برترین برندهای مد اسکاندیناوی (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد اسکاندیناوی می‌پردازیم:

برندهای مد اسکاندیناوی

۱۰٫ هوزلویلر

هوزلویلر در اسلو نروژ به‌عنوان برندی برای روسری آغاز کرد و بلافاصله به فرقه‌ای در میان دنیای مد اسلو تبدیل شد. این برند، کسب‌وکاری خانوادگی است، خود او آندرس هوزلویلر، خواهرش سوزان و همسرش ماریا اسکاپل است که مغز متفکر پشت این برند هستند. علامت تجاری آن‌ها ساده و ظریف است و اشاره‌ای به پارچه‌های زنانه دارد.

مد اسکاندیناوی

۱۱٫ فون هاندرد

کالکشن‌های آن‌ها، طیف گسترده‌ای از تکه لباس‌هایی را با گیره‌های کمربند همه‌کاره ارائه کرد که از می‌توانست میان نگاه‌ها جابجا شود. دیدگاه نیکلای نیلسن، مؤسس و مدیر خلاق آن، خلق برندی بود که هرگز ارتباطش را با مخاطب از دست ندهد. فون هاندرد هنگامی‌که برند را راه میندازد، به لحاظ اخلاقی هوشیار است، چرا که هرچیزی از سطح آلودگی تا رفاه مدل‌ها را به خاطر می‌سپارد. آخرین ابتکار آن‌ها، برند گرین کراس است که به خریداران این اطلاع را می‌دهد که لباس‌ها از مواد ارگانیک ساخته‌شده‌اند.

مد اسکاندیناوی

۱۲٫ جورج جنسن

برند جورج جنسن، جواهرات و لوازم‌خانگی و لوازم جانبی آن را در شرکتی تاریخی با منشأ دانمارکی، که اولین بار در کپنهاگ در سال ۱۹۰۴ تأسیس شده است، به فروش می‌رساند. این برند نگاهی به ماهیت براق و ناچیز طراحی اسکاندیناوی میندازد که امروز همان‌طور که درگذشته موردتوجه بود، به آن اهمیت داده می‌شود.

مد اسکاندیناوی

۱۳٫ بای مالن بیرگر

شرکت دانمارکی که توسط مالن بیرگر تأسیس شد، در میان قدرت جابجا می‌شود. این برند زیبایی‌شناسی آرام و مدرنی را از خود نشان می‌دهد.

کارکرد و توجه به جزئیات از ویژگی‌های کلیدی این برند محسوب می‌شوند: چاپ گلدوزی، چاپ سرخ مایل به قرمز همه در کالکشنهای آن‌ها شایع است.

مد اسکاندیناوی

۱۴٫ سوفی بیل براهه

به طرز ماهرانه‌ای جواهرات و ساخت آن‌ها را به صحنه می‌آورد. او در کالج سلطنتی هنر در لندن، تحصیل‌کرده است، و برندش را بعد از رؤیای کودکی‌اش درباره یک زرگر بودن، آغاز کرد. طرح‌های ظریف و درعین‌حال مدرن او، مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد، مخاطبانی گسترده ازجمله فروشندگان و هنرمندان. مدونا یکی از هواداران این برند است.

مد اسکاندیناوی

۱۵٫ باوم اوند پفرگارتن

ریکی باومگارتن و هل هست، برندشان را در سال ۱۹۹۹ در کپنهاگ با نگاه ساخت چیزی مبتنی بر کیفیت و طراحی ساده، آغاز کردند. برند آن‌ها قوی، ساختار مند و دوخته‌شده از پارچه‌هایی نفیس و چاپ‌هایی جذاب است. شما می‌تواند آن‌ها را در اسوس و فارفتچ پیدا کنید.

مد اسکاندیناوی

۱۶٫ سامسو و سامسو

سامسو و سامسو به سال ۱۹۹۳ برمی‌گردد، وقتی دو برادر مغازه‌ای کوچک را با همین نام در کپنهاگ باز کردند. برند اصالتاً تنها به جواهرات منحصر می‌شد اما در سال ۲۰۰۰ وقتی صاحبان جدیدی پیدا کرد تبدیل به خانه مدی شد که تمرکز آن روی لباس‌های مدرن، کفش و لوازم جانبی آن است. با توجه به میراث اسکاندیناوی آن، برند آن مینیمال، مقرون‌به‌صرفه و همچنین قابل‌دسترس است.

مد اسکاندیناوی

برندهای اسکاندیناوی که باید بشناسید

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود