مدل لباس جدید در فشن شوی پاکو رابان بهار ۲۰۱۸ + استایلینگ لباس ژرسه (Jersey Dress)

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس جدید در فشن شوی پاکو رابان آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۸ و راهکارهای پوشیدن لباس ژرسه برای شما پرداخته ایم:

دوسنا خالق مدل لباس جدید

ما آن را دیسکو دفاینس صدا می‌زنیم. در پاریس، جولین دوسنا در پاکو رابان یکی از طراحان جوانی است که بازگشت غیرمعمولی را به سالن رقص دارد (و البته به همراه آن جذابیت بیش‌ازاندازه دختران فرانسوی). او در پشت‌صحنه درحالی‌که مدل‌ها در حال تعویض لباس‌های‌شان بودند، گفت: «از زمان حملات تروریستی در پاریس، من زیاد بیرون نرفته‌ام. دوستانم نیز مشابه من عمل کرده‌اند. به‌نوعی روشی است که می‌توانید خودتان را از فاجعه دور نگه دارید. اما به معنای انکار آن نیست. باید در مقابل آن مقاومت کرد. آن‌ها سالن‌های کنسرت و کلوب‌های هم‌جنس‌بازان را هدف می‌گیرند – جایی که افراد جوان در آن حضور دارند. اما ما لباس می‌پوشیم و بیرون می‌زنیم. ما دست روی دست نمی‌گذاریم.»

جذابیت‌های فشن شوی پاکو رابان

روانشناسی در پس احیای دیسکو علیه چشم‌انداز تاریک کنونی نمی‌تواند کاملاً با ذهنیت خوش‌بینانه دهه ۶۰ میلادی تفاوتی داشته باشد – وقتی پاکو رابان اسپیس ایج را برای دختران مدرن راه‌اندازی کرد. آن‌ها طوری بودند که انگار سرنوشت‌شان حضور در کره ماه است. در حقیقت، آن‌ها به دنبال دیسکو بودند. رابان سعی داشت فرهنگ جدیدی را توسط جوانان و افراد زیبا ایجاد کند – فقط نگاهی به فرانکو هاردی، خواننده فوق‌العاده در مدل لباس جدید سرهمی پاکو رابان بیندازید. این همان جایی است که جولین دوسنا و کالکشن فصل بهار سال ۲۰۱۸ او به هم وصل می‌شوند: این کالکشن هدفش ایجاد ذهنیتِ نسل جدید است.

مدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدیدمدل لباس جدید

او گفت: «شب فوق‌العاده دیسکویی بود. اما به آن سر و سامان دادیم. من چیزی بیشتر از بالاترین حد می‌خواستم، دقیق و تصفیه‌شده.» او از طرح چهارخانه زره مانند با تعداد زیادی پیچش و لباس ژرسه، رونمایی کرد. زیبایی‌شناسی دوسنا – تمیز، مدرن، کمی ورزش‌کارانه‌مانند – اکنون به امضایی تبدیل شده است و یکی از بهترین‌های پاریس به‌حساب می‌آید. تاکنون، هیچ‌چیزی به‌عنوان اصطلاح روایت شخصی از خود ارائه نداده است. این یکی اما متفاوت بود، یک استثنا به‌حساب می‌آمد: کالکشن زندگینامه‌ای او تاکنون. او می‌خندید و می‌گفت:

«پدر من صاحب کلوب شبانه‌ای در بریتانیا بود. نام آن کلوب تیفانی بود – با سالن رقصی قدیمی در آن. من می‌خواستم چیزی را نشان دهم و ارائه کنم که پیش‌ازاین نشان نداده بودم: چگونه باید برای شب لباس پوشید.»

راه‌های پوشیدن لباس ژرسه (Jersey Dress)

۱٫ ساده‌ترین راه، به همان شیوه‌ای که هست، می‌باشد. پارچه سبکی که دارد، آن را به لباسی فوق‌العاده برای تابستان تبدیل می‌کند. می‌توانید آن را برای مهمانی و عروسی در تابستان یا میان وعده‌ای با دوستانتان بپوشید. اگر آن را با گردنبند و صندل‌های راحتی بپوشید که ظاهری فوق‌العاده خواهید داشت.

لباس ژرسه

۲٫ به‌عنوان تاپ! مواد به‌کاررفته در حالت کش‌بافتی که دارد، آن را به تاپی فوق‌العاده بدل می‌کند. اگر بچه‌ای داشته باشید و نتوانید تاپ‌های کوتاه بپوشید یا اگر ۳۰ ساله‌اید، پس این بهترین گزینه‌ای است که در مقابلتان قرار دارد. این لباس را می‌توان با دامن و کمربند پلنگی به تن کرد.

لباس ژرسه

۳٫ به‌عنوان دامن! من پیش‌تر حرفی از صندل به میان آوردم. یادتان هست؟ بسیار خب، به نظرم اگر صندل‌هایی زیبا را با قیمت‌های مناسب تهیه کنید و کنار این دامن بپوشید فوق‌العاده خواهید شد.

لباس ژرسه

۴٫ بسیار معمولی! هیچ‌چیزی بهتر از پوشیدن کتانی در آخر هفته نیست، اما اگر آن را با لباس ژرسه ست کنید که دیگر چه‌بهتر. علاوه بر این می‌توانید ظاهرتان را به این طریق به ظاهری فوق‌العاده در اولین مهمانی با دوستان جدیدتان تبدیل کنید. می‌توان از کت جین یا جلیقه جین فوق‌العاده برای تابستان استفاده کرد.

لباس ژرسه

۵٫ به‌عنوان تونیک! بهترین گزینه پیشنهادی روی میز! همه عاشق تونیک هستند و هیچ تعجبی ندارد که جین را کنار آن دوست داشته باشند. یا شاید برای اولین بار است که به نظر می‌رسد می‌توان به این لباس مدلی جدید برای پوشیدن بخشید. از جین‌های سفید که روی آن کار شده نیز می‌توان استفاده کرد، اگر خیلی حساس هستید می‌توانید کار نشده‌اش را بخرید.

لباس ژرسه

کالکشن بهار ۲۰۱۸ پاکو رابان آماده پوشیدن

مدل لباس جدید در فشن شوی پاکو رابان بهار ۲۰۱۸ + استایلینگ لباس ژرسه (Jersey Dress)
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود