مدل لباس جدید در فشن شوی سیمونه روشا بهار ۲۰۱۸ + ست کردن شلوار شیفون با پیراهن

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس جدید در فشن شوی سیمونه روشا آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۸ و ست کردن شلوار شیفون با پیراهن برای شما پرداخته ایم:

روشا خالق مدل لباس جدید

داستان پیش‌زمینه موجود در تکامل برند سیمونه روشا، شبیه قسمت‌هایی طولانی یک سریال بلند خانوادگی است. عروسک‌ها در روایت بهاری او حضور داشتند. او خندید و گفت: «من این عروسک‌های چینی با لباس‌های ویکتوریایی را وقتی کوچک بودم داشتم. عادت داشتم آن‌ها را از پله به پایین بیندازم و این باعث می‌شد صورتشان خراب شود. اما آن‌ها را نگه داشتم و اکنون دخترم با آن‌ها بازی می‌کند. دوست داشتم دوباره آن‌ها را از جعبه بیرون بیاورم و لباس‌هایشان را ببینم.»

دختر روشا، ولنتین، ۲۰ ماهه است. مادر او گفت این باعث شد او بخواهد چیزی «ساده، بی‌گناه و شورانگیز» بسازد.

جذابیت‌های فشن شوی سیمونه روشا

این موضوع به‌سادگی زیبایی فوق‌العاده چهره مدل‌های جوان روشا را توضیح می‌دهد. و آزمایش او در شکل دادن به لباس‌های پنبه‌ای سفید، آستین پف‌دار و لایه‌لایه‌ای آن فوق‌العاده بود. البته این در جهت همان مسیری بود که مشتری‌های روشا را خوشحال می‌کند – زنانی از نسل‌ها و شکل‌های مختلف. بامزگی عروسک‌های زیبا و فانتزی، قلمروی خطرناکی برای زنان بالغ است.

مدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدید

در شروع نمایش، نشانه‌ای از لباس جدید خوش‌برش ابریشمی بود که بلند بود و جذاب‌ترین چیزی بود که تاکنون از سیمونه روشا دیده بوده‌ایم. شما می‌توانید آن را به صورت‌های متفاوت با کفش پاشنه‌بلند ست کنید و ظاهری فوق‌العاده داشته باشید.

ست کردن شلوار شیفون با پیراهن

مرحله اول: تاپ کمر به بالا بپوشید.

شلوار پلاتزو شیفون به‌طور طبیعی ظاهر پاهایتان را نشان می‌دهد. برای اینکه بیشترین بهره را از این موضوع ببرید، تاپ کوتاه بپوشید که به شما اجازه دهد تمام طول شلوارتان واضح به نظر برسد.

سعی کنید به دنبال تاپ کوتاهی بگردید که به‌طور طبیعی تا روی کمرتان باشد – دقیقاً تا روی کمرتان.

دیگر گزینه‌ای که دارید و به دردتان می‌خورد بلوزهایی است که از جلو گره می‌خورند.

شلوار شیفون

مرحله دوم: پیراهنتان را درون شلوارتان بگذارید.

با این کار کماکان شلوارتان به‌طور کامل مشخص است و باعث می‌شد پاهایتان بلندتر از قبل به نظر برسند.

گذاشتن پیراهن در شلوار باعث می‌شود مواد اولیه لباس به بدنتان نزدیک‌تر شود که باعث برجسته‌تر شدن شکل بدنی‌تان نیز می‌شود.

شلوار شیفون

مرحله سوم: به دنبال چیزی راحت و اندامی باشید.

ازآنجایی‌که شلوار شیفون آزاد بوده و کمی گشاد است، باید آن را با چیزی که به‌عنوان لباس نیم‌تنه بالایی‌تان می‌پوشید ست کنید تا ساختار اندامی زیبا به شما بدهد.

تاپ‌های رکابی و دیگر پیراهن‌های بدون آستین اندامی برای این شلوارها فوق‌العاده است، چراکه به شما کمک می‌کند تا انحنای بدنتان را به‌خوبی نشان دهید.

اگر کمی جسارت داشته باشید می‌توانید حتی بادی‌سویت را نیز امتحان کنید. نیم‌تنه پایینی با شلوار شیفون پوشانده می‌شود و نیمه بالایی فوق‌العاده خواهد شد.

شلوار شیفون

مرحله چهارم:لباس اندامی بپوشید.

تاپ‌های چندلایه، بهترین راه برای اضافه کردن جذابیت و ساختار بصری به نیم‌تنه بالایی بدنتان است، وقتی نیم‌تنه پایینی با شلوار شیفون کمی آزادتر است. وقتی تاپ چندلایه می‌پوشید، باید حواستان باشد که این تاپ جذب باشد.

برای مثال، می‌توانید تاپ رکابی و جلیقه‌ای جلوباز یا پیراهنی بدون آستین روی آن بپوشید. تا وقتی‌که هردو تکه لباس جذب باشند، مشکلی نخواهید داشت.

برای اینکه چیزی کمی حرفه‌ای‌تر خلق کنید، بلیزر کوتاه روی تاپ رکابی می‌تواند فوق‌العاده باشد.

شلوار شیفون

مرحله پنجم: می‌توانید چیزی کلاسیک و درعین‌حال تک بپوشید.

شلوار شیفون قطعاً ترند مدی منحصربه‌فرد است و خواهان جلب توجه دیگرانند و هیچ اهمیتی نمی‌دهند که با چه چیزی قرار است ست‌شان کنید. یک‌راه خوب برای اینکه ظاهرتان را پیچیده نگه‌دارید و درعین‌حال به‌خوبی لباس بپوشید تاپ ساده و معمولی است.

مثلاً تاپ رکابی ساده مشکی را با شلوار شیفون سفید در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید می‌توانید رنگ رکابی‌تان را قرمز یا مدلی متالیک انتخاب کنید.

شلوار شیفون

مرحله ششم: سفید را با ظاهری سفید ست کنید.

شلوار پلاتزوی شیفون سفید ظاهری فوق‌العاده و راحت دارند. شما می‌توانید آن‌ها را با تاپ سفید ست کنید و ظاهری تابستانی داشته باشید.

تاپ شما لزوماً نیازی نیست که سفید باشد. اگر بخواهید می‌توانید حتی بلوز بپوشید ولی ترکیب رنگی که انتخاب می‌کنید باید رنگ‌های خنثی همچون، مشکی، برنزی، نقره‌ای یا قهوه‌ای باشد. شلوار شیفون سفید و تاپ آبی تیره نیز خوب است.

شلوار شیفون

مرحله هفتم: ظاهرتان را با تی‌شرتی ساده، معمولی نگه‌دارید.

شلوار شیفون می‌توانند بسته به اینکه با چه چیزی می‌خواهید آن‌ها را بپوشید باشکوه به نظر برسند. این کار را می‌توانید با پوشیدن شلوار شیفون با تی‌شرتی ساده انجام دهید.

باید کماکان به قانون “کمر به بالا” اهمیت بدهید حتی وقتی شلوارتان را با یک تی‌شرت ست می‌کند. سعی کنید طول تی‌شرتی که انتخاب می‌کنید کوتاه باشد.

رنگ‌های ساده فوق‌العاده خواهند بود اگر بخواهید ظاهری کلاسیک و معمولی را توأمان داشته باشید.

شلوار شیفون

مرحله هشتم: ظاهرتان را با بلوزی ساده فوق‌العاده کنید.

اگر می‌خواهید شلوار شیفون را برای دورهمی دوستانه یا مهمانی بپوشید، می‌توانید آن را با ست کردن آن با بلوزی خوب، باشکوه‌تر کنید. مدل بلوزتان باید حتماً ساده باشد.

تقریباً هر بلوزی که اندامی، جذب و کمر به بالا باشد به شلوار پلاتزو شیفون می‌آید.

پیراهن شطرنجی نیز با شلوار شیفون فوق‌العاده می‌شود و می‌توانید آن را در هر دورهمی بپوشید.

شلوار شیفون

مدل لباس جدید در فشن شوی سیمونه روشا بهار ۲۰۱۸ + ست کردن شلوار شیفون با پیراهن
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود