، ارائه کنید. مزون‌های عروسی اغلب از لباس‌های موردعلاقه شما نت‌برداری می‌کنند. اینکه چه نوع عروسی هستید و روز بزرگ زندگی‌تان در کجا و چه زمانی قرار است برگزار شود. همه این‌ها به آن‌ها کمک می‌کند تا به شما بهترین لباس را ارائه کنند.

درحالی‌که برخی مزون‌ها ممکن است طراحان موردعلاقه شما را داشته باشند، تنها موارد کمی را برای پیشنهاد به شما دارند. از آن‌ها بخواهید که سبک موردعلاقه شما را بدهند و یا اگر در حال حاضر در سالن‌شان ندارند برایتان بدوزند. سؤال مهم دیگری که همیشه باید حواستان باشد و بپرسید این است که «آیا نمونه‌ای با سایز اضافی از لباستان دارید؟»

در خرید و سفارش لباس عروس به چه نکاتی توجه کنیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود