لباس مجلسی بلند در فشن شوی ریزورت بالمین ۲۰۱۸ + ست کردن شلوار شیفون

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس مجلسی بلند جدید در فشن شوی ریزورت بالمین ۲۰۱۸ و توضیحات کامل در موردست کردن شلوار شیفون برای شما پرداخته ایم:

فشن شوی ریزورت بالمین

الیویر روستینگ بیشتر از یک دلیل برای خوشحال بودن دارد. او قرار است به لس‌آنجلس برود جایی که قرار است مغازه جدید ملروز ونیو خود را تأسیس کند و همکاری جدیدی را شروع کند؛ او با لورآل روی مجموعه کوچکی از لوازم‌آرایشی در ماه سپتامبر کار می‌کردند؛ او برای رنسانس صرفاً لباس طراحی کرد، رنسانس، نمایش باله‌ای است از سباستین برتو در اپرای پاریس؛ و فرانسه، امانوئل مکرون را انتخاب کرد. روستینگ گفت: «با این انتخابات، حال و هوای خوبی بازگشت» و همچنین با غرور به این موضوع اشاره کرد که لباس مجلسی بلند بانوی اول کشور یعنی خانم بریجیت مکرون را او طراحی خواهد کرد.

لباس مجلسی بلند خاص

بنابراین، احساسات بیش‌ازحدی که او با کالکشن لباس مردانه بهار سال ۲۰۱۸ خود نسبت به فرانسه ابراز کرد – بخصوص با تأکید گذاشتن روی لباس راه‌راه – تا نمایشی که امروز در مزون موقتی خود به نمایش گذاشت ادامه پیدا کرد. شرکت او نیز همچنین هر روز بزرگ‌تر می‌شد. بالمینِ روستینگ همیشه به کرار دیده شده، اما این کالکشن او سرشار از حس نرمی و لطافت بود. اگرچه، تعداد زیادی لباس در این کالکشن بود که در رأس فهرست بهترین‌ها قرار می‌گرفت اما بهترین کارهایی که از آن حرف می‌زد به پای کارهای اخیر او نمی‌رسید. او درباره نمایش مردانه‌اش گفت: «بیشتر من بود. همیشه این‌گونه بود که من این کالکشن‌ها را شروع می‌کنم و سعی می‌کنم مشتری‌ها را راضی کنم، اکنون مشتری‌ها چیزی که من بپوشم را می‌خرند.»

لباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدیدلباس مجلسی  جدید

ست کردن شلوار شیفون

۱٫ همیشه کفش پاشنه‌بلند را به‌عنوان یکی از گزینه‌هایتان در نظر بگیرید.

کفش پاشنه‌بلند، پا را کشیده نشان می‌دهد بدون توجه به اینکه شما چه چیزی می‌خواهید با آن بپوشید. به‌این‌ترتیب، آن‌ها بهترین پاپوش‌هایی هستند که وقتی بحث شلوار شیفون وسط است، می‌توانید به آن‌ها فکر کنید.

مدل پاشنه‌ها باید به نوع و شکل لباستان بیاید. حالت زنانه کلاسیک، فوق‌العاده برای مدل‌های رسمی خوب هستند و صندل بیشتر برای تیپ‌های معمولی جواب می‌دهد.

شلوار شیفون

۲٫ جواهراتی بیندازید که حرفی برای گفتن داشته باشند.

گردنبند یا گوشواره، جواهرات مناسبی هستند. مقدار اضافی جزئیات را که به صورتتان بیفزایید باعث می‌شود تعادلی میان ظاهرتان ایجاد شود و دیگران هم بالا را ببینند و هم پایین را.

انگشتر و دستبند، از طرف دیگر، باعث می‌شود توجه صرفاً به‌جایی برود که نیمه پایینی دستتان قرار دارد. این موضوع توجه را بیشتر به نیمه پایینی بدنتان جلب می‌کند و باعث برهم زدن تعادل در ظاهرتان می‌شود.

شلوار شیفون

۳٫ کیف پولتان را با ظاهرتان هماهنگ کنید.

اگر می‌خواهید کیف‌دستی همراه داشته باشید باید چیزی باشد که به نوع و رنگ لباستان بیاید. ازآنجایی‌که کیف‌دستی زمان زیادی را در کنار ناحیه پایتان می‌گذراند، مدل ساده‌اش بهترین راه برای پرهیز از اینکه نگاه افراد دائماً به نیمه پایین بدنتان بیفتد، است.

کیف‌دستی ساده می‌تواند برای وقت‌هایی که به مراسم رسمی بروید، مناسب باشد.

کیف‌دستی‌های بزرگ‌تر برای روزهای معمولی مناسب‌اند، برای یک ناهار یا شام غیررسمی یا یک قرار معمولی کاری.

کیف شانه‌ای، برای زمان‌هایی که می‌خواهید شلوار شیفون را نزدیک ساحل بپوشید فوق‌العاده است.

شلوار شیفون

۴٫ آرایشتان را با ظاهر کلی‌تان تطبیق دهید.

شما می‌خواهید از  نوک انگشت پا تا سرتان خوب به نظر برسد، اما با شلوار شیفون زیبایی که به تن می‌کنید، لازم است که زمانی اضافی را صرف آرایش صورتتان کنید.

به‌عنوان قانونی کلی، شما باید روی چشم‌ها و لب‌هایتان بجای آرایش سنگین، تمرکز کنید. اگر رژ قرمزی روشن به لبتان بزنید، آرایش چشمتان را کمرنگ می‌کند. اگر می‌خواهید روی چشمتان سایه کار کنید، از رنگی برای لبتان استفاده کنید که به رنگ طبیعی لب نزدیک باشد.

نوع کلی لباس می‌تواند تفاوت ایجاد کند. ظاهر معمولی همیشگی با آرایشی سبک فوق‌العاده می‌شود اما می‌توانید وقتی ظاهر پیچیده و مناسب مهمانی می‌خواهید، کمی سنگین‌تر کارکنید.

شلوار شیفون

کالکشن ریزورت ۲۰۱۸ بالمین

لباس مجلسی بلند در فشن شوی ریزورت بالمین ۲۰۱۸ + ست کردن شلوار شیفون
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود