طراحی فیگور مردانه مد (قسمت سوم)

در ادامه ویدئوهای قبل که گام‌های اول و دوم طراحی‌های فیگور مردانه مد مردانه در دو قسمت به پایان رسید. در ویدئوی این قسمت، گام‌ سوم از طراحی فیگور مردانه مد ، یعنی طراحی ماهیچه‌ها را می‌بینیم و نکات خلاصه‌شده آن را می‌خوانیم.

پیش از شروع، اگر تازه با وبسایت ما آشنا شده اید، نگران نباشید، از طریق لینک‌ زیر می‌توانید ویدئوهای آموزشی قبلی ما را ببینید. با ما همراه باشید:

ویدئوهای این قسمت از طراحی فیگور مردانه مد را در زیر ببینید:

ویدئوی اول:

 

ویدئوی دوم:

 

در این ویدئو به سراغ آناتومی فیگورهای مردانه می‌رویم و کمی به شکل روبات مانند آن عضله اضافه می‌کنیم. دو مدل را کار می‌کنیم یک مدل ایستاده و یک مدل در حال راه رفتن که یکی تمام رخ و دیگری سه رخ است، یکی نسبتا عضلانی و دیگری لاغر که تمام حالت‌ها را تمرین کرده باشید.

نکات مرتبط با فیگور مردانه مد

در این ویدئو یک کتاب مربوط به آناتومی نیز معرفی می‌گردد که به نحوی ساده عضلات بدن را نشان می دهد. این نکته را بدانید که در مورد بدن‌های کشیده نیم تنه درازتر نمی شود بلکه فقط پاها نسبت به بدن کوتاه‌تر کشیده‌تر می‌شود.

ابتدا در مدل اول که عضلانی‌تر و کشیده‌تر است خطوط مربوط به عضلات گردن، سرشانه، پک سینه، شکم و … را رسم می کنیم، سپس به سراغ بازوها می‌رویم که با توجه به زاویه قرارگیری دست چپ و راست نسبت به دوربین تغییراتی در رسم خطوط مربوط به عضلات آن‌ها وجود دارد که تمام این خطوط بر اساس تصاویر کتاب آناتومی رسم می گردد. در نهایت نوبت به پاها می‌رسد که با توجه به تصاویر مربوط به آناتومی و عضلات بدن خطوط داخلی، خارجی و همچنین خطوط مربوط به زانوها رسم می گردد.

نکته مهم در این خصوص این است که از آنجا که پای راست حالت کشیده و پای چپ حالت خمیده دارد باید انحنای خطوط بیرونی ساق پای چپ بیشتر باشد. همچنین خطوط بیرونی زانوها مقعر و خطوط داخلی آن‌ها محدب رسم می گردد؛ و در نهایت مچ پا و خود پا رسم می گردد.

مدل دوم لاغرتر و کوتاه‌تر است. ولی مراحل رسم مشابه مدل قبلی است ولی با توجه به ۳ رخ بودن حالت بدن نسبت به دوربین و لاغرتر بودن آن انحنای خطوط متفاوت خواهد بود.

نکته مهم در این خصوص با توجه به اینکه بازوی دست راست حالت خمیده دارد عضله دست گردتر رسم می گردد.

درخصوص پاها با توجه به ۳ رخ بودن  مدل خطوط پشت این ناحیه انحنای بیشتری دارد.

بالا تنه این مدل لاغرتر و پایین تنه آن عضلانی‌تر است.

طراحی فیگور مردانه مد (قسمت سوم)
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود