معرفی نرم‌افزار طراحی لباس ” پترن اسمیت – Pattern Smith “

در قلب خانواده نوآور اتومتریکس از ابزارهای نرم‌افزاری اختصاصی، پترن اسمیت (PatternSmith) قدرتمند و بصری است. پترن اسمیت با ارائه طراحی الگوی پیشرو در صنعت، ویرایش، لایه‌بندی و قابلیت‌های کنترل ماشین، باعث می‌شود تا کل روند از ایجاد  الگوها گرفته تا برش دقیق ساده شود.

ویژگی‌های پترن اسمیت

با ترکیب قدرت و سهولت با راحتی، این نرم‌افزار یکپارچه که شامل پلاگین ها و ابزار است، یک راه حل سفارشی تضمین‌شده است که نیازهای شما را کاملا برطرف میکند.

برشهای ساختاربندی شده کامپیوتری این نرم‌افزار در کاهش هزینه‌های شما از طریق کم کردن دورریزها بسیار موثر است. با برشهای اتوماتیک این نرم‌افزار تقریبا تمام پارچه استفاده می‌شود.

می‌توانید تمام الگوهای یک سبک خاص را سفارشی کنید. با توجه به ابعاد هر الگو به راحتی و به صورت خودکار قالب‌های آن قابل تنظیم است.

با قابلیت اکلیپس امکان ایجاد محافظ در حالت سه بعدی، اضافه کردن جزئیات پیوست و سپس تولید الگوهای دو بعدی مسطح برای برش را دارید. اکلیپس جزئیات را مدیریت می‌کند و به جنبه‌های خلاقانه طراحی تمرکز می‌کند.

با قابلیت پایپس سه بعدی می‌توانید برای طراحی لوله ها الگوهای دو بعدی ایجاد کنید که با ترکیب آن‌ها لوله سه بعدی ایجاد خواهد شد.

قابلیت هایدشات به شما این امکان را می‌دهد تا خطوط و ترکها را از روی چرم ها پاک کنید و همچنین امکان برش دستی را فراهم می‌کند.

اسلایسر الگوهای بزرگ را به پنلهای قابل مدیریت تقسیم میکند که مواد شما را متناسب می‌کند و قابلیت انعطاف در محدوده تقسیم‌شده می‌دهد.

ریوالور، الگوهای دوبعدی که با هم الگوی سه بعدی ایجاد می‌کنند را ایجاد می‌کند، برای اجسامی مثل بالون کاربرد دارد.

قابلیت شیدز سایه‌های رول مانند ایجاد می‌کند و در عرض کمتر از یک دقیقه با درج ابعاد مورد نظر خود الگوی خود را دریافت می‌کنید.

سایر ابزار مورد نیاز جهت تنظیمات ماشین‌های برش نیز در آن موجود است که باید توسط متخصصین اتومتریکس تنظیم شوند.

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود