جدیدترین‌های مدل مانتو بلند در برترین فشن شوهای سال ۲۰۱۸

آیا با جدیدترین مانتوهای بلند پاییز ۹۷ آشنایی دارید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با مدل مانتو بلند جدید از برترین‌های نمایش‌های مد ۲۰۱۸ همراه با اطلاعاتی در مورد برند آن‌ها آشنا کنیم:

جدیدترین‌های مدل مانتو بلند در برترین فشن شوهای بهاره

۱۲٫ ولنتینو

ولنتینو، شرکت پوشاکی است که در سال ۱۹۶۰ توسط ولنتینو گاراوانی تأسیس شد. این  شرکت بخشی از گروه مد ولنتینو است که به نوبه خود برای سرمایه‌گذاری، اکنون به دولت قطر تعلق دارد. از اکتبر سال ۲۰۰۸، مدیر خلاق این شرکت، پیر پائولو پیکیولی است. الساندرا فاشینتی از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ مدیر خلاق ولنتینو بود. مرکز ولنتینو در میلان است درحالی‌که مدیریت هنری آن در رم قرار دارد.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

۱۳٫ گیامباتیستا والی

گیامباتیستا والی طراح مد ایتالیایی است. او اهل رم ایتالیا است. کالکشن‌های او، چه لباس‌های آماده و چه اوت کوتور هایش هرساله در هفته مد پاریس به نمایش گذاشته می‌شوند.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

۱۴٫ گوچی

گوچی، برند لوکس مد و محصولات چرم ایتالیایی است که به شرکت فرانسوی کرینگ تعلق دارد. گوچی توسط گوچیو گوچی در فلورانس در سال ۱۹۲۱ تأسیس شد. گوچی طبق گزارش هفته کسب‌وکار در سال ۲۰۰۸، بیش از ۴٫۲ میلیارد یورو درآمد داشته است و در جایگاه ۴۱ام سالانه مجله ۱۰۰ برند برتر جهانی در سال ۲۰۰۹ قرار گرفت. گوچی موفق به حفظ این رتبه در سال ۲۰۱۴ نیز شد. گوچی همچنین پرفروش‌ترین برند ایتالیایی است.

گوچی ۲۷۸ فروشگاه را به‌طور مستقیم در سراسر جهان از سپتامبر ۲۰۰۹ افتتاح کرد و تمام محصولاتش را از این طریق به فروش می‌رساند. در سال ۲۰۱۳، ارزش برند چیزی حدود ۱۲ میلیارد دلار آمریکا و فروش آن چیزی در حدود ۴٫۷ میلیارد دلار بود. در فهرست ارزشمندترین برندهای جهان، گوچی رتبه ۳۸امین برند ارزشمند را باارزش ۱۲٫۴ میلیارد دلار در می سال ۲۰۱۵ داشت. از ژانویه سال ۲۰۱۵، مدیر خلاق این برند، الساندرو میشله است.

مدل مانتو بلند

۱۵٫ آلبرتا فرتی

آلبرتا فرتی طراح مد و لباس ایتالیایی است. او با نام برند آلبرتا فرتی طراحی می‌کند و برای فیلاسافی دی آلبرتا فرتی تا سال ۲۰۱۴ طراحی کرد. مزون او در میلان ایتالیا است اما استودیوی او در روستایی در کاتولیکا نزدیک ریمینی ایتالیا است.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

۱۶٫ مکس مارا

مکس مارا کسب‌وکار مد ایتالیایی است. کار این کسب‌وکار فروش لباس‌های آماده پوشیدن است. این شرکت نخستین بار در سال ۱۹۵۱ در رجیو امیلیا توسط آشی ماراموتی تأسیس شد. در مارس ۲۰۰۸، شرکت ۲۲۵۴ فروشگاه در ۹۰ کشور داشت. این کسب‌وکار اسپانسر جایزه هنری مکس مارا برای زنان است.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

۱۷٫ پوچی

دن امیلیو پوجی، طراح مد و سیاستمدار ایتالیایی است. او و شرکتی که به نام خودش است، در حوزه چاپ هندسی در کالیودوسکوپ رنگی کار می‌کنند.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

۱۸٫ فندی

فندی خانه مد لوکس ایتالیایی است که، خز، لباس آماده، محصولات چرم، عطر، عینک، ساعت و اکسسوری تولید می‌کند. این برند در سال ۱۹۲۵ در رم تأسیس شد، فندی به خاطر خز و اکسسوری خزش مجدداً به مردم شناسانده شد. فندی همچنین بیشتر برای محصولات چرمی‌اش همچون، باگت، ۲ژور، پیکابو یا کیف‌دستی‌های پیکوئین شناخته شده است.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل مانتوهای بالا استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل مانتوها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

جدیدترین‌های مدل مانتو بلند در برترین فشن شوهای سال ۲۰۱۸
5 (100%) 4 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود