مهم‌ترین نکات در انتخاب لباس عروس مناسب برای روز عروسی

آیا میدانید که انتخاب لباس عروس مناسب برای روز عروسی‌تان چطور باید باشد و چه نکات مهمی را باید رعایت کنید؟ آیا قادرید بین مدل‌های لباس عروس متعددی که در اطراف‌تان وجود دارد، بهترین‌شان را انتخاب کنید؟ با ما همراه باشید تا برخی از نکات مهم که باید در سفارش لباس عروس رعایت کنید را بخوانید.

مهم‌ترین نکات در انتخاب لباس عروس مناسب

۱٫ عکس‌هایی از لباس عروس، به همراه داشته باشید تا به شما در انتخاب کمک کنند.

چه لباس عروس‌های رؤیایی باشد که همیشه آرزویش را داشتید و در پینترست برای خودتان صفحه‌ای از آن ساخته‌اید یا صفحه‌ای از مجله‌ای باشد، آن‌ها را در هنگام خرید داشته باشید تا به شما در پیدا کردن بهترین لباستان کمک کنند.

انتخاب لباس عروس

۲٫ برای قرار ملاقاتتان با سالن عروس، کفش پاشنه‌بلند بپوشید.

برخی سالن‌های عروس کفش‌های پاشنه‌بلندی دارند که می‌توانید از آن‌ها قرض بگیرید، اما ریسکش بالا است و ممکن است سالن عروسی که شما می‌روید این امکان را نداشته باشد. به همین خاطر انتخاب لباس عروس را هم نمی‌توان با کفش ساده یا دمپایی امتحان کرد. آماده باشید و کفش پاشنه‌داری با خود بیاورید که همان ارتفاعی را که دوست دارید، داشته باشد. در این صورت بهتر می‌توانید ببینید که لباس در بدن شما چگونه است.

انتخاب لباس عروس

۳٫ تصاویری از مکان برگزاری عروسی را با خود به همراه داشته باشید.

علاوه بر عکس لباس‌هایی که از مجله یا پینترست بیرون می‌کشید، عکس مکان جشن را نیز با خودتان داشته باشید؛ دیدن آمبیانس فضا می‌تواند به مشاورتان در اینکه کدام لباس را به شما پیشنهاد دهد، کمک زیادی کند.

انتخاب لباس عروس

۴٫ حرف مشاور خود را وقتی می‌گوید فلان لباس بهتر به شما می‌آید، باور کنید.

انتخاب لباس عروس اغلب جزئیات سنگینی دارد که می‌تواند آن را روی آویز زیبا و باورنکردنی نشان دهد. برخلاف خرید پیراهن، شما هرگز نخواهید فهمید کدام لباس عروس بهتر به شما می‌آید مگر اینکه آن را امتحان کنید،

پس اگر مشاورتان به شما گفت بهتر است این لباس را امتحان کنید و از همین‌جا درباره‌اش نظر ندهید، به حرف او گوش کنید.

انتخاب لباس عروس

۵٫ برای صرفه‌جویی بیشتر از ترانک شو، خرید کنید.

در آن صورت شما اغلب می‌توانید لباسی را با ۱۰ درصد تخفیف بخرید و طراح آن را نیز ببینید که می‌توانید همان‌جا از او بخواهید کارهایی برایتان بکند، مثلاً اینکه طولش را بلند کند، رنگش را تغییر دهد یا بندی به آن اضافه کند.

انتخاب لباس عروس

۶٫ سراغ حراج‌های ساده بروید.

سالن‌ها اغلب حراج‌هایی برگزار می‌کنند تا از شر موجودی قدیمی انبارشان خلاص شوند پس می‌توانید لباس‌هایی را با ۲۵ تا ۵۰ درصد تخفیف پیدا کنید. تنها نکته منفی این مدل خریدها این است که اکثر حراج‌ها به‌صورت تک سایز هستند.

انتخاب لباس عروس

۷٫ بدانید که گلدوزی به قیمت لباس می‌افزاید.

کار دستی همچون گلدوزی یا مهره کاری همیشه به هزینه لباس اضافه می‌کند. البته اگر از مدل ساده خوشتان نمی‌آید، آن گلدوزی‌ها ارزشش را دارند. فقط آن‌ها را در فاکتورتان حساب کنید.

انتخاب لباس عروس

۸٫ لباس‌هایی که گران‌تر از بودجه‌تان هستند را امتحان نکنید.

اگر از پس خرید آن برنمی‌آیید، هیچ دلیلی ندارد که بخواهید آن لباس را امتحان کنید – در این صورت صرفاً خودتان را آزار می‌دهید و استانداردی برای خودتان تعیین می‌کنید که هیچ لباسی نمی‌تواند تا این اندازه برایتان جذاب باشد.

انتخاب لباس عروس

۹٫ خرید آنلاین را نیز در نظر بگیرید.

اگر خریدار آنلاین حرفه‌ای هستید، هیچ اشکالی ندارد که لباستان را به‌صورت آنلاین بخرید، ۱۸ درصد عروس‌ها این کار را می‌کنند. اگر بتوانید لباس را امتحان کنید که همه‌چیز عالی می‌شود. اگرنه، سیاست‌های پس دادن آن را مطالعه کنید – بخصوص اگر چیزی را سفارش می‌دهید که نیاز به امتحان کردن و بررسی دارد.

انتخاب لباس عروس

۱۰٫ اگر بزرگ سایز هستید، پیش از رفتن به سالن لباس عروس، به آن‌ها اطلاع دهید.

هیچ‌چیزی بدتر از آن نیست که به سالن عروس بروید و ببینید تنها سایزهایی که دارند به شما نمی‌خورد و شما درواقع چیزی ندارید که امتحان کنید. پیش از رفتن تماس بگیرید و مطمئن شوید مزونی که می‌روید، نمونه‌های سایز بزرگ نیز دارد یا نه، اگر ندارد می‌توانند پیش از رسیدن شما به آنجا تهیه کنند.

انتخاب لباس عروس

۱۱٫ آماده باشید که لباس‌های بسیاری امتحان کنید.

متأسفانه، مگر اینکه واقعاً خوش‌شانس باشید، اولین لباس عروسی که می‌پوشید احتمالاً قرار نیست که همانی باشید که می‌خواهید. اما اگر لباس پشت لباس امتحان کردید، ناامید نشوید. صبور باشید و ذهنتان را باز نگه دارید تا مطمئن شوید بهترین لباس‌ها را امتحان کرده‌اید. ممکن است تا چندین سالن و فروشگاه طول بکشد تا اینکه ۱۰۰ درصد مطمئن شوید.

انتخاب لباس عروس

۱۲٫ اما خودتان را محدود کنید.

مطمئن شوید که به سراغ چند قرار ملاقات و فروشگاه محدود می‌روید. امتحان کردن لباس عروس‌های زیاد امکان‌پذیر است اما باعث می‌شود پر از انتخاب باشید و گیج شوید. اگر به چنین نقطه‌ای رسیدید، استراحت کنید و خرید را کنار بگذارید و انتخاب‌های موردعلاقه‌تان را در نظر بگیرید.

انتخاب لباس عروس

۱۳٫ تصمیم بگیرید، سنتی هستید یا ترند باز؟

شاید از آن دسته از افرادی باشید که می‌خواهید کلاسیک باشید و در زمان خلاصه نشوید – در این صورت بهتر است تور را در نظر داشته باشید. یا اهل مد هستید و می‌خواهید به‌روز باشید – اگر چنین است برخی ترند های لباس عروس مربوط به سال ۲۰۱۸ را امتحان کنید ازجمله شنل‌ها، آستین‌های قابل اتصال و پاچه‌های کوتاه.

انتخاب لباس عروس

مهم‌ترین نکات در انتخاب لباس عروس مناسب برای روز عروسی
5 (100%) 6 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود