طراحی فیگور مردانه مد (قسمت چهارم)

در ادامه ویدئوهای قبل که گام‌های اول تا سوم طراحی‌های فیگور مردانه مد مردانه در سه قسمت به پایان رسید. در ویدئوی این قسمت، گام‌ چهارم از طراحی فیگور مردانه مد ، یعنی بهبود و اصلاح را می‌بینیم و نکات خلاصه‌شده آن را می‌خوانیم.

پیش از شروع، اگر تازه با وبسایت ما آشنا شده اید، نگران نباشید، از طریق لینک‌ زیر می‌توانید ویدئوهای آموزشی قبلی ما را ببینید. با ما همراه باشید:

ویدئوی این قسمت از طراحی فیگور مردانه مد را در زیر ببینید:

 

در این مرحله با استفاده از مداد تمامی خطاهای رخ داده را اصلاح و تغییرات لازم در بدن، صورت و موها را اعمال و جزئیات بیشتری اضافه می‌کنیم.

زمانی که به یک‌چیز بارها و بارها نگاه می کنید چشمان شما شروع به یافتن خطاهای بیشتر می‌کند.

برای مثال در مدل اول اندازه سینه ها یکسان نیست و بازوی دست راست کمی لاغرتر است و همچنین عضلات سرشانه تراز نیستند، پس باید اصلاجاتی روی آن‌ها اعمال شود. ساق پای چپ نیز باید کمی لاغرتر شود؛ و پای راست هم نیاز به اصلاح دارد.

با توجه به اینکه این مدل عضلانی است، باید جزئیات مربوط به عضلات او را بیشتر کنیم.

نکات مرتبط با فیگور مردانه مد

نکته مهم در این خصوص این است که با توجه به اینکه کل تصویر شما اندازه بسیار بزرگی ندارد. نباید تغییرات شما خیلی بزرگ باشد و بسیار جزئی باید باشد.

شانه نباید خیلی بالاتر و بیرون‌تر از دست ها قرار بگیرد.

در مدل دوم پاها باید کمی لاغرتر شود و سر کمی کوچکتر.

شاید خیلی برای شما راحت‌تر باشد که بخواهید کاغذ را روی خود مدل قرار بدهید و از روی آن کپی کنید و فکرتان را بیشتر درگیر طراحی لباس کنید ولی بدانید که اگر کپی نکنید و تمرین کنید مدلهای بیشتری رسم کنید به شما کمک خواهد کرد تا با مشاهده مدل مشتریتان چگونه آن را ترسیم کنید و پس از مدتی می‌توانید هر نوع مدلی را رسم کنید.

طراحی فیگور مردانه مد (قسمت چهارم)

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود