بیوگرافی روبرتو کاوالی (قسمت دوم)

آیا با زندگی روبرتو کاوالی آشنایی دارید؟ این طراح فوق‌العاده دنیای مد را می‌شناسید و از موفقیت‌های او در زندگی آشنایی دارید؟ در ادامه قسمت قبلی، در خواندن بیوگرافی روبرتو کاوالی ما را همراهی کنید:

روبرتو کاوالی در سال ۲۰۰۰، با راه‌اندازی Cavalli Jeans (بعداً به Just Cavalli تغییر نام داد) وضعیت خود را به عنوان پیشگام در جهان جین تثبیت کرد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

برند کاوالی جینز

طرح پوست حیوانات و خرگوش پلی‌بوی

در ماه دسامبر سال ۲۰۰۴، کاوالی “Wild: Fashion Untamed” را در موزه موسسه لباس‌های هنری متروپولیتن در نیویورک برگزار کرد، نمایشگاهی که جذب انسان به پوست حیوانات در طول تاریخ را بررسی می‌کرد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

نمایشگاه وایلد

روبرتو به ما در سال ۲۰۱۱ گفت:

«واقعا من از چاپ حیوانات لذت نمی‌برم، من دوست دارم همه چیز را از طبیعت داشته باشم.»

من این موضوع را درک کردم که حتی ماهی‌ها مثل مار و ببر یک لباس رنگارنگ فوق‌العاده دارند. من درک کردم که خدا واقعا بهترین طراح است، بنابراین شروع به کپی کردن از خدا کردم.

در اولین طراحی مجدد خود بعد از ۲۵ سال، پلی بوی از کاوالی خواست تا لباس‌های شخصیت خرگوشش را در ژوئن ۲۰۰۵ طراحی کند.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

پلی‌بوی و روبرتو کاوالی

نظر مدیر عامل شرکت پلیبوی کریستی هیفنر:

«(روبرتو) بیش از حد پذیرای زندگی خوب است، الهام‌بخش یک سبک زندگی آرمانی برای یک مجموعه جت و البته نام‌آشنای زنان زیبا».

فعالیت‌های متعدد

نوشیدنی روبرتو کاوالی در سپتامبر سال ۲۰۰۵ راه‌اندازی شد. رستوران‌ها و اعضای باشگاه‌ها از آن استقبال کردند، این توسعه‌های برند، کاوالی را به عنوان طراحی مرجع در یک سبک زندگی زبده مطرح کرد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

نوشیدنی روبرتو کاوالی

در سال ۲۰۰۷ با برخی از هنرمندان برجسته صنعت موسیقی همکاری کرد. کریستینا آگوئرا و جنیفر لوپز هر دو از او خواستند تا برای کنسرت‌های بزرگشان طراحی کنند، همچنین بند اسپایس لباس سفارشی کاوالی را برای تور جهانی خود برگزیدند.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

جنیفر لوپز و روبرتو کاوالی

در ماه نوامبر، کاوالی اولین کالکشن خیابانی را برای H&M راه‌اندازی کرد.

در کمپین تبلیغاتی که توسط تری ریچاردسون برگزار شده بود، قبل از جشن با مدل‌های ارین واسون و جسیکا استام در ویلای فلورانس گفته بود:

«چگونه ممکن است بزم را از دست بدم؟ من خود بزم هستم».

بیوگرافی روبرتو کاوالی

H&M و روبرتو کاوالی

مدیر بازاریابی H&M در آن زمان گفته بود:

«مد می‌تواند زرق‌وبرق و فانتزی باشد و در بهترین حالت می‌تواند حقیقت را کمی سرگرم‌کننده‌تر کند. استفاده از آثار کاوالی گواه آن است.»

این مجموعه در عرض چند ساعت پس از راه‌اندازی فروخته شد. فرصت دیگری برای همکاری در ژوئیه ۲۰۰۸ فراهم شد، خانه کاوالی نسخه محدودی از بطری رژیمی کوکا را طراحی کرد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

طراحی نسخه محدود برای کوک

در سال ۲۰۰۹ کاوالی در نمایش مارتا استوارت ظاهر شد و برای اولین بار در مورد تمایلش به موفقیت در جهان عکاسی صحبت کرد. «رویای من در آینده‌ای نزدیک، ایجاد یک نمایشگاه بزرگ است که من (عکس‌هایم) از آفریقا و دیگر مکان‌های عجیب‌وغریب را به نمایش می‌گذارم. من برای نقاشی‌هایم عکاسی می‌کردم و اشتیاق من بیشتر شده است.»

جشن چهل سالگی کسب و کار روبرتو کاوالی

در سال ۲۰۱۰ کاوالی ۴۰ سال کسب‌وکارش را جشن گرفت. این شرکت به عنوان مد لباس زنانه در فهرست برندهای لوکس شاخص نام‌گذاری شد، یک کتاب منتشر و جشن پاریس را با حضور هایدی کلوم، کایلی مینوو، نائومی کمپبل و تیلور سویفت برگزار کرد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

جشن چهل‌سالگی روبرتو کاوالی

در مارس ۲۰۱۲، شریل کول آخرین خواننده کاوالی شد و لباس های سفارشی برای اجرای نمایش تلویزیونی انگلیسی را پوشید. کاوالی به ما گفت: «شریل زن کامل کاوالی است، قوی، با اعتمادبه‌نفس و مورد علاقه».

بیوگرافی روبرتو کاوالی

شریل کول در برنامه بی‌بی‌سی

اکتبر ۲۰۱۲ دومین خط خیابانی کاوالی، این بار با اهداف استرالیا راه‌اندازی شد. جورجیا میگو جگر نیز توافق کرد که چهره تبلیغاتی عطر Just Cavalli از مارس ۲۰۱۳ باشد.

بیوگرافی روبرتو کاوالی

جورجیا میگو جگر و روبرتو کاوالی

در ۷۱ سالگی، کاوالی، با وجود همه آنچه که به دست آورده، تمایلی به بازنشستگی ندارد. او در سال ۲۰۱۱ به ما گفت:

«خوب، گاهی اوقات کاملا خسته، اما احساس می‌کنم مسئولیت زیادی نسبت به طرفدارانم دارم. آن‌ها انتظار زیادی دارند، اما در عین حال مد بخشی از ژن من است. من هرگز نمی‌توانم بدون آن زندگی کنم.»

درخواست فشن‌دوست ها

نظر شما درباره زندگی این طراح برجسته دنیای مد و فشن چیست؟ 

شما دوست دارید با چه زوایایی از زندگی روبرتو کاوالی آشنا شوید؟ پیام خود را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته در کنار اسم خودتان آن محتوای درخواستی به‌روزرسانی شده و منتشر شود.

بیوگرافی روبرتو کاوالی (قسمت دوم)
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود