لباس عروس جدید تمپرلی لندن بهار ۲۰۱۸ + چگونه پوشیدن دامن توپی (Ball Skirt)

در این مطلب، می‌خواهیم شما را با مدل لباس عروس جدید تمپرلی لندن بهار ۲۰۱۸ و همچنین نحوه استالینگ و پوشیدن دامن توپی آشنا کنیم. ببینید، ایده بگیرید و به دنبال طرح‌های فوق‌العاده جذاب و زیبا باشید. 

لباس‌های عروس تمپرلی لندن همیشه کمی سنت‌شکنانه بوده است و لباس‌های پرفروش این برند زیبایی‌شناسی هیپی‌ها را مجدداً احیا می‌کنند. اما چیزی بیشتر از آستین چین‌دار و دامن گل‌دار درباره آلیس تمپرلی وجود دارد. برای بهار سال ۲۰۱۸، طراح با لباس‌هایش که کمتر گل‌دار و ساده و بیشتر پیچیده بود، وارد قلمرو جدیدی شد. تمپرلی توضیح داد:

«این فصل بسیار آسمانی، رؤیایی و ظریف است اما درعین‌حال فوق‌العاده باشکوه. ما می‌خواهیم کمی پیچیدگی به لباس‌هایمان اضافه کنیم.»

مدل لباس عروس جدید ۲۰۱۸

هر لباس عروس، شبیه مسافرتی در زمان بود. او با لباس آستین‌دار پف‌دار با دامن ساتن کامل ما را به دهه ۵۰ میلادی برد و سپس با تعدادی لباس کوتاه تا روی کمر ما را به عصر طلایی هالیوود ارجاع داد. او همچنین با لباس رپ توری خود به دهه ۷۰ میلادی ادای احترام کرد. آرت نوو نیز موتیفی تکراری در کالکشن او بود؛ میان خطوط پر پیچ‌وخم، گلدوزی‌ها، پرتره آلفونسه موکا را نشان می‌دهند. در این کالکشن لباس‌های زیادی وجود داشت که آدم را به وجد می‌آورد.

فشن شوی تمپرلی لندن

درحالی‌که او گذشته را زنده می‌کرد، تمپرلی هنوز حواسش به زنان مدرن نیز بود. او طیفی کامل از رنگ‌های سفارشی فراتر از سفید سنتی و امکانات کاربردی همچون جیب و دوخت ابریشمی را ارائه می‌داد. حتی لباس سرتاسر کریستال کاری شده رجینای او نیز ریشه در زندگی واقعی داشت؛ او گفت: «این شبیه لباس عروس فابرج است. شبیه کرست به نظر می‌رسد، شبیه زرهی گلدوزی شده اما درواقع بسیار نرم و ظریف است.» این ترکیب قدیمی و جدید، راحت و ساده، ممکن است شبیه پارادوکس باشد اما همان چیزی است که هر عروسی دلش می‌خواهد داشته باشد.

لباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدید

چطور دامن توپی بپوشیم؟

۱٫ با چیزی زرق و برق‌دار

اگر دختری هستید که از زرق‌وبرق خوشتان می‌آید، این روشی غیرمنتظره برای بهتر ساختن ظاهرتان است. تاپ‌های مربعی برای بدن‌های سیبی‌شکل بهتر جواب می‌دهد و راحت و شیک است و به دامن توپی نیز می‌آید. این تاپ همچنین شکم شما را کوچک می‌کند، حواستان به اندامی بودن تاپتان باشد. تاپ مربعی همچنین اگر تاپ کوتاه نخواهید برای شما فوق‌العاده است. اگر بدنی مستطیلی یا مثلثی دارد، مدل تاپ مشکی به شما می‌آید. اگر بدنی مثلثی برعکس دارید، تاپ راه‌راه احتمالاً سرشانه‌هایتان را پهن‌تر نشان می‌دهد. هرچه راه‌راه آن پهن‌تر بهتر. تاپ زرق‌وبرق دار نیز فوق‌العاده برای جشن سال نو یا مراسم‌های رسمی در طول سال مناسب است.

دامن توپی

۲٫ با بلوز ساده بلند آستین‌کوتاه

کاملاً شایع است که برای مهمانی آخر هفته لباس بخرید و سپس آن را در کمدتان بیندازید تا دوستی دو سال بعد بیاید و آن را از شما قرض بگیرد. دامن توپی آزادی بیشتری می‌دهد که بتوانید از آن در طول سال استفاده کنید بسته به طرح و پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید. در ابتدا، من نگاهی به بورگوندی و طلایی انداختم اما سپس عاشق دامن گل‌دار مشکی و آبی شدم. درنهایت آبی را خریدم. چرا؟ چون بورگوندی و طلایی را تنها می‌توان در آب‌وهوای سرد پوشید.

دامن توپی

بااین‌حال، من این برنامه را دارم که دامن گل‌دار را تنها با تاپ معمولی‌تر در فصل بهار بپوشم. شخصاً، آن را با تاپ یقه‌قایقی دوست دارم. تاپ آستین‌بلند راه‌راه نیز به‌اندازه بلوز ساده بلند آستین‌کوتاه جذاب و تطبیق‌پذیر است. ترکیب طرح‌ها نشان‌دهنده اعتمادبه‌نفس و مهارت است. علاوه بر این، راه‌راه‌ها با طرح گل‌دار واقعاً فوق‌العاده می‌شوند. حواستان به یقه تاپتان باشد. یقه‌هفت با دامن توپی فوق‌العاده است. یقه‌قایقی، سینه‌هایتان را بزرگ نشان می‌دهد و این موضوع خوب است اما مگر اینکه سرشانه پهنی داشته باشید. که در این صورت، یقه‌هفت کاملاً مناسب است.

دامن توپی

اگر راه‌راه‌ها خیلی برجسته‌اند، به دنبال دامنی ساده و تاپی راه‌راه باشید. یا بلوز ساده بلند آستین‌کوتاه یا تاپ رکابی می‌تواند گزینه خوبی با دامن توپی باشد. یک کفش پاشنه‌بلند دیگر محشر می‌شود. به اکسسوری هایتان اجازه دهید ظاهرتان را تکمیل کنند. گزینه‌های دیگری که دارید، گردنبند، دستبند چرم و انگشتر است.

۳٫ با دکمه‌های باز

دیان کیتون را تصور کنید. کلاسیک، پیچیده و کاملاً مناسب برای مراسم‌های کاری در زمانی که شما رئیس هستید. دکمه پرسی می‌تواند زنانگی دامن توپی را متعادل کند. سفید ساده یا طرحی کلاسیک برای شروع عالی است. گردنبندی نسبتاً بزرگ برای این ظاهر فوق‌العاده لازم است. آن را می‌توانید برای مراسم عروسی امتحان کنید. در ماه‌های گرم فوق‌العاده جواب می‌دهد و شما در آن احساس راحتی می‌کنید. این همچنین راهی برای پوشاندن پوستتان برای مراسم‌های بسیار رسمی است. فقط اطمینان حاضر کنید که تاپتان را درون دامنتان بکنید.

دامن توپی

دامن‌های توپی بسیار کاربردی، زیبا و فوق‌العاده هستند. شما می‌توانید آن‌ها را سال‌ها بپوشید بدون اینکه آسیبی ببینند؛ حتی ممکن است برای مدت زیادی آن را کناری بیندازید، اما مطمئن باشید هر وقت به چنین چیزی نیاز دارید می‌توانید سراغش بروید و هنوز هم مد باشد.

کالکشن بهار ۲۰۱۸ لباس عروس تمپرلی لندن

لباس عروس جدید تمپرلی لندن بهار ۲۰۱۸ + چگونه پوشیدن دامن توپی (Ball Skirt)
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود