کت شلوار لونژ (Lounge Suit) چیست؟ معرفی بهترین مدل کت شلوارهای لونژ

امروزه، اصطلاح کت شلوار لونژ را فقط روی دعوت‌نامه‌ها می‌بینید که به معنای پوشیدن کت شلوار رسمی است – به زبان ساده یعنی: کت شلواری با پیراهن و کراوات. بااین‌حال، این موضوع بر اساس انعطاف‌پذیری واقعی کت شلوار لونژ مدرن است. بسته به انتخاب پارچه، می‌تواند در جلسات خانگی پوشیده شود یا در خیابان و در تعطیلات تابستانی.

کت شلوار لونژ نمایانگر حالتی از سبک محافظت‌کننده از استانداردها و  درعین‌حال نشان‌دهنده نجیب زادگی و مردانگی فرد است. بااین‌حال، برای جلوگیری از از بین رفتن بیشتر به کت شلواری برای ظاهرهای رسمی تبدیل شده است و البته آینده تازه‌ای را برای خود کنکاش می‌کند – همان‌طور که در راهنمای جامع ما خواهید دید.

کت شلوار لونژ چیست؟

کت شلوار لونژ

همان‌طور که گفتیم، کت شلوار لونژ، این روزها چیزی شبیه اصطلاح عمومی است – دو یا سه کت شلوار معمولی را پوشش می‌دهد، کت شلوار دو دکمه یا چهار دکمه‌ای که در محل کار، مراسم عروسی یا مهمانی‌های کمتر رسمی می‌پوشید را شامل می‌شود. ماسگریو توضیح می‌دهد: «بیشتر نشان‌دهنده کت شلوار اداری است، تا لباسی مخصوص مهمانی یا لباسی که مناسب بیرون رفتن باشد»

زمان مناسب برای پوشیدن کت شلوار لونژ

کت شلوار لونژ

به شکل رایجی برای محل کار استفاده می‌شود، ظاهر نسبتاً رسمی کت شلوار، پیامی را درباره کسی که آن را پوشیده ارسال می‌کند که سخت می‌شود ظاهری رسمی‌تر از آن داشت. برخی روسای صنایع، جین و تی‌شرت می‌پوشند، اما سخت می‌شود تأثیر، تأکید بر بهره‌وری آن و اعتمادبه‌نفس کت شلوار متناسب را نادیده گرفت. بااین‌حال، نیازی نیست برای رفتن مسیر قدرت، کت شلوار راه‌راه، پیراهن ساده و کراواتی راه‌راه به تن کنید؛ یک کت شلوار ساده می‌تواند احساس شایستگی را بدون اینکه بیش‌ازحد سخت به نظر برسد، ایجاد کند.

این کت شلوار به شکل فزاینده‌ای برای مدل‌های رسمی استفاده می‌شود. با کمترین ساختار و پارچه سبک دوخته می‌شود، امروزه برای تعطیلات و آخر هفته‌ها نیز فوق‌العاده است. چنین کتی را می‌توانید به‌طور جداگانه با جین بپوشید؛ صرفاً مسئله آرامشی است که با چیزی که پوشیده‌اید به شما دست دهد و مبادا باعث شود احساس خجالت کنید. این حس زمانی حاصل می‌شود که شما کت شلوار درستی را برای شکل بدنتان انتخاب کنید و پیراهن، کفش و اکسسوری‌های متناسب آن را به تن کنید.

پس این کت شلوار، لباسی است که بیشتر برای موارد اداری رسمی استفاده می‌شود. اما، این نکته را به خاطر داشته باشید: یک کت شلوار باید کاملاً متناسب باشد تا ظاهری زیبا به شما دهد. ماسگریو می‌گوید: «مهم‌ترین چیز برای اینکه در یک کت شلوار هدفتان باشد این است که با پیراهنی که می‌پوشید تناسب داشته باشد. این به این معنا است که این کت باید روی سرشانه‌تان بایستد وگرنه اشکال دارد. مگر اینکه به شکل باورنکردنی خوش‌شانس باشید، آن‌وقت یک پیشنهاد خیاطی رایگان روی کت خواهید داشت که می‌توانید اندازه‌هایش را تغییر دهید. اگر کت شلوار به بیش از این تعمیرات احتیاج داشته باشد، سایز اشتباه بدنتان را انتخاب کرده‌اید.»

 بهترین ترکیب‌های کت شلوار لونژ

جلسه هیئت‌مدیره

کت شلوار لونژ

امروزه بهترین گزینه میان کت شلوار اداری تیره رسمی و کت شلواری با ظاهر کمی معمولی‌تر، کت شلوار خاکستری دوتکه یا سه‌تکه‌ای است که با پیراهن ساده و کراوات ابریشمی ساده پوشیده شود. سادگی، صرفه‌جویی در زمان و تناسب بسیار زیاد آن چیزی است که اینجا پیشنهاد می‌کنیم – این ظاهر همان‌قدر مناسب جلسه هیئت‌مدیره است که می‌توانید در سفر نیز بپوشید. پیراهن آبی ساده و کراوات بورگوندی، ظاهری پیچیده به آن اضافه می‌کند می‌توانید آن را با یک جفت کفش آکسفورد رسمی‌تر نیز بکنید.

چهارخانه

کت شلوار لونژ

یک شاهزاده ولزی یک کت شلوار دوتکه را با پیراهنی راه‌راه و کراوات ابریشمی می‌پوشد و تأثیری روی دیگران می‌گذارد که انگار فردی است که سبک خود را می‌شناسد و اعتمادبه‌نفس داشتن ظاهری کلاسیک را دارد. مجدداً، انتخاب کفش مهم است. یک جفت کفش خوب بپوشید، یک کفش بد، می‌تواند حتی ظاهر کت شلوار را نیز از بین ببرد. با کت شلوار چهارخانه، کفش خشن و سختی به رنگ قهوه‌ای یا مشکی می‌تواند حس فوق‌العاده‌ای دهد.

کتان تابستانی

کت شلوار لونژ

درنهایت، روی کت شلوار کتان تخفیف ندهید. ظاهر مچاله شده و گردش هوا در این لباس ظاهری معمولی می‌دهد و به کسی که آن را می‌پوشید کمک می‌کند تا  در هوای گرم، حال خوبی داشته باشد. درحالی‌که می‌توانید با هر کت شلواری بدون کراوات باشید، به این کت شلوار کتان نیز کراوات نمی‌آید و هرچه غیررسمی‌تر با این کت رفتار کنید، بهتر است. آن را با پیراهنی کتان و کفش راحتی یا کتانی با کیفیت خوب بپوشید.

معرفی کامل کت شلوار لونژ

کت شلوار لونژ (Lounge Suit) چیست؟ معرفی بهترین مدل کت شلوارهای لونژ
5 (100%) 12 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود