لباس عروس جدید ریم اکرا بهار ۲۰۱۸ + الگوی گلدوزی برای جشن عروسی

در این مطلب، می‌خواهیم شما را با مدل لباس عروس جدید ریم اکرا بهار ۲۰۱۸ و همچنین الگوی گلدوزی برای جشن عروسی آشنا کنیم. ببینید، ایده بگیرید و به دنبال طرح‌های فوق‌العاده جذاب و زیبا باشید. 

مدل لباس عروس جدید ۲۰۱۸

ریم اکرا هفته عروس فصل بهار در سال ۲۰۱۸ را شب گذشته در تیفانی برگزار کرد و شراکت خود را با جواهرساز و بیستمین سالگرد برندش را جشن گرفت. درحالی‌که صحنه سنتی تیفانی برای هر چیزی که به عروسی مرتبط می‌شد، بود، شروع نمایش غیر ارتدکس بود: اکرا نمایش خود را با ۱۲ لباس مشکی آغاز کرد. جدا از آن گروه، مدلی با لباسی خوش ژست و جواهرات بسیار ایستاده بود.

فشن شوی ریم اکرا

اکرا دلایل خود را برای لحظات غیرمعمول عروس داشت، او گفت: «جشن الماس‌ها بود. من می‌خواستم مدرن، جذاب و باشکوه باشد. تصمیم گرفتم بجای فرستادن مدل‌هایم با لباس‌های عروسی روی راهرو، می‌خواستم قدردانی افراد را نسبت به زنان بیان کنم.» دیگر مورد غیرمنتظره اما تازه او، دستکش‌ها بودند: یک لباس کرم رنگ با سوتین توری و دستکش‌هایی که روی آن عشق دوخته شده بود.

لباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدیدلباس عروس جدید

الهام‌پذیری او برای این کالکشن نیز جذاب بود- یک الماس زرد بزرگ، که به‌عنوان الماس تیفانی شناخته می‌شود که سالیان سال بوده که از جای خود خارج نشده بود. برای مطالعه الماس و طراحی لباس‌هایش، ۴ مأمور حفاظت او را همراه می‌کرد. آخرین نفری که این الماس را پوشیده است، آدری هپبورن بوده که در تیفانی صبحانه می‌خورده است.

۹ الگوی گلدوزی برای جشن عروسی

۱٫ چیز خاصی روی لباس زوج‌های خوشحال، بدوزید.

اگر می‌خواهید تا جایی که می‌توانید برای مراسم عروسی دست سازه بسازید یا می‌خواهید هدیه‌ای خاص برای زوج خوشحال بسیارید، این کالکشن طرح‌ها فوق‌العاده خواهند بود. تنوع آن‌ها به‌سادگی از دکور رومیزی است تا آثار هنری بزرگ، این طرح‌های عاشقانه برای اینکه روی لباس دوخته شوند فوق‌العاده‌اند.

گلدوزی

۲٫ طرح‌های متنی عروس و داماد

فلورسیتا و وبلاگ فیلینگ استیچی، برای مراسم عروسی خود برنامه‌ریزی می‌کند و البته، گلدوزی هم بخشی از آن است! این حلقه‌های عروس و داماد برای اینکه از صندلی انحا آویزان باشد فوق‌العاده است. این طرح‌های رایگان را می‌توانید بردارید و از آن برای ست کردن دکور مراسم عروسی استفاده کنید.

گلدوزی

۳٫ طرح‌های گلدوزی آرزوی خوشبختی

وقتی به دنبال طرح‌های گلدوزی هستید که مدرن هستند و مدل کلاسیکی دارند، سابلایم استیچینگ جایی است که باید دنبالش بگردید. طرح‌های آرزوی خوشبختی جنی هارت روی لباس عروس جدید و داماد، کیک عروسی، گیلاس شامپاین انحا و … قرار داشت. علاوه بر این می‌توانید بین طرح پی‌دی‌اف برای دانلود سریع یا کاغذ مخصوص اتو یکی را انتخاب کنید.

گلدوزی

۴٫ شماره‌های میز گلدوزی

اگر برنامه عروسی DIY دارید، به این شماره میزهای گلدوزی نگاهی بیندازید. حلقه‌های دست‌دوز، ساده هستند اما زیبایی خاصی به هر میز اضافه می‌کنند. اگر زمان بیشتری دارید می‌توانید به اضافه کردن گل به هر میز فکر کنید.

گلدوزی

۵٫ طرح گلدوزی با دست برای مراسم عروسی

این طرح گلدوزی عروسی گسترده که به‌صورت پی‌دی‌اف است، درواقع متناسب با هر سلیقه‌ای، پیشنهاد دارد. طرح کیک، حلقه، گل و طرح‌های بسیار دیگری دارند. این طرح‌ها شامل حروف نیز می‌باشد که می‌توانید خودتان به‌صورت دستی چیزی برای آن زوج خوشحال طراحی کنید.

گلدوزی

۶٫ طرح از پیش چاپ‌شده، عشق هرگز پایان نمی‌پذیرد

این طراحی زیبایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. متن عشق هرگز پایان نمی‌پذیرد، از انجیل گرفته شده است و دور آن حاشیه گل‌دار و مینیاتوری طراحی شده است. همه جزئیات آن به‌صورت درست و کامل ارسال می‌شود. فقط باید به محل دوخت آن فکر کنید.

گلدوزی

۷٫ طرح گلدوزی و آقا و خانم

اربان تردز، گلچینی از طرح‌های گلدوزی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد و بسیاری از اوقات، افراد آن را به‌عنوان طراحی گلدوزی ماشینی می‌شناسند. نمونه آقا و خانم نیز از همین نوع است، اما هر طراحی را می‌توانید به‌صورت دست‌دوز نیز دریافت کنید. تفاوت در قیمت آن است.

گلدوزی

۸٫ طرح سفارشی حلقه ازدواج گلدوزی شده

می‌خواهید چیزی متفاوت و خاص برای مراسم عروسی تهیه کنید؟ این حلقه برای شروع فوق‌العاده است. این طرح رایگان حاشیه و فضا برای نوشتن نام زوج و تاریخ ازدواجشان دارد. این طرح به‌خودی‌خود نام انحا را در خود جای می‌دهد اما می‌توانید به‌سادگی آن را عوض کنید. مثلاً اگر از فونت آن خوشتان نیامده باشد و همچنین می‌توانید پیام سفارشی خود را روی آن بنویسید.

گلدوزی

۹٫ طرح زنگ قدیمی عروسی

طرح قدیمی منبع شگفت‌انگیزی برای طراحی گلدوزی برای عروسی است و زنگ عروسی و طرح آن فوق‌العاده خواهد بود. این طرح پر از جزئیات زیبا است. می‌توانید از این طرح روی رومیزی استفاده کنید.

گلدوزی

کالکشن لباس عروس جدید ریم اکرا بهار ۲۰۱۸

لباس عروس جدید ریم اکرا بهار ۲۰۱۸ + الگوی گلدوزی برای جشن عروسی
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود