نمایشگاه مد – تئاتر خود ۲۰۱۶

لیسمور، هنرمند، طراح و صاحب سبک، نمایشگاه تئاتر خود را در طی رویدادهای هنری بازل و طراحی میامی، همراه با مجموعه‌ای از پرتره‌های هنرمند شانگهایی، بین فنگ، ارائه کرد. در هفته هنر ۲۰۱۶ میامی دانیل لیسمور، هنرمند لندنی «سفر به خود واقعی» را در نمایشگاهی از لباس‌های تئاتری خود مستند کرد.

این نمایشگاه مجموعه لیسمور را به عنوان جذاب ترین لباس لندن توصیف می‌کرد، شهرتی که او با تبدیل اجسام روزمره به تکه های هنری پوشیدنی به دست آورده است.

بیش از ۴۰۰۰ لباس و لوازم جانبی، ۲۰ مجموعه غیرعادی لیسمور را در نمایش تشکیل می‌دهند. هر مجموعه بر روی مانکن های با چهره‌های هنرمندان ارائه می‌شود که اندازه اصلی آن‌ها را دارند.

نظرات موجود در ارتباط با نمایشگاه

رئیس و بنیان‌گذار کالج هنر و طراحی ساوانا  (SCAD)، پائولا والاس، می‌گوید:

«این مجموعه‌های مجسمه‌ای با اندازه واقعی که هر یک از آن‌ها زمانی توسط یک هنرمند پوشیده می‌شد، بازتاب هویت چند بعدی وی و یک پرده از سفر او به خود واقعی هستند.»

فنگ، دانشجوی کارشناسی ارشد کالج هنر و طراحی ساوانا، در کنار کار خود به مفهوم رویای آمریکایی نگاه کرد. هنرمند متولد شانگهای تصاویر دراماتیکی از خود گرفته بود که طبقه، نژاد و جنسیت در جامعه غرب را تشریح می‌کرد.

فنگ می‌گوید:

«انگیزه من از تمرکز بر رویای آمریکایی، هم‌زبان و هم موانع فرهنگی است.» «وقتی که من برای اولین بار به امریکا آمدم، با زبان مبارزه می‌کردم، اما تمایل به برقراری ارتباط، مانع زبان را به یک محرک برای تجسم تجربه من در ایالات متحده تبدیل کرد.»

توضیحات نمایشگاه تئاتر خود

لیسمور قبل از شروع به کار حرفه‌ای مدل‌سازی رشته عکاسی و طراحی مد  را انتخاب کرد. او در حال حاضر مدیر خلاق برند لوکس زنانه سوراپل است.

او قبلا مجموعه بزرگ مد خود را با عنوان «خودت باش، بقیه قبلا انتخاب شده‌اند» را در نمایشگاه ۲۰۱۶ در موزه مد + فیلم در آتلانتا در کالج هنر و طراحی ساوانا به نمایش گذاشت. رساله‌ای با همین نام که تکه های داخل کمد لباس‌ او را تشریح می‌کرد.

لسیمور نمایشگاه تئاتر خود را تا ۱۳ دسامبر ۲۰۱۶ در خیابان ۱۶۰۱ میامی برگزار کرد.

مجموعه‌ای از قطعات تزئینی، بقیه نمایشگاه وسایل را نشان می دهد که طی چند سال گذشته تا اواسط قرن رایج بودند اما در حال حاضر قطعات دیگری جایگزین شده اند.

نمایشگاه مد – تئاتر خود ۲۰۱۶
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود