جدیدترین مدل لباس در فشن شوی بالنسیاگا ، بهار ۲۰۱۸

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره جدیدترین مدل لباس در فشن شوی بالنسیاگا آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۸ برای شما پرداخته ایم:

دمنا گواسالیا، درحالی‌که هودی با چاپ FBI به تن داشت، پشت صحنه ایستاد. وقتی در نهایت کسی به او اشاره کرد، او فریاد زد: «دارم تحقیق می‌کنم». به‌عنوان طراح و مدیر خلاق، دمنا گواسالیا، دوربین مدار بسته مد، یا شاید پهباد در حال دید همه‌جانبه است: مشاهده کردن، زوم کردن به چیزی که مردم می‌پوشند، یونیفرم‌هایشان و عادت‌های اجتماعی‌شان. گزارش کنونی او درباره “واقعیت” روی پلتفرم مد بالنسیاگا اجرا شده بود.

گواسالیا خالق جدیدترین مدل لباس

او توضیح داد: «من می‌خواستم این بار بیشتر دمنا باشم تا کریستوبال، بعد از چند فصل گذشته، خودم را می‌دیدم که کم‌کم، محدود می‌شوم» خب، آیا او می‌تواند تعریف کند، دمنا دقیقاً چه چیزی است؟ «چیزی با فساد زیاد. شاید به‌نوعی گوتیک. مد بازتاب شکلی است که ما زندگی می‌کنیم. من این حس را می‌خواستم که چیزی خطرناک قرار است اتفاق بیفتد. من با همه این لباس‌هایی که اینجا است، حالم خوب می‌شود.»

مدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباسمدل لباس

کاملاً مشخص است، این کالکشن بالنسیاگا بسیار نزدیک به کاری است که او با برند خودش یعنی وتمنت، به این دنیا آورد. با نمایش جای تاریک غار مانند، او لباس‌های طرح اولیه را بازسازی کرد، این کار را از طریق مخلوط کردن پیراهن راه‌راه مردانه، پارچه پشمی شطرنجی، دامن مدادی زنانه، تی‌شرت و غیره انجام داد. به‌زودی، معلوم می‌شود که در انباشتگی لباس‌ها، فقط بحث لایه‌لایه کردن مطرح نبود. مانتوهای ترنچ، به کت‌های جین  متصل بودند، لباس‌زیر زنانه به لباس‌های یقه لاک‌پشتی، پیراهن توری زنانه هم به لباس نازک ابریشمی لهستانی متصل بود و همین‌طور الی‌آخر. او به ما خبر داد: «آن‌ها به یکدیگر متصل شده‌اند تا هر طور که می‌خواهید آن‌ها را بپوشید.» فصل بعد، بالنسیاگا به شکل مؤثری روی یکی بخر، یکی را رایگان خواهی داشت، مانور خواهد داد.

جذابیت‌های فشن شوی بالنسیاگا

در همین حال، احساس غرور و امضای گواسالیا در تمام کالکشن موج می‌زد؛ نوعی سلیقه بد وسط انگیختگی شاد که به کالکشن دیوانه‌وار بالنسیاگا، ابعاد می‌داد. اسکن یورو و دلار و صفحه‌نمایش غروب آفتاب و کوهستان از طرح‌های چاپی روی لباس بودند. در فروشگاه‌های سوغاتی، کمربندهای بی‌نظیر و کیف‌های راه‌راه زیبایی وجود داشت. گوشواره‌های طلایی بزرگی نیز در این کالکشن وجود داشتند. یک کیف‌دستی پلاستیکی زیبا هم در آن وجود داشت. در یکی از این قسمت‌ها، شلوار و دامنی بود که جزئیات بی‌نظیری داشت. در نهایت، همچون کریستوفر کین، او به کراکس رفت-تولید کننده کفش‌های زشت-برای اینکه خط تولیدی از پلتفرم غول‌پیکرش را بسازد.

البته سؤالاتی هم مطرح می‌شود. گواسالیا دندانش را در خانه مارتین مارجیلا برش داد و تخصیص کارهای روزمره‌اش، کاملاً در آن سنت خلاصه می‌شود. درواقع این نوع مفهوم را مطرح می‌کند که هیچ‌چیز جدیدی نمی‌تواند در مد خلق شود به‌جز روشی که در آن چیزها انتخاب می‌شوند و کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. در مورد گواسالیا، ماجرا بسیار متفاوت است. تار شدن مرز خط تولید او میان واقعیت و جعل، آشکار تفسیری است از وضعیتی که ما در آن زندگی می‌کنیم. برخی بدون شک ممکن است چیزی پیدا کنند که به لحاظ اخلاقی عصبانی کننده باشد. پس باید گفت افراد خلاق تا کی قرار است به خط محافظه‌کاری اهمیت ندهند؟ گواسالیا، با چشمان منتقدش نسبت به تفسیر سیاسی و اجتماعی، هرگز قرار نیست چنین کاری کند. و برای نسل دانا و باهوش، چنین چیزی شیک به نظر می‌رسد.

کالکشن آماده پوشیدن بهار بالنسیاگا ۲۰۱۸

جدیدترین مدل لباس در فشن شوی بالنسیاگا ، بهار ۲۰۱۸
5 (100%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود