کالکشن روبرتو کاوالی ، پاییز ۲۰۱۸

در این مطلب، کالکشن آماده پوشیدن پاییز سال ۲۰۱۸ روبرتو کاوالی در وب‌سایت وُگ برای شما آورده شده است:

پال سوریج می‌گوید، فریبندگی دنیایی است که بارها و بارها از زمان آشنایی با روبرتو کاوالی در طی سال گذشته شنیده است.

جذابیت‌های کالکشن روبرتو کاوالی

در اوج موفقیت بنیان‌گذار این خانه مد، نمایش‌هایش هذیان بودند. مثل چرم‌های عجیب‌وغریب و تعداد زیادی از طرح‌های حیوانات. سوریج زمانی جانشین کاوالی شد که صنعت مد نه تنها بابت سوء استفاده از پوست حیوانات مورد انتقاد بود، بلکه زرق‌وبرق بسیار جای خود را به چیزهای دیگر مثل صنایع‌دستی داده بود.

سوریج به خوبی از چالش‌های خود آگاه است. اگر کاوالی باید پر زرق‌وبرق باشد، او این کار را انجام خواهد داد. سوریج در تشریح طرز فکر خود گفت:

«زرق‌وبرق برای من جاذبه است، جاذبه اعتماد به نفس است و اعتماد به نفس یعنی راحتی. اگر راحت نباشید، دلگرم نخواهید بود.»

کاملاً درست است، اما اگر یک طرف جذابیت اعتماد به نفس باشد، طرف دیگر احساسات است و این نقطه ضعف سوریج است. پارچه‌های دامن‌طوری آویزان بودند که انگار پژمرده‌اند و لباس‌های شب او جلب توجه نمی‌کرد. با توجه به تجربه‌اش در دنیای لباس مردانه، خیاطی یکی از نقاط قوت اوست، اما بسیاری از کت‌های نمایش، چین و چروک زیادی داشتند.

در مورد بخش مبتذل برند کاوالی، شلوار جین تزئین‌شده که باعث ثروت روبرتو شده است، احتمالاً بهتر است در زیرشیروانی باقی بماند و هرچه کمتر در مورد آن شخصی که بدنش بوم نقاشی بوده صحبت کنیم بهتر است. همان‌طور که گفتیم، جانشین کاوالی باید با چالش‌های سال ۲۰۱۸ درگیر شود. شاید بهتر باشد سوریج آنها را در فصل آینده نادیده بگیرد و تعریف خود از زرق‌وبرق مدرن را ارائه کند.

کالکشن روبرتو کاوالی ، پاییز ۲۰۱۸
5 (100%) 3 votes
۲ نظرات
  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این
    خوبی سپاسگزارم

  2. سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.خیلی خیلی
    ممنون

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود