معرفی مجله نایلون

مجله نایلون یک شرکت رسانه چند پلتفرمی آمریکایی و مجله‌ای غیرفعال است که روی فرهنگ و مد پاپ تمرکز می‌کند. این مجله، هنر، زیبایی، موسیقی، طراحی، هنرمندان، تکنولوژی و سفر را پوشش می‌داد. نام آن به نیویورک و لندن اشاره دارد. مارک لوزاتو رئیس و مالک اصلی آن است و همچنین مسئول بسته شدن چاپ مجله نیز خود او است.

تاریخچه مجله نایلون

نایلون در سال ۱۹۹۹ توسط مدونا به جر، مارک بلکول، هلنا کریستنسن و ماروین و ژاکلین جرت، با سرمایه‌گذاری سم واکسال، تأسیس شد. ۳ تن از مؤسسان پیش‌ازاین با یکدیگر در نقشی مشابه در مجله ری گان کار می‌کردند: ماروین جرت در نقش ویراستار، ژاکلین همسرش در نقش ناشر و مارک بلکول در نقش مدیر مسئول؛ جرت ها اخیراً سهمشان را در انتشار ری گان فروختند. با توجه به ناشر بودن ژاکلین جرت در آن مجله، نام آن به این خاطر انتخاب شد که همسرش از نام نایلون خوشش می‌آمد. بعد از انتخاب آن، آن‌ها فهمیدند که به نیویورک و لندن می‌آید که درواقع مخلوط مخفف نیویورک و سه حرف ابتدایی لندن است. طراحی مجله قرار شد به شکلی شلخته باشد. اولین پرونده این مجله در ۶ آوریل ۱۹۹۹ منتشر شد.

در سپتامبر ۲۰۱۷، اعلام شد که قرار است این مجله به پلتفرمی کاملاً دیجیتال تبدیل شود. نسخ چاپی نایلون بعد از پرونده ماه اکتبر ۲۰۱۷ کنار رفت. کارمندان هیچ اهمیتی به این موضوع ندادند و بدون هیچ قیدوبندی از کار کنار رفتند. پس از خروج تیم اصلی، تنها دو عضو اصلی از ۶۰ نفر اعضایی که پیش از فروش در سال ۲۰۱۴ مانده بودند، باقی ماندند.

گسترش برند

مجله دارای صفحات مد و سبک بود. همچنین نایلون مردانه‌ای نیز وجود داشت، که اولین بار در سال ۲۰۰۳ اعلام شد و به‌طور مستقل در سال ۲۰۰۴ منتشر شد که به جوزف گوردون لویت و  500 روز از تابستانش اختصاص داشت.

نایلون با همکاری ریزولی ۳ کتاب منتشر کرد: خیابان، در حوزه مد؛ زیبایی در حوزه زیبایی؛ و بازی در حوزه موسیقی. زیبایی: کتاب نایلون درباره زیبایی جزو بهترین کتاب‌های جوانان در سال ۲۰۰۸ در کتابخانه عمومی نیویورک فهرست شد. در سال ۲۰۰۹، نایلون نرم‌افزارش را برای تلفن‌های همراه آیفون معرفی کرد؛ مین آنلاین مگزین.

این مجله فرهنگ و مد یکی از جذاب‌ترین مجلات در میان برندهای چاپی تلفن همراه است.

صفحه اختصاصی مجلات مد

مجله نایلون

معرفی مجله نایلون
5 (100%) 1 vote
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود