جدیدترین لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژیوانشی ، بهار ۲۰۱۸

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند در فشن شوی ژیوانشی اوت کوتور بهار ۲۰۱۸ برای شما پرداخته ایم:

کالکشن کلر ویت کلر، فطرت یک زن را نشان داد. ظرافت و وقار اخیراً در لباس‌های شب کم پیدا می‌شد. اگر کسی بپرسد چرا ژیوانشی باید دوباره به نمایش اوت کوتور بازگردد، ویت کلر، با نمایشش آن‌ها را ساکت کرد.

فشن شوی اوت کوتور ژیوانشی

او گفت: «من می‌خواستم از قدرت خیاطی استفاده کنم، اما به روشی زنانه» در طول بسیاری از عصرهای رسمی و رویدادهای فرش قرمز در پاریس، لندن، نیویورک و لس‌آنجلس که او مجبور بود با حرفه سابقش در کلئو روبرو شود، ویت کلر یک یا دو درس درباره اینکه چقدر سخت است تا بدون سازش کردن با حس مدرن زنانه، کاری را انجام داد را یاد گرفت. زنان به‌طورکلی- یا هرکسی که پول نقد داشته باشد- که می‌خواهد توجه همه را بدون توسط به حاشیه‌دوزی جلب کند باید نگاهی به مانتوهای بی‌نظیر و پر زرق و برق طراحی‌شده توسط کلر ویت بیندازد. لباس‌هایی پیچیده و پر زرق و برق می‌خواهید: اینجا بهترین جایی است که می‌تواند آن را پیدا کنید.

مدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسی

راه‌حل‌های ویت کلر، به شکلی محافظه‌کارانه به‌صورت تسکینی بزرگ برای زنان بالغ عمل می‌کند آن‌هم دقیقاً زمانی که زنان این حس را دارند که قدرتشان رو به فرسایش است. اغلب اوقات، طراحان اعتراف می‌کنند که توسط مزونی که در آن کار می‌کنند، تهدید می‌شوند. ویت کلر خود را در آرشیو جیونچی فرو برد و با بخشی از تحقیقاتی که می‌خواست بازگشت: «ساختار و گرافیکی که هوبرت در کارهایش در ابتدا داشت» و سپس گفت او همه این‌ها را درک کرده و اکنون در کارش با مزون آن را در آزادی کاملی که کوتور ارائه می‌کند به کار می‌بندد. او اضافه کرد «یک‌سوم کالکشن مشکی است»

لباس مجلسی بلند خاص

او انکار کرد که سیاست‌های کنونی باعث ساخت بسیاری از طرح‌هایش بوده‌اند. او خاطرنشان کرد، که در ابتدای نمایش مجسمه‌های کلاسیک و گردنبندهای رهبانی با فضای لباس‌های موجود تناسبی نداشتند. اما بااین‌حال، رنگ مشکی او رنگ تمام روزها، و همه فصول است و مطمئناً بسیاری را به خود جلب می‌کند.

ویت کلر، درباره اینکه چقدر تحت تأثیر ایده باغی در شب بوده است، صحبت کرد. او گفت: «ایده نور ماه، لباس‌ها را جذاب‌تر می‌کند» شما در لباس‌ها دیدید که نقره‌ای بودند و با دانه‌های کریستال آویزان شده بودند. این کالکشن، کالکشن کامل و بی‌نقصی نبود؛ او می‌توانست لباس‌های صورتی و رنگین‌کمانی موجود در آنجا را دستخوش تغییر کند. اما در آغاز کارش برای ژیوانشی، کلر ویت خودش را به‌عنوان زنی که لایق حک شدن اسمش در اوت کوتور مدرن است، برجسته ساخت.

 کالکشن اوت کوتور ژیوانشی بهار ۲۰۱۸

جدیدترین لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژیوانشی ، بهار ۲۰۱۸
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود