لباس عروس جدید ساچین و بابی بهار ۲۰۱۸ + همه‌چیز در مورد کاپشن کوتاه

در این مطلب، می‌خواهیم شما را با مدل لباس عروس جدید ساچین و بابی بهار ۲۰۱۸ و همچنین توضیحاتی در مورد کاپشن کوتاه آشنا کنیم. ببینید، ایده بگیرید و به دنبال طرح‌های فوق‌العاده جذاب و زیبا باشید. 

مدل لباس عروس جدید ۲۰۱۸

برای ساچین و بابی اهلووالیا، عروسی تنها شروع ماجرا است. هرچند لباس‌های زن و مرد در این مراسم همیشه با توجهی به لباسی که به شکل مدرن برای عروس طراحی می‌شود، آماده می‌شوند، این فصل آن‌ها همه جشن‌هایی که ممکن است او میزبانش باشد را در نظر گرفتند. بابی گفت: «مسئله فقط یک لباس نیست. ما عروس‌هایی داریم که می‌آیند و به دنبال دو یا سه لباس برای مراسم‌های متفاوت هستند، پس ما می‌خواستیم روی سبک زندگی تمرکز کنیم.»

کالکشن آن‌ها در محل جدید خیابان اونیو اجرا می‌شد و نگاه سبک زندگی مانند آن‌ها لباس عروس جدید و همچنین لباس‌های آماده و مبلمان سفارشی را در خود جای داده بود. همان‌طور که جشن‌های عروسی به مراسم‌های جالب‌توجه‌تری تبدیل شد – مهمانی‌های بلندمدت، جشن‌های هدف‌دار – اینکه زوج‌ها چه می‌خواهند اهمیت بیشتری پیدا کرد. اما حتی بدون این موارد اضافی، این کالکشن، مشتری‌های ساچین و بابی را سر ذوق می‌آورد.

فشن شوی ساچین و بابی

این فصل، اهلووالیا برخی از سبک‌های لباس عروس جدید شان را مجدداً به نمایش گذاشتند، که شامل شلوار پاچه پهن پولک‌دار و کت ژاکارد می‌شد که ظاهر معمولی و زیبایی می‌داد. دیگر لباس‌ها امضای دست‌دوزی شده برند را روی خود داشتند، این امضا به‌صورت ستون ابریشمی بود که دور آن گلدوزی شده بود. عروس‌های سنتی، لباس‌های دامن توپی دار و ابریشمی و ساده را هم می‌توانند در این کالکشن پیدا کنند که ارزش یک بار پوشیدن را دارد.

لباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدید

+

چرا به یک کاپشن کوتاه نیاز خواهید داشت؟

کاپشن کوتاه مناسب همه‌جا نیست – و صادقانه بگویم، چرا باید آن‌ها را بخواهید؟ درواقع لباسی مناسب بیرون است که همه‌جا کارایی دارد.

چرا کاپشن کوتاه محبوب است؟

برای شب برنامه‌ریزی کرده‌ای؟ کاپشن کوتاه وقتی بیرون منتظر دوستتان ایستاده‌اید تا بیاید، شما را گرم نگه می‌دارد؟

می‌خواهید بعد از کار نوشیدنی بخورید؟ کاپشن کوتاه + یونیفرم محل کار = ظاهری معمولی و هوشمندانه

مهمانی می‌خواهید بروید؟ این بهترین ظاهری می‌تواند باشد که در حین اینکه شما را گرم نگه می‌دارد، باعث می‌شود خوب به نظر برسید.

در زمستان عروسی می‌کنید؟ می‌توانید به‌راحتی در دل سرما بروید و حتی مناسب وقت‌هایی است که عکاس از شما بخواهد در فضای باز عکس بگیرید.

این فهرست همین‌طور ادامه دارد-اما بیایید به موضوعات دیگری هم بپردازیم:

بهترین ویژگی‌های کاپشن کوتاه

پسر یا دختر فرقی ندارد، این دلایلی است که چرا ما کاپشن کوتاه را دوست داریم:

سبک است – برای ماه‌های زمستانی با هودی و روسری فوق‌العاده است.

مناسب همه‌جا است – کاپشن کوتاه را برای هر مراسمی می‌توانید بپوشید – روی لباس برای بیرون رفتن با دخترها یا با جین و کفش ساده برای گشتن با پسرها.

یقه‌های محکم – طراحی ساختارمند کاپشن کوتاه بهترین انتخاب است. می‌توانید یقه‌هایتان را بالا بدهید تا ظاهر متفاوتی داشته باشید.

تزئین – می‌توانید ظاهر ارتشی را با کاپشن کوتاه ست کنید که روی آن شعار یا جملاتی مربوط به گذشته نوشته شده باشد. هرچه بزرگ‌تر بهتر. حتی می‌توانید خودتان این کاپشن‌ها را تزئین کنید – اتو بردارید و هر برچسبی که دلتان می‌خواهد را روی آن بزنید.

ارتشی اسپرت – تنها  کاپشنی که هم به ترند ورزشی و هم ترند ارتشی می‌آید همین است – می‌توانید آن را با شلوار یوگا یا تاپ ورزشی بپوشید.

رنگ‌های تطبیق‌پذیر – خاکی، مشکی، زیتونی، آبی تیره. این رنگ‌ها کسل‌کننده نیستند – باعث می‌شوند بتوانید کاپشنتان را هرجایی که می‌روید بپوشید.

مواد اولیه بیشتر – کاپشن‌های کوتاه فقط محدود به یک مواد اولیه نیستند – می‌توانید نوع پشمی، مخمل، جین، خز مصنوعی، چرم و هر چیزی بین این سبک‌ها را که به‌ظاهرتان بیاید، انتخاب کنید.

نظرات مصرف‌کنندگان درباره کاپشن کوتاه

هنوز متعجبید که چرا کاپشن کوتاه آن‌قدر محبوب است؟ ببینید دیگران در این فصل چگونه با این کاپشن به‌ظاهر خود رسیده‌اند:

کاپشن کوتاه

قرمز می‌بینم

کاپشن کوکون خود را با کلاه پسر نانوا با کفش راه‌راه برتون و شلوار جین آبی برای زمستان ست کرده است. ظاهر او به شکلی است که ما را به دهه نود میلادی می‌برد.

کاپشن کوتاه

لباس بیرونی تزئین شده

ما جمع این لباس‌ها را کنار یکدیگر دوست داریم.کاپشن شرپا گرلفرند با جین مشکی و تاپ ساده فوق‌العاده شده است.

کاپشن کوتاه

می‌توانید آن را حس کنید.

تناژ قرمز کفش‌های کلی، به این ظاهر جذابیت مضاعفی بخشیده است. کاپشن کوتاه اورست الا، با جین مشکی و تی‌شرت مشکی فوق‌العاده شده است.

کالکشن بهار ۲۰۱۸ لباس عروس ساچین و بابی

لباس عروس جدید ساچین و بابی بهار ۲۰۱۸ + همه‌چیز در مورد کاپشن کوتاه
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود