جدیدترین مدل‌های لباس عروس الی صعب بهار سال ۲۰۱۸ که باید آن‌ها را ببینید

در این مطلب، می‌خواهیم شما را با جدیدترین مدل‌های لباس عروس الی صعب بهار سال ۲۰۱۸ آشنا کنیم تا بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید و به دنبال طرح‌های فوق‌العاده جذاب و زیبا باشید. 

برای سومین کالکشن عروس خود، الی صعب، نسبت به امضای توانگری، عظمت و زنانگی آثارش، پایبند ماند. مکان اجرا- که خانه سابق الیزابت تیلور در منهتن بود- صحنه‌ای ایده آل برای کالکشن به‌شدت تزئین شده ۱۳ تکه او بود که در کنار آن‌ها جواهرات پر زرق‌وبرق و کفش‌های درخشان نیز، قرار داشت.

جدیدترین مدل‌های لباس عروس ۲۰۱۸

طرز قرارگیری آن‌ها نشانه‌هایی از شکوفه‌های گیلاس ژاپنی داشت که موتیف گل‌دار می‌آمد و صعب برای اولین بار از رنگ سرخ استفاده کرده بود. لباس افتتاحیه، کلی از امضاهای او بر روی فرش قرمز را به همراه دامنی متصل داشت که عروس می‌تواند آن را بعد از جشن برای راحتی حرکت خود، جدا کند. صعب، ایده راحتی و تنوع را به یک لباس سرتاسری آستین‌بلند نیز آورد که رویکردی ساده برای تزئین آن با سنگ‌های کریستال داشت.

مدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروس

فشن شوی الی صعب

طراح همچنین شنل و نقاب‌های سنتی را با پارچه‌ای بسیار نازک طراحی کرد که به لباس‌های دیگرش نمی‌رسید. اما کسب و کاری در راه است و همچنین یک مهمانی که لباس شب این کالکشن، همه توجهات را به سوتین زیبای مروارید کاری شده‌ای که مرواریدهای آن تا دامن گل‌دارش کشیده شده بود، جلب می‌کرد. کریستال‌هایی تا پشت لباس نیز کار شده بود که به زیبایی عروس هنگام راه رفتن در راهرو اضافه می‌کرد.

همچنین قابل‌توجه است: برای اولین بار، صعب لباس اوت کوتور خود را در معرض دید عموم آورد. کالکشن جدید او از ۷۰۰۰ دلار شروع می‌شود.

کالکشن عروسی بهار الی صعب ۲۰۱۸

جدیدترین مدل‌های لباس عروس الی صعب بهار سال ۲۰۱۸ که باید آن‌ها را ببینید
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود