برترین برندهای مد اسکاندیناوی (قسمت اول)

در این مطلب به ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد اسکاندیناوی می‌پردازیم:

برندهای مد اسکاندیناوی

۱٫ سیسیلی کپنهاگ (Cecile Copenhagen)

بعدازاینکه مدیر خلاق برند، سیسیلی جورگنسون همچون همه ما خودش را درگیر بحران انتخاب لباس و آماده شدن برای مهمانی و نداشتن هیچ انتخابی دید، سیسیلی را آغاز کرد. این موضوع، ایده را در ذهن او جرقه زد و در حال حاضر آثار او را روی روسری‌ها با شکلی خاص می‌توان دید. بعد از  کالکشن زمستانی آن در سال ۲۰۱۱، درخواست برای برند سیسیلی در سراسر جهان افزایش یافت و منجر به این شد که برند در سراسر براون در لندن و پارلوس ایکس در سیدنی پخش شد.

مد اسکاندیناوی

۲٫ مدز نُرگارد (Mads Norgaard)

مدز نُرگارد شباهت‌هایی به برخی از آثار موردعلاقه خیابانی ما دارد، همچون Cos، H&M یا Uniqlo. اگرچه به برندهای دیگر نسبت داده می‌شوند، چیزی با تفاوتی کمتر را به‌عنوان شعار مدشان که “چیزی که می‌پوشید، باید از روش‌ها و اعتقادات شما حمایت کند” است، ارائه می‌دهند.

مد اسکاندیناوی

۳٫ گشتو (Gestuz)

هرچه می‌گذرد از مد نمی‌افتد؛ گشتو به تعادل بی‌نظیر میان اسکاندیناوی شیک و تأثیرات ظرایف زنانه می‌پردازد. سال ۲۰۰۸ این برند توسط سانه سهستد نیلسن (Sanne Sehested Nielsen)-طراحی دانمارکی که زن گشتو را به تصویر می‌کشد- تأسیس شد و این برند برای جداسازی نفیسی که به‌راحتی در هر کمد لباس شیکی پیدا می‌شود، شناخته می‌شود. هر قطعه لباسی که طراحی گشتو باشد، به تعادل میان تناقض و زیبایی تنه میزند و از پارچه‌های لوکس و ویژه‌ای دوخته می‌شود.

مد اسکاندیناوی

۴٫ برانز بازار (Bruuns Bazaar)

برانز بازار به رهبری لین بورگارد، مجموعه سابقه‌ای را برای لباس‌های نخی اسکاندیناوی طراحی می‌کند. اولین شرکت دانمارکی از حوزه‌های مد اسکاندیناوی برای نمایش در پاریس در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد، که مسیری طولانی را از زمانی که برادران تیس و بورن بران برندشان را از کالاهایی لوکس تشکیل دادند، آمدند. قابل درک بودن و لوکس بودن برند، دلایل قوی بودن این برند هستند.

مد اسکاندیناوی

۵٫ ریمیکس طراحان (Designers Remix)

ترکیبی از لباس‌های رنگارنگ، کاربردی، سبک و زنانه را شامل می‌شوند. برند دانمارکی ریمیکس  طراحان یکی از ساده‌ترین و شیک‌ترین‌ها میان دنیای مد است. آن‌ها ساده و باظرافت هستند که شما می‌توانید برای فصل‌های پیش رویتان آن‌ها را بپوشید.

مد اسکاندیناوی

۶٫ مزون داگمار (House of Dagmar)

در بهار ۲۰۰۵ در استکهلم توسط سه خواهر، کارین سودرلیند، کریستینا چادر و سوفیا والنستام تأسیس شد. مزون داگمار به لطف حس و حال غیرعادی و عجیب و درعین‌حال ورزشی‌اش، به برندی فرقه‌ای تبدیل شد.

مد اسکاندیناوی

۷٫ فلیپا کی (Filippa K)

در سال ۱۹۹۳ در استکهلم توسط فلیپا ناتسون و پاتریک کیلبورگ تأسیس شد، فلیپا کی برندی متکی بر لباس‌ها مدرن اما ساده بود. فکر می‌کنم شلوارهای اسلش و دامن‌های کوتاه برای پوشیدنشان به همراه چکمه‌های چرمی  طراحی شده بود. راحت، بی‌دردسر و بی‌نظیر؛

مد اسکاندیناوی

۸٫ گانی (Ganni)

گانی به تعادل میان پارچه‌های دانمارکی سرد و پاریزین تنه میزند: فکر می‌کنم آثارش شامل لباس‌های زنانه ابریشمی چاپی، ژاکت‌های موتورسواری و بسیاری از جین‌های بزرگ سایز می‌شود. این شرکتی معتبر میان اینفلوئنسرهای سبک اسکاندیناوی است اکنون خوشبختانه ما آن را نیز می‌شناسیم.

مد اسکاندیناوی

۹٫ سک پاتز (Saks Potts)

بنیادش در کپنهاگ است و توسط باربارا پاتز و کاترین سک تأسیس شد، سک پاتز برندی است که تحت تأثیر هنرهای معاصر و غیرمعمول است. قوت آن‌ها در لباس‌هایی پر زرق‌وبرق است که آن‌ها را در کالکشن زمستانی آن خواهید دید.

مد اسکاندیناوی

برندهای اسکاندیناوی که باید بشناسید

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود