برترین برندهای مد اسپانیا (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد اسپانیا می‌پردازیم:

برندهای مد اسپانیا

۶٫ برشکا (Bershka)

یک برند غیرمنتظره و گلچین کننده از گروه اسپانیایی ایندیتکس (همان گروهی که Zara را ایجاد کرد) است. مد و طرح‌های تابوشکن ویژه افراد جوان ماجراجو که کاملا از روندهای جدید آگاه هستند. خط زنانه دو برند دارد:

برشکا که به نیازهای زنان در خیابان می‌پردازد. این برند مجموعه گسترده‌ای از لباس های جین، لباس شب، لباس های کژوال و لباس مد را ارائه می‌دهد. BSK که روندهای پیشرو برای دختران جوان را ارائه می‌دهد، از بت موسیقی، ستاره های راک و غیره الهام می گیرد.

بخش مردانه چیزی بیش از شلوار جین برای پسران ارائه می‌دهد – این خط تولید همچنین لباس های کژوال، ورزشی و مد را ارائه می‌دهد.

مد اسپانیا

۷٫ پول و بیر (Pull & Bear)

برند لباس شهری با قیمت قابل دسترس مناسب جوانانی که از کلیشه های مد کژوال اجتناب می‌کنند. Pull & Bear بر کسب آخرین روندهای بین‌المللی و ترکیب آن‌ها با تاثیر فناوری‌های جدید، جنبش‌های اجتماعی و آخرین روندهای هنری و موسیقی تمرکز کرده است. لباس هایی راحت و آسان.

مد اسپانیا

۸٫ آرماند باسی (Armand Basi)

برند جهانی شناخته شده برای مردان و زنان بین ۲۵ تا ۳۵ ساله. یک برند معتبر با چشم‌انداز روشن و قوی در حوزه لباس راحت و مدرن با کیفیت استثنایی که با قیمتی کمی بالاتر ارائه می‌شود.

این برند با عطرها، ساعت‌ها، عینک‌ها، کمربندها، جواهرات، لوازم‌خانگی، کفش‌ها، لوازم آشپزخانه و کارد و چنگال یک تجربه کامل زندگی را ارائه می‌دهد.

مد اسپانیا

۹٫ اسپرینگفیلد (Springfield)

یک برند جهانی برای مردان و زنان جوان ۲۰ تا ۳۰ ساله که طیف گسترده‌ای از شلوار جین، کت، پیراهن، تی‌شرت و لباس های تخت را با سبک و روح اروپایی ارائه می‌دهد. سبک‌های خیابانی، کژوال، با کیفیت فوق‌العاده هم برای لباس و هم برای لوازم جانبی! مجموعه مردانه در انجام معاملات خوب در روندهای کژوال، باید بیشتر تلاش کند. این  برند همچنین لوازم آرایشی و عطر را در بر دارد.

مد اسپانیا

۱۰٫ آدولفو دومینگز (Adolfo Dominguez)

یک برند مد مینیمال اسپانیایی زنانه که دارای میراث جالبی است و در دهه ۵۰ به عنوان یک فروشگاه برای لباس های مناسب افتتاح شده است. امروز این برند سبک‌های زیبا و کلاسیک را برای طبقه متوسط رو به بالا با طرح های کلیدی مانند لباس های زنانه که با استفاده از پارچه‌های لوکس مانند ابریشم، کراپ و شانونگ ابریشم، آناتومیک و با طعم غرور هستند را ترویج می‌دهند. این می تواند جیب شما را کمی سبک‌تر کند، اما حداقل این بازدید ارزش تجربه کردن دارد.

مد اسپانیا

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود