خوش‌پوش‌ترین‌ سلبریتی‌های تابستان ۱۳۹۷ و کت شلوار مردانه های جدید

در این مطلب قصد داریم تا شما را با خوش‌پوش‌ترین‌های سلبریتی‌های تابستان ۱۳۹۷ و کت شلوار مردانه های جدید آن‌ها آشنا کنیم: 

خوش‌پوش‌ترین سلبریتی‌ها و کت شلوار مردانه های جدید

۱٫ توبی سباستین

اگرچه تریستن مارتل، سرنوشت ترسناکی را در سریال بازی تاج‌وتخت داشت، همتای خارج از قاب تلویزیون او، یعنی توبی سباستین زنده و البته خوش‌تیپ است. و برای آن، ما می‌توانیم از کت شلوار آبی سلطنتی پاول اسمیت تشکر کنیم که کاملاً به او می‌آید. حتی به مرده‌اش.

کت شلوار مردانه

۲٫ ویرجیل آبلو

ویرجیل آبلو از معدود مردانی است که می‌تواند کراوات مشکی را با شلوارهای فوق‌العاده آقای میاگی ست کند. بااین‌حال، با انتخاب پالت تک‌رنگ، طراح لویی ویتون توانسته این لباس را پوشیدنی کند. و البته وقتی آبلو آن را بپوشد ما اعتماد می‌کنیم.

کت شلوار مردانه

۳٫ دیوید الکساندر فلین

هنرمندان موجودات ترسناک پوشیده در پاشش های رنگ نیستند. مطمئناً خیلی چیزهای دیگری وجود دارد. اما کمتر کسانی همچون دیوید الکساندر فلین وجود دارند- یک نوع شیک از هنرمند که پیراهنی ساده را زیر تاکسیدو سنت لورن می‌پوشد. عجب ظاهر جذابی.

کت شلوار مردانه

۴٫ مت اسمیت

اگر خراب نشده، تعمیر نیاز ندارد. و منظورمان از این ضرب‌المثل آن خیاطی و دوخت کلاسیکی است که پدرتان می‌پوشید، پدربزرگتان می‌پوشید و مت اسمیت هم در چالش آئودی پولو پوشید. برای اینکه همان‌گونه لباس بپوشید شلوار خود را با یک بلیزر ست کنید.

کت شلوار مردانه

۵٫ جان کورتاجارنا

اگر از ظاهرتان در فصل تابستان به‌اندازه کافی درد نکشیده‌اید، نگاهی به‌ظاهر جان کورتاجارنا بیندازید کسی که به‌خوبی توانسته ظاهر درستی برای خود بسازد. درست مثل مدل اسپانیایی، کراوات را کنار انداخته، دکمه‌های بالایی کتش را باز کرده تا ظاهری تابستانی به کت شلوارش بدهد.

کت شلوار مردانه

۶٫ اساپ راکی

نام دیگر اساپ راکی- فشن کیلا- است، او یکی از معدود کسانی است که درواقع به دنیایی که در آن فعالیت می‌کند (یعنی هیپ‌هاپ)، می‌آید. این به این خاطر است که در لباس‌هایش نشانه‌هایی از زیبایی دوخت خاکستری دیور نیز به چشم می‌خورد.

کت شلوار مردانه

۷٫ سم کلافلین

در رقابت اخیرش او تنها با کشیدن تصویری با رنگ‌های تند روی طرح جزیره خشک روی لباس، سر زبان‌ها افتاد. او با استفاده از یک تی‌شرت سیاه‌وسفید تازه، ظاهری بسیار زیبا به لباس دوتکه برونلو کوچینلی داد.

کت شلوار مردانه

۸٫ جی ایزی

زیبایی و شور زندگی زیادی نسبت به حالت عادی کمد لباس رپرها در کمد او وجود دارد. هرچند جوایز ام تی وی و  تلویزیون، باعث شد او ظاهرش را تغییر دهد و ساعت سنت لورن دستش بکند.

کت شلوار مردانه

۹٫ تارون اگرتون

برای ردیف جلوی جورجیو آرمانی، چیزی جز خیاطی دقیق و درست انجام نخواهد شد. که خوش به حال تارون اگرتونی که همه قوانین خیاطی روی لباس او رعایت شده است: جیب مربع، چهارخانه‌های عمیق و دوخت زیبا.

کت شلوار مردانه

۱۰٫ جانز هابل

وقتی زندگی‌تان را در ردیف جلو بگذرانید، ظاهر خوبی برای خودتان رقم خواهید زد. که خوش به حال جانز هابل که با بلیزر ساده ظاهری زیبا به خود گرفته است.

کت شلوار مردانه

بهترین کت شلوارهای هفته اسکوئر

خوش‌پوش‌ترین‌ سلبریتی‌های تابستان ۱۳۹۷ و کت شلوار مردانه های جدید
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود