جدیدترین‌های کت شلوار دامادی مردانه سال ۱۳۹۷

چه مدل کت شلوار دامادی برای سال ۲۰۱۸ مد است؟ کت‌شلوارهای دامادی سال ۲۰۱۸، لوکس‌تر شده اند. بیایید کت‌شلوارهای دامادی ۲۰۱۸: ترندهای جدید، مدل‌ها و تمایلات دامادها را در این سال موردبررسی قرار دهیم و با ترندهای جدید آشنا شویم.

کت شلوار دامادی

کت شلوار دامادی

کت‌شلوارهای دامادی سال ۲۰۱۸: ترندهای جدید

پارچه‌هایی همچون مخمل، کبریتی و امبره در کالکشن‌های بسیاری از طراحان کت‌شلوارهای دامادی سال ۲۰۱۸، وجود دارند. این ترند به‌طور قابل‌توجهی مد را تغییر داد و شلوارهای باریک را حذف کرد. نمایش‌های مد، با طرح‌های روشن گسترده‌ای همه را شگفت‌زده کردند: زیورآلات، گل، راه‌راه، چهارخانه. حضور لباس بافتنی نیز در فصل پیش رو جالب‌توجه بود. کارهای دست‌دوز به شکل موفقی در این فصل حضور داشتند. تغییرات عمده‌ای در مدل موهای مردانه نیز اعمال شد. که این مدل موهای جدید شامل موی بلند و ریش می‌شود.

کت شلوار دامادی

کت شلوار دامادی

تغییرات عمده‌ای در مدل شلوارهای مردانه ایجاد شد. مدل‌های باریک با شلوارهای شیک و طرح دار جابجا شدند. مزایای اصلی آن‌ها کاربردی بودن و راحتی‌شان است. طول شلوارها باید چند سانتی‌متری پایین‌تر از قوزک پا باشد. مدل فوق‌العاده‌ای که به شلوارها اضافه شد شامل فلش‌های ظریف روی آن می‌شود. این مدل شلوار می‌تواند به‌عنوان یک مکمل با کت پوشیده شود. کفش کتانی نیز می‌تواند به این ظاهر، اضافه شود و تصویر زیبایی بسازد.

کت شلوار دامادی

کت‌شلوارهای دامادی سال ۲۰۱۸: رنگ‌ها و ترندهای اخیر

فصل مد جدید با تنوع بسیاری در طرح‌ها، فوق‌العاده است. محبوب‌ترینشان در طول چند سال گذشته مدل ابریشمی شطرنجی است. مانتوها، کت شلوارها، کت‌های جلو از راست شطرنجی به شکل گسترده‌ای در کالکشن های لباس مربوط به مراسم عروسی سال ۲۰۱۸ وجود دارد. طراحان پوشیدن کت شلوار دامادی کلاسیک انگلیسی را با ترکیب کلاه غیررسمی بینی پیشنهاد می‌کنند. کت‌های چهارخانه قرمز و مشکی باربری نیز به شکل باورنکردنی‌ای محبوب است. کت چهارخانه بوتگا ونتا با شلوارهای چرمی مد، به‌شدت زیبا می‌شود.

کت شلوار دامادی

جهان مد مردانه وارد رنگ‌های روشن و غنی می‌شود. سایه‌های کاراملی به شکل گسترده‌ای توسط طراحان حتی در کت‌شلوارهای اداری نیز استفاده می‌شود. سایه‌های خاکستری، قهوه‌ای و سبز موقعیتشان را از دست نداده‌اند. توجه خاصی به سایه‌های شیشه‌ای شده است. سایه‌های بورگوندی، ازجمله شراب قرمز نیز اکنون ترند است.

کت شلوار دامادی

طرح‌های چهارخانه به حد زیادی موردتوجه طراحان بسیاری است. ترجیح بیشترشان به چهارخانه‌های بزرگ است.

کت‌شلوارهای سال ۲۰۱۸: انتخاب کت شلوار دامادی

شما نه‌تنها باید به نیم‌تنه بالایی‌تان هنگام انتخاب کت شلوار دامادی توجه  کنید بلکه باید به نیم‌تنه پایینتان نیز حواستان باشد. شلوارهای فلش دار قطعاً جذاب‌تر به نظر می‌رسند. بسیاری از مدل‌های اصلی تاکسیدوها در این کالکشن ها موجود است. شما می‌توانید  با استفاده از دکمه‌های سردست رایگان آن‌ها را امتحان کنید. می‌توانید جلیقه‌ای زیر این کت‌ها بپوشید. مدل‌های کتان نیز محبوب‌اند. برندهای جدید بیشتر از جنس کتان هستند.

کت شلوار دامادی

کراوات پاستلی نخودی در سال ۲۰۱۸ بسیار محبوب است. کت شلوار خاکستری با ترکیب چنین کراواتی ظاهری بی‌نظیر می‌سازد. زیر کت شلوار خاکستری شیک، کراواتی با چاپ یا طرح گل پیشنهاد می‌شود. کت‌شلوارهای خاکستری با اکسسوری های نامناسب، کسل‌کننده به نظر می‌رسند.

کت شلوار دامادی

امیدواریم، مطالب ما به انتخاب بهترین مدل برای بهترین روز زندگی‌تان، کمک فراوانی بکند.

کت شلوارهای دامادی سال ۲۰۱۸ برای عروسی

جدیدترین‌های کت شلوار دامادی مردانه سال ۱۳۹۷
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود