معرفی مجله استلار

مجله استلار ، مجله سبک زندگی و مد پرطرفدار مدرن ایرلندی است که خوانندگان زن را در گروه‌های سنی ۱۸ تا ۳۴ سال مورد هدف قرار می‌دهد. این بخشی از حق رأی انتشار وی آی پی مایکل دوئرتی است. استلار در ۱۵ اکتبر ۲۰۰۸ به‌عنوان دومین کار تجاری انفرادی دوئرتی پس از انتشار مجله مشاوره نوجوانانه کیس که در ۳۱ اکتبر ۲۰۰۲، آغاز به کار کرد، راه‌اندازی شد.

دوئرتی قبلاً در تعدادی از کسب‌وکارهای مشترک‌المنافع در ایرلند با شریک تجاری قبلی خود جان رایان، مشارکت می‌کرد؛ استلار موفق به تأسیس شرکت مجیل در ۱۹۹۷ و وی آی پی در ۱۹۹ شد و بعدازآن از عناوینی همچون مجله ناموفق سگ نیویورک که برای شهر نیویورک بود و هدف آن دوست‌داران حیوانات شهری بود، جلو زد. رقبای اصلی استلار تاتلر و ایماژ ایرلندی هستند.

راه‌اندازی مجله استلار

مجله در شب ۱۶ اکتبر سال ۲۰۰۸ در کلاب شبانه‌روزی کریستل در دوبلین باوجود رکود اقتصادی در ایرلند و پیچیدگی‌های هزینه‌های تبلیغاتی کمتر، راه‌اندازی شد. مالک آن، آن را به‌عنوان جایگزینی برای ایماژ و تاتلر ایرلندی اعلام کرد. سردبیر آن سوزان واسکز است که اعلام کرد این مجله همچون ورژن قدیمی‌تر کیس است. واسکز سردبیر پیشین مجله نوجوان  است که به راه‌اندازی این مجله کمک زیادی کرد.

بیشتر بخوانید

شماره انتشار ۱۶۴ صفحه‌ای شامل تصاویری از بارتندرهای زیبایی در دوبلین و چشم‌انداز مردانه در مورد زنانی است که به‌طور عمومی درباره دوست‌پسرهای سابقشان صحبت می‌کنند. شمار هدف دوئرتی برای سال اول مجله چیزی بین دوازده هزار و پانزده هزار بود.

انتقادات دوئرتی

دوئرتی مجلات رقیب ایرلندی را با اعلام اینکه آن‌ها به کاتالوگ‌های مد تبدیل‌شده‌اند تا آخرین کفش، کیف‌دستی یا سایه چشم را به نمایش بگذارند، انتقاد کرد. او نقد خاصی را برای گلو نوشت و بیان کرد که مجله او هم‌تراز آن نیست. دوئرتی اعلام کرد وقتی هنوز از زمان انتشارش دو هفته هم نگذشته بود تغییر کرد، او ادامه داد که این مجله در مقایسه با قالبی که اکنون دارد، هیچ نبوده و نیست. او شباهت‌هایی را که با رقبای بریتانیایی خود همچون گلامور یا کوسمو دارد، موردبحث قرار داد و گفت که درحالی‌که برخی افراد به استلار آمده‌اند قبلاً در وی آی پی معرفی شده بودند و این نشریه‌ای کاملاً متفاوت است، بیشتر شبیه نسخه رشدکرده و بلوغ‌یافته کیس است تا دیگر مجلات.

این مجله از آن زمان تاکنون وب‌سایت خود را که اکنون درحال‌توسعه است، راه‌اندازی کرده است.

صفحه اختصاصی مجلات مد

مجله استلار

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود