معرفی نرم افزار طراحی لباس – PatternMaker

در این مطلب قصد داریم تا نرم‌افزاری منحصربه‌فرد در زمینه طراحی لباس را به شما معرفی کنیم؛ PatternMaker نرم‌افزاری تحت ویندوز است که در طراحی لباس به شما کمک می‌کند. این نرم‌افزار به سه دسته اصلی زیر کمک می‌کند:

  1. خیاطان خانگی که می‌خواهند طرح را به تناسب مشتریان تغییر دهند.
  2. معلمان و دانش‌آموزانی که در حال آموزش هستند.
  3. طراحان حرفه‌ای که طرح‌های اولیه ایجاد می‌کنند و به دنبال انعطاف برای اعمال تغییرات هستند.

تاریخچه مختصر

PatternMaker در سال ۱۹۹۲ در پاسخ به نیاز طراحی لباس و امکان تغییر طرح در اندازه‌های مختلف ایجاد شد. از آن زمان، ویژگی‌های متعددی به آن اضافه شده است.

PatternMaker در کتاب‌ها

کتاب‌های زیادی PatternMaker را به عنوان یک برنامه مشخص در طراحی لباس معرفی کرده‌اند، تعدادی از آن کتاب‌ها عبارت‌اند از:

لباس‌هایتان را خودتان را بسازید: ۲۰ الگوی سفارشی مناسب خیاطی

تهیه لباس‌های سفارشی هیچ‌وقت کار آسانی نبوده است. یاد بگیرید که چگونه با اعتمادبه‌نفس تکه‌های الگو را بردارید، روی پارچه نشانه‌گذاری کنید و سبک‌های کلاسیک و معاصر ایجاد کنید. هر پروژه شامل عکس‌ها و دستورالعمل‌های گام‌به‌گام ساده برای مراحل اصلی است. کلیه الگوهای موجود در کتاب در CD همراه PatternMaker قرار دارد. با استفاده از این دیسک، اندازه‌های خود را به‌سادگی وارد کنید و نرم‌افزار الگوی متناسب بدن شما را ایجاد خواهد کرد.

Best Ever Kids Costume بر لباس‌های کودک تمرکز دارد

تخیلات کودکان را با استفاده از این مجموعه جذاب ثبت کنید! از دزد دریایی شمشیرزن و ملکه برفی گرفته تا بانی و فضانوردی خارج از این جهان «مناسب‌ترین لباس‌های سرگرمی و تعطیلات هستند. پروژه‌ها از مبتدی تا حرفه‌ای درجه‌بندی و بر اساس موضوع تفکیک شده‌اند (بنابراین تهیه لباس مناسب هر کودک آسان است) و شامل عکس‌ها و دستورالعمل‌های ساده و گام‌به‌گام تکنیک‌های کلیدی است. از همه مهم‌تر یک دیسک همراه PatternMarker شامل نرم‌افزار آماده‌سازی آسان الگو با استفاده از مجموعه الگویی کامپیوتری آماده می‌باشد. فقط به جادوگر الگو بگویید که چه لباسی را می‌خواهید و کامپیوتر آن را در سایز مناسب برای شما طراحی می‌کند!

ساخت الگوی سفارشی با نرم‌افزار PatternMaker: یک کتابچه راهنمای گام‌به‌گام PatternMaker Professional Studio با معرفی MacroGen.

این کتابچه، راهنمای کاربردی گام‌به‌گام برای تهیه و اجرای بسیاری از ایده‌ها و توصیه‌های عملی را فراهم می‌کند.

PatternMaker Pattern Viewer

یک ابزار رایگان و ساده مخصوص چاپ الگوهای افزودنی است که شامل سه الگوی سفارشی رایگان است: شلوار زنانه و یک بالاتنه و مجموعه‌ای از یقه‌های قابل تعویض که می‌توان به بالاتنه و یا الگوهای دیگر اضافه کرد. شما می‌توانید از این الگوها تا آنجا که می‌خواهید، به‌صورت رایگان استفاده کنید! الگوی دیگری در PatternMaker Pattern Viewer وجود ندارد، اما می‌توانید با خرید مجموعه‌های دیگر، لباس‌های دیگر را هم بسازید.

منبع

معرفی نرم افزار طراحی لباس – PatternMaker
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود