نمایشگاه مد – خانه سازندگان ۲۰۱۶

نمایشگاه خانه سازندگان اولین نمایشگاهی بود که دربش به روی مصرف‌کنندگان برای خرید مستقیم از نمایش مد باز بود. بربری، برند مد بریتانیایی با نیو کرفتسمن برای به نمایش گذاشتن کار طراحان و صنعتگران در یک انبار قدیمی سوهو دست به همکاری زده است.

توضیحات کلی

این نمایشگاه ایستگاه‌ها و فضاهای متفاوتی را الهام گرفته از کالکشن خود، و اره سازان به کمک نیو کرفتسمن، هنرهای دستی و تکنیک‌های متفاوتی را به نمایش گذاشته بود.

در بین مشارکت‌کنندگان، جیمز پلامب از استودیوی لندن حضور داشت، کسی که مجموعه‌ای از پله‌ها را خلق کرده بود و همچنین مارلین حیصود که مجموعه‌ای از ظروف ساخته شده از سوی پروپلیس – رزین تولیدشده توسط زنبورها را تزئین کرده بود.

مدیر ارشد خلاق و مدیر ارشد اجرایی بربری، کریستوفر بیلی می‌گوید: «همکاری هیجان‌انگیز با نیوکرفتسمن برای میراث طراحی یکپارچه بربری و برترین خالقان بریتانیایی و کارشان توافق شده است».

رمان ارلاندوی ویرجینا وولف، که الهام اصلی پشت کالکشن جدید برند بود، تحت تاثیر بسیاری از کارها و رویدادهای شکل گرفته درون ساختمان قرار گرفته بود.

این رمان فانتزی تاریخی داستان شاعری را دنبال می‌کرد که در حین دوره سلطنت الیزابت اول، مردانگی‌اش به زنانگی بدل شد.

کالکشن‌های نمایشگاه خانه سازندگان

این مسئله در قالب یقه‌های چین‌دار، آستین‌های نواری و پف‌دار برای کالکشن بدل شده بود و روزنامه دیواری طرح گل‌دار برای ساختمان خانه سازندگان بود.

در کارگاهی موشکافانه، زین‌سازی‌ها، گلدوزی‌ها و صحافان هر یک بیانگر روند صنعتگری هستند، درحالی‌که آزمایشگاه حساسی دربرگیرنده طراحانی است که با رنگ و بو همراه بوده است.

آن‌ها گفته‌اند: «ما خواهان خلق لباس‌ی هستیم که جلب‌توجه کننده و خیالی باشد – کار نهایی به‌عنوان نقطه مقابلی  برای فعالیت بسیار کار سازنده در خلال فرایند. ساختن برای ما و استودیوی ما اهمیت بسیاری دارد. ما واقعاً با ساختن، کار با دست و کنترل جزئیات و ارتباط واقعی با هر کار».

گاباردین تنت میزبان تیم بایگانی بربری بود، کسی که نمایشگاه قدیمی لحظات کلیدی از تاریخچه ۱۶۰ ساله شرکت را خلق کرده است.

این استودیو مجموعه‌ای هدفمند ساخته شده برای بازدیدکنندگان است و ویدئوهای کوتاهی از آن در اینستاگرام وجود دارد و فروشگاهی برای خرید محصولات و طراحی‌های خلق‌شده توسط نیو کرفتسمن.

خانه سازندگان از ۲۱ ام تا ۲۷ ام ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ و در حین فستیوال طراحی لندن باز بود.

نمایشگاه مد – خانه سازندگان ۲۰۱۶
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود