مایکل کورس ، تاریخچه برند (از آغاز تا پایان)

هلدینگِ با مسئولیت محدود مایکل کورس یک شرکت مد آمریکایی است. این شرکت در سال ۱۹۸۱ توسط مایکل کورس تأسیس شد و اولین فروشگاه خرده‌فروشی خود را در سال ۲۰۰۶ افتتاح کرد. این برند به فروش لباس، کفش، ساعت، کیف‌دستی و دیگر اکسسوری‌ها می‌پردازد. در سال ۲۰۱۵ این برند بیش از ۵۵۰ فروشگاه و بیش از ۱۵۰۰ بوتیک فروشگاه داخلی در کشورهای متفاوت داشته باشد.

امروزه، مایکل کورس یک برند شناخته‌شده جهانی است و سبک آمریکایی را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان گسترش داده و مؤسس خود یعنی مایکل کورس را در طول این روند بسیار ثروتمند ساخته است.

موفقیت‌های مایکل کورس

با وجود همکاری‌هایی در دنیای ماشین‌های فرمول یک و به کمک تأییدیه‌های سلبریتی‌ها، در کنار حلقه‌ای از جوایز و سوابق شگرف در انسان‌دوستی، سؤالی که پیش می‌آید، چگونگی موفقیت این برند است.

مطابق با پیمایشی انجام‌شده در سال ۲۰۱۵، کیف‌دستی‌های مایکل کورس ترند محبوب مد در بین دختران نوجوان بوده است.

از سال ۲۰۱۷ این شرکت گفت که دیگر از پوست خز حیوانات در هیچ‌یک از محصولاتش استفاده نخواهد کرد.

در سال ۲۰۱۸ این شرکت فروشگاه کوچکی را در واترلو معرفی کرد.

در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ این شرکت دارای ۸۲۷ فروشگاه با ارائه محصولات به قیمت نهایی و ۱۳۳ فروشگاه دارای حق مجوز بوده است. در سال ۲۰۱۴، درآمد سالانه این شرکت ۳٫۲ میلیارد دلار بوده است که درآمد خالص آن ۶۷۰ میلیون دلار است.

در ماه جولای سال ۲۰۱۷، این برند، شرکت جیمی چو را به قیمت ۸۹۶ میلیون دلار خریداری کرد.

محافظت از نام تجاری

تعداد کیف‌های دستی، کیف‌های جیبی و دیگر اقلام لوکس از مایکل کورس در مونترال و کبک کانادا وجود دارد. در تلاش برای به پایان رساندن تولید تقلبی و به اطاعت واداشتن دیگران نسبت به رعایت حقوق نام تجاری، این برند اقداماتی را برای شبکه بزرگی از تأمین‌کنندگان و فروشندگان تقلبی آغاز کرده و مکان‌های متعددی را از طریق منطقه مونترال بزرگ تصرف کرده است.

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود