جدیدترین مدل لباس در فشن شوی روبرتو کاوالی ، بهار ۲۰۱۸

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره جدیدترین مدل لباس در فشن شوی روبرتو کاوالی آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۸ برای شما پرداخته ایم:

یک سال پیش، واضح‌ترین واردکننده تخت روبرتو کاوالی روی کرسی مدیریت خلاق نشسته بود. پیتر داندس، در کنار کاوالی پیش از اینکه شغل امیلیو پوچی را بگیرد و نام خودش را ثبت کند با یکدیگر کار می‌کردند و تا حد زیادی از اصول گلامازونیان برند آشنایی دارد. وقتی آن شراکت بعد از ۳ فصل نتیجه نداد، تیم کسب و کار کاوالی کارهای مشخصی را در دستور کار خود قرار دادند: آن‌ها پاول ساریج، طراح کمتر شناخته شده لباس مردانه را استخدام کردند.

ساریج خالق جدیدترین مدل لباس

بعید به نظر می‌رسد جانشین بعدی خانه فلورنتین، ساریج باشد. اما سنت مارتین مرکزی بریتانیا نسبت به بازی بر سر کرسی مد، تازه‌وارد نیست. او رزومه گسترده‌ای دارد، مثلاً در زمان حضور کالوین کلین در آن مشغول به کار بوده است، همچنین در بربری، جیل ساندر و زی زینا نیز کار کرده است. او می‌داند چگونه زیبایی‌شناسی خاصی را ترکیب کند. این چیزی است که امروز در پارکو سمپیون، به روی صحنه رفته است. یک سورپرایز. او متد اصلی کاوالی را رد نکرده است- در آنجا راه‌راه‌های گورخری بسیاری وجود داشت، برای مثال، طرح‌های حیوانی، ظاهر کلیدی محسوب می‌شد- اما لحن و فضای این نمایش، نمی‌توانست خیلی از خود کاوالی متفاوت باشد.

مدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباس

فضای آفتابی‌ای بود، البته در شرع این‌گونه بود. ساریج کنترل دمای فضا را در دست داشت و تصمیم گرفت که جهان برنامه‌اش را برهم نزند. این موضوع قابل‌بحث است: تام فورد، کسی که همیشه زمان‌بندی فوق‌العاده‌ای داشت، انتخاب کرد که این فصل قدمی به عقب بردارد. اما ساریج درباره یک‌چیز حق داشت: نسخه جذاب کاوالی-نوعی که در دسترس بودن زن را تبلیغ می‌کند- واقعاً مناسب ترند شدن نیست.

جذابیت‌های فشن شوی روبرتو کاوالی

و بنابراین، او آن مدل‌ها را با رشته ورزشی آشکار در هم آمیخت و حتی یک لباس شب بافتنی را از دنیای یوگا برای یک زوج طراحی کرد. ساریج همچنین، تلاش وظیفه شناسانه‌اش را برای گسترش پیشنهاد کاوالی از طریق اجناسی همچون ترنچ های راه‌راه و پیراهن‌های کمربنددار و شلوارهای متناسب با آن‌ها کرد.

چگونه همه این کارها را انجام داد؟ ساریج مینیمالیستی در پوشاک مکسیمالیست است، پس او همه تصمیماتش را به شکلی اهلی شده برای نمایش کاوالی می‌گرفت، بدون شک و تردید درباره بد بودن و هماهنگ نبودنش با سلیقه‌اش. اما همه این اتفاقات بدون پتانسیل بخش فرش قرمز اتفاق نمی‌افتاد. نیمه‌شبی آبی، لباس‌های بدون آستین و لباس‌هایی که روی گردن سرهم می‌آمدند، جذابیت فوق‌العاده‌ای داشتند که هر هنرمند با هر سلیقه‌ای را جذب می‌کرد.

ساریج آخر هفته کاوالی را دید و عناصر کالکشن او را با خود به اشتراک گذاشت. او کاوالی را برای نمایش امروز دعوت کرد، اما دقایقی پیش از شروع او نمی‌دانست که کاوالی می‌آید یا نه. او آمد و وقتی ظهور طراح جدیدش را می‌دید او را در آغوش گرفت. این کالکشن به شکل فوق‌العاده‌ای برگزار شد درحالی که تاکنون هیچ‌یک از کالکشن های کاوالی این‌گونه نبوده‌اند، اما ساریج حمایت کاوالی را داشت که خب قدم اول مهمی محسوب می‌شد.

کالکشن بهار روبرتو کاوالی آماده پوشیدن ۲۰۱۸

جدیدترین مدل لباس در فشن شوی روبرتو کاوالی ، بهار ۲۰۱۸
5 (100%) 4 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود